Jump to content
Dogomania

Bokserkowata 3 mies. sunia - błąkała się po ulicy, a teraz ZNALAZŁA DOM :)


weszka

Recommended Posts

  • Replies 172
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Mam już dwóch chętnych na sunieczkę. Jedno miejsce pod Kielcami, drugie w Zabierzowie pod Krakowem. Chyba ta dziewczyna z Zabierzowa bardziej mi odpowiadała, może po sunie przyjechać, ale chciałaby jeszcze w weekend.
Zgodziła się na kontrolę przedadopcyjną ,ale nie wiem czy będę w stanie tak szybko kogoś znaleźć do sprawdzenia domku.

Link to comment
Share on other sites

Tak, ta dziewczyna z Zabierzowa chyba zrezygnowała, myślę,że przestraszyła sie tej kontroli przedadopcyjnej:diabloti: .
Na jutro jestem umówiona z tym panem spod Kielc, zobaczymy.:roll:

Saga_86, a tak na wszelki wypadek, to nie wiesz skąd jest ten chętny?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='weszka']Sunia od wczoraj jest już w domku :) Erka pisała na wątku kieleckich szczeniorów.[/quote]


[B][SIZE=5][COLOR=magenta]super [/COLOR][/SIZE][/B]:multi: :multi: :multi:

duzo szczęscia maleńka :lol:

czyli sciągamy z ogłoszeń?
w anonsach juz sie dzisiaj pokazała nie ma wyjścia :oops:
ale z adopcji.org zdejmuje !!!

Link to comment
Share on other sites

[quote name='weszka']Sunia od wczoraj jest już w domku :) Erka pisała na wątku kieleckich szczeniorów.[/quote]
[COLOR=indigo]:multi: :multi: :multi: nic wcześniej nie pisałam, ale śledziłam wątek sunieczki. ale fajnie, że ma domek, ona jest przesłodka :loveu: :loveu: :loveu:[/COLOR]

Link to comment
Share on other sites

Tak, sunia wczoraj pojechała do nowego domu. Pisałam o tym na wątku szczeniakowym, tu zapomniałam, więc prosze juz jej nie ogłaszać.

Domek nie jest z moich marzeń, ale co zrobić tak długo taka piękna sunieczka czekała i nikt sie nie zgłaszał.

Pojechała na wieś, pewnie nie będzie członkiem rodziny i psem kanapowym, tak jak bym chciała:shake: , bo taka jest mentalność ludzi na wsi, a nie inna.
Ale facet bardzo miły, dwie córeczki 6 i 7 -letnia, może nie będzie najgorzej. Za parę miesięcy ma się zgłosić, to sunię wysterylizujemy.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...