Jump to content
Dogomania

Potrzebne $$$ na transport i STAŁE DEKLARACJE NA DT dla suczek!!!


Cudak

Recommended Posts

  • Replies 352
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='Lupi']Szkoda że jeszcze 4 maluchy zostały o starego "pana"... nie chciał oddać...[/QUOTE]

Jak to nie chciał oddać ?? bedą życ w tych gównach? a nie można interwencyjnie odebrać? Pogotowie dla zwierżat albo inna organizacja?( jeśli bedzie dt i nie trzeba bedzie oddawac do schroniska gmina chyba pomoże?)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='beka']Jak to nie chciał oddać ?? bedą życ w tych gównach? a nie można interwencyjnie odebrać? Pogotowie dla zwierżat albo inna organizacja?( jeśli bedzie dt i nie trzeba bedzie oddawac do schroniska gmina chyba pomoże?)[/QUOTE]

Po tą 4 ma się ktoś niby w niedzielę zgłosić...

Link to comment
Share on other sites

[quote name='beka']Jak to nie chciał oddać ?? bedą życ w tych gównach? a nie można interwencyjnie odebrać? Pogotowie dla zwierżat albo inna organizacja?( jeśli bedzie dt i nie trzeba bedzie oddawac do schroniska gmina chyba pomoże?)[/QUOTE]

podobno są zarezerwowane do oddania

Link to comment
Share on other sites

Dziękuję za pomoc dla tych psiaków. Dużo jest do zrobienia...

Cioteczki, Norek uciekł z hoteliku :( Może któraś z Was mieszka w okolicach Reptowa (zachodniopomorskie) lub ma tam znajomych, rodzinę? Błagam o pomoc w poszukiwaniach Norka: [url]http://www.dogomania.pl/forum/threads/226744-Norek-straci%C5%82-DT-%28%28-UCIEK%C5%81-z-hoteliku!!!-Reptowo-prosimy-o-pomoc-w-poszukiwaniach[/url]!

Link to comment
Share on other sites

Maluszki noc przeżyły...:)
Najgorsze jest to że one nie umieją pić (cały czas chyba biedną matkę ciągnęły...). Z moją Natalą uczymy je pić z miseczki...
Może ktoś mądrzejszy wypowie się na temat karmienia takich maluchów... Czym karmić takie maluchy??
Podobno maja 8 tygodni ale wydaje mi się że nie. W takim wieku chyba już dość sprawnie by chodziły a one bardzo niezdarnie kroki stawiaja.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Enigma79']Jeśli tylko pojawi się cień szansy na polepszenie losu tych biedactw, proszę o dane do przelewu w PW :( Na razie obiecuję jednorazową wpłatę 50 zł.[/QUOTE]

Dziękuję, konto wyśle[B] Lupi[/B].


Właściciel zrzekł się psów i wypadałoby je chociaż karmić, a nie mamy czym :placz: już nie mówiąc o tym, że zapchlone i śpią na gołych deskach...

Link to comment
Share on other sites

[SIZE=3][B]Na chwilę obecną potrzebne są:
- DT!!!!!
- KARMA
- obroże na pchły
- posłania/kocyki do bud
- miski, obroże
- fundusze na odrobaczenie, szczepienia, sterylki/kastracje...
[COLOR=#006400]
BARDZO PROSIMY O WSPARCIE![/COLOR]
[/B][/SIZE]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='magdola']Ja zaraz przejdź sie do veta... Może jakieś mleko dla maluszkow jest, bo karmić to może smoczkiem dla dzieci?[/QUOTE]

Nie mamy weta na miejscu. Najbliższy w Goleniowie :(



Terierem zainteresował się jego "hodowca", chyba go zabierze...

Edited by Cudak
Link to comment
Share on other sites

[quote name='Cudak']Nie mamy weta na miejscu. Najbliższy w Goleniowie :(



Terierem zainteresował się jego "hodowca", chyba go zabierze...[/QUOTE]
Ja pisałam o sobie, ze sie przejde, tylko wkurza mnie ten słownik, którego nie mogę skasować i sam podpowiada słowa, a ja nie sprawdziłam co napisalam:oops:
Co do teriera, to byłoby super:multi:

Link to comment
Share on other sites

Nie do końca, bo to pseudohodowca :( i nie wiemy, jakie warunki.
Wysłałam mu umowę adopcyjną, ale obawiam się że dogada się z właścicielem za naszymi plecami. Nic nie zrobimy - nie ma gdzie go zabrać na tą chwilę.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='rita60']Cudak,co to za "hodowca" czuję się zaniepokojona:shake:[/QUOTE]

Rita! To pseudo hodowca...

[quote name='Sara2011']Ta sunia terrirowata to duża jest? Wiadomo jaki ma charakter? Czy nie jest agresywna?[/QUOTE]

Sara! To pies nie suka. Taki pies mocno w typie rasy. Słyszałam że lubił sobie hulnąć do psa jak w kontakcie z suką to nie wiem.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...