Jump to content
Dogomania

Lwów 11.08.2007 (Ukraina) CACIB


simbik

Recommended Posts

  • Replies 168
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Wystawa zaczyna się o godzinie 10.00. Wczoraj dostałam taką informację na email, także wiadomość sprawdzona ;)

Może orientujecie się czy ta wystawa będzie na hali czy na świeżym powietrzu :roll: Zastanawiamy się czy trzeba zabierać jakiś pawilon, żeby psiaki cień miały :roll:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='efra-husky']Roksolana a gdzie będzie wystawa? Wiesz może? W hali czy na zewnątrz?[/quote]
Z tego co mi jest wiadome, wystawa będzie, tak jak w zeszłym roku, w hali, na torze kolarskim. Nie ma potrzeby zabierania cieniodajnych-namiotów, ale jednocześnie przypominam o zabraniu [SIZE=3][COLOR=sandybrown]zapasu wody[/COLOR][/SIZE] dla psów.
Życzę powodzenia w przekraczaniu granicy PL-UA na przejściu Medyka-Szeginie. My odstaliśmy na tym przejściu na kierunku PL-UA 3 godz, a w drodze powrotnej 6 godz.
A poz tym powodzenia na wystawie.

Link to comment
Share on other sites

dzięki za cenne informacje christoph :) Granicę PL-UA będziemy przekraczać w nocy także mamy nadzieję, że bardzo długo stać nie będziemy, ale oczywiście zapas czasowy mieć będziemy.
Co do powrotu to wracamy przez Słowację :eviltong:

Wczoraj dzwoniłam na przejście graniczne i niestety potwierdzili informacje, że bez badań na przeciwciała do Polski nie wjedziemy :shake: Z przejść granicznych wracają wszystkich do Korczowej; tylko tam odbywa się kwarantanna; tylko tam mają przygotowane klatki dla zwierząt na kwarantanne. Wprost kierownik przejścia granicznego w Medyce mi powiedział, że wyjedziemy bez problemu natomiast do Polski nas nie wpuszczą bez badań :shake:
Polska na przyjęcie tego przepisu miała pół roku karencji, dlatego osoby które wcześniej jeździły do krajów spoza UE mogły jeździć bez badań. Teraz niestety bez badań ani rusz, dot. to tylko wjazdu do Polski z krajów, które nie są członkami Unii Europejskiej.
Dlatego też my od razu po wystawie jedziemy na przejście graniczne w Uzgorod (przejście Ukraińsko - Słowackie) i będziemy wracać do domu przez Słowację ;)

Link to comment
Share on other sites

Na stronie Lwowa jest rozpiska ringów :p

[URL]http://www.ksu.lviv.ua/?pg=main[/URL]

[quote]
Pасписание рингов

[B]Pинг №1-Ирина Азен-Белорусь[/B]
11.00-чемпионат по голым собакам
11.30-чемпионат по фр.бульдогам
12.30-немецкая овчарка
13.30- v группа по очередности пород в каталоге,кроме голых собак.
14.30-к/о,бриар,бернский зененхунд,пон,бульмастиф,немецкий дог,ротвейлер,ч.терьер,фила.
Вне классификации ФЦИ.

[B]Pинг№2- Кочиш Шандор-Венгрия -[/B]вся вторая группа,кроме шнауцеров и собак II группы,которых судят другие эксперты.

[B]Pинг №3-Иштван Чик-Германия[/B]
11.00-спецвыставка пуделей
12.00-вся IX группа,кроме пуделей,IV группа-вся.

[B]Pинг №4-Иштван Антал-Ъумыния[/B]
Вся III и вся VIII группа по очередности собак в каталоге.

[B]Pинг№5-Татьяна Шиян-Украина-[/B]ка-де-бо,колли,шелти,юро,подгалянка,бувье,анг.мастиф,мастино,леонбергер, ньюфаундленд,сенбернар,пуделя,мексиканская голая,VI,VII,X группы.

[B]Pинг№6-Карел Горжек-Чехия[/B]
вельш корги пемброк,цвергшнауцер,шнауцер и ризеншнауцер.

Конкурсы:
Племпара-Т.Шиян
Племгруппа-Т.Шиян
Юный хендлер-Т.Шиян
Бэст бэби-Карел Горжек
Бэст щенков-Ирина Азен
Бэст юниоров-Т.Шиян
Бэст ветеранов-И.Азен
1группа-Т.Шиян
2 группа-Кочиш Шандор
3группа-Иштван Антал
4группа-Иштван Чик
5группа-И.Азен
6,7 группы-Антал Иштван
8 группа-Карел Горжек
9 группа-Иштван Чик
10 группа-Карел Горжек
Бэст ин Шоу-Т.Шиян



[/quote]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Matakia']Efra - czy jasno sprecyzowałaś im sytuację, że dotyczy Polskich psów wjeżdżających z powrotem do Polski?
Rozmawiałam wczoraj w swoim oddziale ZK i osoby jeżdżące na wystawy stwierdziły że w ww sytuacji nie potrzeba badań.[/quote]

Tak Edytko - już jaśniej się sprecyzować nie dało ;) Interesowały mnie warunki wjazdu do Polski polskich psów ;) ale na granicy nie ma znaczenia skąd jest pies, jeśli wjeżdża się z kraju spoza Unii Europejskiej to trzeba mieć obowiązkowo badania.

Link to comment
Share on other sites

nawet jak pies przejdzie granice na 5 min to podobno wracajac do PL musi miec te badania...

Efra a przejscie Ukr-Slow to przeciez tez wjazd do Unii... to juz wtenczas badan nie wymagaja? Moj wet twierdzi, ze wjazdajac do kazdego z panstw UE wymagaja badan na przeciwciala

Link to comment
Share on other sites

Madziu no właśnie o to chodzi, że Słowacy nie wymagają tych badań. Dla nich wystarczy paszport dla psa ;)
Po prostu - POLAK POTRAFI :shake:

Dla tych, którzy nie dostali potwierdzeń daje go w linku. Wystarczy wydrukować i wypełnić ;)
[URL]http://img247.imageshack.us/img247/3744/111kk9.jpg[/URL]

Życzymy wszystkim powodzenia zarówno na wystawie jak i w drodze powrotnej do domu ;)

Link to comment
Share on other sites

[quote]Madziu no właśnie o to chodzi, że Słowacy nie wymagają tych badań. Dla nich wystarczy paszport dla psa ;-)
Po prostu - POLAK POTRAFI :shake: [/quote]

Uff, dziękuję za informację. Ja nie pojechałam (jutro Sopot :razz: ), ale rodzice się wybrali. Na przekroczenie granicy czekali od 18:00 do 21:00.. i również wracają przez Słowację.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...