Jump to content
Dogomania

Gacek - porzucony psiak spod cmentarza w klinice - prosimy o pomoc, szukamy domu


supergoga

Recommended Posts

  • Replies 59
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='supergoga']I tak Margo teraz nie dowiezie psiaka, nie ma Jej w domu... a Tadeusz sam ma na glowie całą menażerię... poczekajmy. I tak sprawa adopcji jest dopeiro od lipca...[/QUOTE]

Spoko, nie ma problemu. Jutro zadzwonię do tej Pani i wsio wyjaśnię. Tak jak Gosia mówi - adopcja możliwa na początku lipca :-) Chciałam tylko zawiadomić Was że on jest wstępnie "zarezerwowany" bo najpierw o nim jej gadałam, nawijałam makaron na uszy, później obiecałam i nie chcę być gołosłowna.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

[quote name='Boogie']Kaludia coś wiadomo?[/QUOTE]


Tadadam!!!

Uwaga, uwaga!

"Kaludia" :lol: ma zaszczyt poinformować, że GACEK MA SWÓJ WŁASNY DOMEK!
Zgodnie z moimi wcześniejszymi deklaracjami, wczoraj tj. 1 lipca tj. w Dniu Psa - nasz cudny Gacoperek opuścił gościnne progi Margo54 i pojechał do swojego cudownego domku. Z relacji naszej nieocenionej Margo wiem, że przyjął swoich przyszłych Państwa cudownie, z radością i nie dał im bez siebie odjechać.
Z dzisiejszej relacji nowych właścicieli wiem, że podróż mineła super tak jak i pierwsza noc i dzionek do teraz. Pani Magda (nowa Pani Gacoperka) nachwalić się go nie mogła i orzekła, cyt.: TO NAJGRZECZNIEJSZY PIES JAKIEGO ZNA :-D
Dzisiaj wybieram się do nich z wizytą, więc zdam pełniejszą relację ale już wiem, że intuicja mnie nie zawiodła i będą ze sobą szczęśliwi: GACEK & JEGO LUDZIE. Uwielbiam takie happy endy :loveu: :loveu: :loveu:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='What May NN']jesteś the best :-) trzymam kciuki, oby się udało!

ps. może wyczarujesz dom dla Tytka? ;-)[/QUOTE]

[quote name='Ajula']...i dla Jantara ;)[/QUOTE]

No dobra - namówiłyście mnie, teraz zaczynam odprawiać nowe czary mary- celem znalezienia domku dla Tytka i Jantara :-P
Tylko przemówicie Supergodze aby mnie z fundacji nie wypisywała (tak się ponoć odgrażała-doniesiono mi) bo nic nie robię i się nie pojawiam :-P Może mnie nie ma ale skuteczność jakotaką mam. Jak mnie nie widać to jestem na zlocie czarownic i uczę się "wyczarowywać"!

Link to comment
Share on other sites

  • 5 weeks later...

Dooobrze, nawet bardzo.Tak wynikało z ostatnich wieści. Tylko Pani smutna... bo ona go chciała, adoptowała, a on... poza Panem świata nie widzi :-P
Pan jest najważniejszy później długo, długo nic i dopiero Pani :-D
Napiszę i zapytam czy się coś zmieniło.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...