Jump to content
Dogomania

Piękny biały krótkowłosy, niespełna roczny BILL.Adoptowany.


Klaudus__

Recommended Posts

  • Replies 117
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='__Lara']Lobaria, kochana, jak Ty to robisz :O :o :O[/QUOTE]

Tym razem to nie ja, ale kochana Małgosia z fb, ta, która bierze Fago i Kokosza do Finlandii. Wysłałam Jej linki do wszystkich naszych psiaków, a Ona dalej... Tym razem Warszawa, ale to naprawdę nic pewnego...

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Lobaria']Już jednak jest więcej konkretów - rozmawiałam z Panią, wygląda to dobrze, jak na razie.[/QUOTE]
Trzymam kciuki i ufam w Twoją moc i szczęśliwą rekę ( tfu, tfu żeby nie zapeszyć:):))

Link to comment
Share on other sites

[quote name='asiuniab']tak samo myślę i mam nadzieję, bo jest na prawdę oryginalnej urody.[/QUOTE]
Oj tak:) Moja Tonisia ze schroniska jest bardzo podobna. To taki szlachetny rodzaj psiej urody:)

Edited by ewu
Link to comment
Share on other sites

No to trzeba się cieszyć - może ma fajny domek. Chyba, że go w...... na łańcuch zabrały.
No ale przecież jest prawo - 2,5 metra długość, po 12 godzinach pieska puszczamy, żeby się wybiegał . . . . . Jak nie to wzywamy patrol policji . . . . .

Link to comment
Share on other sites

[quote name='rents']No to trzeba się cieszyć - może ma fajny domek. Chyba, że go w...... na łańcuch zabrały.
No ale przecież jest prawo - 2,5 metra długość, po 12 godzinach pieska puszczamy, żeby się wybiegał . . . . . Jak nie to wzywamy patrol policji . . . . .[/QUOTE]

Tego się obawiałam:(. Nie wiadomo, w jakie ręce poszedł:(
Zapewne nie można się dowiedzieć:(

Link to comment
Share on other sites

[quote name='rents'] 2,5 metra długość, po 12 godzinach pieska puszczamy, żeby się wybiegał . . . . . Jak nie to wzywamy patrol policji . . . . .[/QUOTE][I]Ale Ty naiwny jesteś...
Ostatnio zadzwoniłam zgłosić taką interwencję, gdzie dwa psy w pełnym słońcu - na ciężkich łańcuchu, metalowe budy, brak zadaszenia...
Jak poprosiłam o interwencje - sugerując wyraźnie,ż na łańcuchu pies 24/h przebywać nie może - i,że musi mieć zadaszenie.
Dostałam taką zjebę,że masakra![/I]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Klaudus__'][I]Ale Ty naiwny jesteś...
Ostatnio zadzwoniłam zgłosić taką interwencję, gdzie dwa psy w pełnym słońcu - na ciężkich łańcuchu, metalowe budy, brak zadaszenia...
Jak poprosiłam o interwencje - sugerując wyraźnie,ż na łańcuchu pies 24/h przebywać nie może - i,że musi mieć zadaszenie.
Dostałam taką zjebę,że masakra![/I][/QUOTE]

Niestety - martwe prawo . . . . . .Naiwny nie jestem (może Łoś, to tak) - ironizuje tylko . . .

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...