Jump to content
Dogomania

Piękny biały krótkowłosy, niespełna roczny BILL.Adoptowany.


Klaudus__

Recommended Posts

  • Replies 117
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='paulinken']Łukasz mi napisał (po moim ponagleniu), że nieaktualne, bo często wyjeżdża służbowo... Przykro, jak się robi nadzieje...
Trzeba chłopaka ogłaszać intensywnie. Może ktoś jakiś fajny tekst napisze?[/QUOTE]

No to ogłaszamy.... postaram się po pracy....

Link to comment
Share on other sites

[quote name='asiuniab']Bill, obyś podbił czyjeś serce na zabój!![/QUOTE]
Podbił moje... mam sunię bardzo podobną do chłopaczka. Niestety mogę mu zaoferować jedynie kibicowanie, więcej piesków juz nie mogę mieć w domu...:shake:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='__Lara']Chyba trzeba. Może teraz na mazowieckie - chyba jeszcze nie miał?

Lobaria mi mówiła kiedyś przez tel, że można jej podawać telefon, bo Klaudia często nie ma jak odebrać, to może dawać Lobarii?[/QUOTE]
Najwyżej mnie zabije:) ale podaj numer Lobarii.Jak wrócę udostępnię swój.

Link to comment
Share on other sites

Można wysłać psa do DZ, trzeba wysłać tekst z telefonem i zdjęcie na mail [email][email protected][/email]
Ale szczerze mówiąc, ja ogłaszam wielokrotnie psy z Pszczyny i żaden nie znalazł domu chyba w ten sposób... Ale spróbować można, to nie jest drogie, jak krótki tekst i faktura na osobę prywatną to kilkanaście złotych (13?)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='paulinken']

A tak na marginesie to jest nowy piękny szczeniak w punkcie, wyróżniłam mu tablicę:
[URL]http://tablica.pl/oferta/przepiekny-lumpo-szczeniak-w-typie-labradora-ID1gcw9.html[/URL][/QUOTE]

no to dobrze, że tablicę, bo ja mu wyróżniłam gumtree.pl na mazowieckie (z tym, że jeszcze nie widać wyróżnienia);

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...