Jump to content
Dogomania

> 30 % białka.


A&L

Recommended Posts

  • Replies 64
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='A&L']Szukam cały czas karm dla mojej psicy. Zależy mi na takich, które mają 30 % białka i więcej. Wypróbowaliśmy już Orijena, teraz kupiłam N&D.
Możecie polecić coś jeszcze?[/QUOTE]

Witaj,
jeśli szukaś czegoś o świetnej relacji jakość-cena polecam Fitmin Mini Performance


Białko (29%), tłuszcz (20%), energia 15,55 MJ/1 kg

[B]Zalety:[/B]
1 kg zawiera 290 g białka, w tym 226 g pochodzenia zwierzęcego
Zwiększona zawartość energii - uwzględnia zapotrzebowanie bardzo aktywnych psów
Prebiotyki wspomagają prawidłową florę jelitową
Wysoka przyswajalność pierwiastków śladowych w formie chelatów
Kompleks naturalnych przeciwutleniaczy chroni organizm przed szkodliwym działaniem wolnych rodników
Wyciąg z juki zmniejsza nieprzyjemny zapach odchodów
Świeże mięso z kurczaka i unikalny ekstrakt wątrobowy na powierzchni każdej granulki gwarantują wyjątkowy smak karmy

[B]
Zadeklarowana analiza składu: [/B]
Białko surowe (29%), oleje i tłuszcze surowe (20%), włókno surowe (3%), popiół surowy (8,5%), wapń (1,2%), fosfor (1%), sód (0,3%)

[B]Skład surowcowy: [/B]
Mączka drobiowa (24%), tłuszcz drobiowy, ryż, kukurydza, pszenica, mięso i wątróbka z kurczaka (5,5%), zarodki pszenne, mączka rybna, suszona pulpa buraczana, siemię lniane, jaja kurze, suszone wytłoki jabłkowe, olej z łososia, drożdże browarniane, fosforan monowapniowy, chlorek sodu, węglan wapnia, fruktooligosacharydy (0,2%), kompleks naturalnych przeciwutleniaczy (0,02%), wyciąg z juki (0,02%).


pozdrawiam

Link to comment
Share on other sites

Cena akurat najmniej mnie interesuje, dla mnie liczy się jakość, której według mnie Fitmin nie ma. Ich skład do mnie nie przemawia, poza tym nie słyszałam za wiele dobrego na temat tej karmy i nie chcę jej podawać mojemu psu. I nie bardzo interesują mnie karmy, w których na jednej z pierwszych pozycji pojawia się kukurydza ;)

Link to comment
Share on other sites

A&L, ostatnio wpadłam na Canidae Gran Free Pure Sea with Salmon, on ma w sumie 40% białka minimum - gdyby nie to, to pewnie bym się zdecydowała zamiennie z TOTW, ale dla nas to za dużo ;) No i jest bez zbóż, to też mnie przekonuje.

Edit: Chyba też dwa TOTWy mają ponad 30%, coś około 32? Na pewno jeden z bizonem, a drugi chyba a kaczką i przepiórką, ale głowy nie dam.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Kupiłam mały worek [COLOR=#000000]Canidae Gran Free Pure Sea with Salmon [/COLOR]dla mojego wrażliwca. Dzisiaj przyszła paczuszka. Też się obawiam tak dużej ilości białka. No ale miał wcześniej na próbę NDFC 20% białka który okazał się klapą. Mały ciągle był w gotowości do załatwiania....

Efekty będzie widać troszkę później. Ale mogę powiedzieć że jest smakowita :) Moje Książątko nie jest wielbicielem suchego.

Link to comment
Share on other sites

nie ma co się bać canidae, to na pewno nie jest 40% białka zwierzęcego , tzn wątpie by tak było .
moja suka zjadła go prawie 7kg , nie dość że bardzo jej smakowało to jeszcze wyglądała idealnie :)
bardzo polecam .
zrobiłam jej worek przerwy i chyba znów wrócę do canidae.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Hmmm... Co pies to inna reakcja. Moja na przykład najlepiej funkcjonuje na wysokobiałkowych karmach. Niedawno skończyła worek 1st choice sensitive skin & coat na którym przytyła, sierść nie była w najlepszym stanie, kup za dużo i za duże nie wspominając o tym, że jej nie smakowała ta karma w ogóle. Teraz zaczęłyśmy N&D (obecnie wersja z kurczakiem i granatem) i już widzę poprawę w każdym z wyżej wymienionych aspektów :)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...