Jump to content
Dogomania

Lwów 11.08.2007 (Ukraina) CACIB


simbik

Recommended Posts

My się wybieramy :lol: . Wszelkie informacje w formularzu zgłoszeniowym który jest [URL="http://www.ksu.com.ua/doc/RegList-Lvov07.doc"][COLOR="Red"]TUTAJ[/COLOR][/URL]

Intryguje mnie tylko to, że w rozpisce wystaw na Ukrainie w 2007 roku:

[B]11/08/2007 Львов[/B]
[email][email protected][/email] FCI - CACIB, Спецринг по породе НО. Чемпионат французских бульдогов, мекс.голая. Спецвыставка пуделей
[B]12/08/2007 Львов[/B]
САС - все породы

Z tego wynikałoby, że w niedziele jest jeszcze krajówka. Czy ktoś się może orientuje jak to jest? Formularza na krajówkę nie został podany, ani opłaty?

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 168
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • 2 weeks later...

Dostałam odpowiedź z Lwowa od organizatora CACIB, tylko że napisałam po polsku i angielsku, a odpowiedź mam po niemiecku :roll: ...a z tym językiem to u mnie duże zero :evil_lol: .

Na pytanie o możliwość płatności na miejscu:
[I]Nein,Sie müßen das Geld auf unser Konto überweisen.[/I]
Chyba pierwsze słowo mówi samo za siebie, czyli raczej tylko wpłata z góry.

A co to znaczy ???
[I]Es findet leider nur eine Ausstellung staat-CACIT.[/I]
Pytałam czy na CAC i CACIB można wysłać zgłoszenie na jednym formularzu :razz: .

Link to comment
Share on other sites

[quote name='simbik']Dostałam odpowiedź z Lwowa od organizatora CACIB, tylko że napisałam po polsku i angielsku, a odpowiedź mam po niemiecku :roll: ...a z tym językiem to u mnie duże zero :evil_lol: .

Na pytanie o możliwość płatności na miejscu:
[I]Nein,Sie müßen das Geld auf unser Konto überweisen.[/I]
Chyba pierwsze słowo mówi samo za siebie, czyli raczej tylko wpłata z góry.

A co to znaczy ???
[I]Es findet leider nur eine Ausstellung staat-CACIT.[/I]
Pytałam czy na CAC i CACIB można wysłać zgłoszenie na jednym formularzu :razz: .[/quote]
Ja we Lwowie w 2006 płaciłam w euro na miejscu i nie było z tym żadnego problemu.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='simbik']My się wybieramy :lol: . Wszelkie informacje w formularzu zgłoszeniowym który jest [URL="http://www.ksu.com.ua/doc/RegList-Lvov07.doc"][COLOR=red]TUTAJ[/COLOR][/URL]

Intryguje mnie tylko to, że w rozpisce wystaw na Ukrainie w 2007 roku:

[B]11/08/2007 Львов[/B]
[EMAIL="[email protected]"][email protected][/EMAIL] FCI - CACIB, Спецринг по породе НО. Чемпионат французских бульдогов, мекс.голая. Спецвыставка пуделей
[B]12/08/2007 Львов[/B]
САС - все породы

Z tego wynikałoby, że w niedziele jest jeszcze krajówka. Czy ktoś się może orientuje jak to jest?[/quote]
Organizatorzy to żartownisie lub szutniki po ichniemu.
Na nasz post po polsku do Olega otrzymaliśmy odpowiedz po niemiecku
od ....Tani.Trochę w.......ni odpisaliśmy po rosyjsku że mieszkamy w Lublinie a to jeszcze nie Niemcy,niech odpiszą w jakimś zrozumiałym języku
czli po rosyjsku lub ukraińsku.Odpowiedz przyszła za chwilę pół postu po rosyjsku a pół po ukraińsku.
Wystawy tylko te co na formularzu.CACIB i klubowe.CAC nie ma.
Opłaty niestety wcześniej.Pewnie można to ominąć jak każdy przepis wtym
kraju ale trzeba mieć znajomych na miejscu.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Pirania']Organizatorzy to żartownisie lub szutniki po ichniemu.
Na nasz post po polsku do Olega otrzymaliśmy odpowiedz po niemiecku
od ....Tani.Trochę w.......ni odpisaliśmy po rosyjsku że mieszkamy w Lublinie a to jeszcze nie Niemcy,niech odpiszą w jakimś zrozumiałym języku
czli po rosyjsku lub ukraińsku.Odpowiedz przyszła za chwilę pół postu po rosyjsku a pół po ukraińsku.
Wystawy tylko te co na formularzu.CACIB i klubowe.CAC nie ma.
Opłaty niestety wcześniej.Pewnie można to ominąć jak każdy przepis wtym
kraju ale trzeba mieć znajomych na miejscu.[/QUOTE]

To znaczy że CACIB jest tylko w jeden dzień, a ten drugi dzień to klubówki ?

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Nic nie wiem odnośnie jakichkolwiek klubówek, ale rozmawiałam z Tanią ze związku kynologicznego we Lwowie i poinformowała mnie, że dzień po CACIBie jest CAC wszystkich ras psów. Niestety nie jest on organizowany przez oddział, który organizuje CACIB więc trzeba się kontaktować z innym oddziałem.
Trochę to zagmatwane, ale u nich jest organizacyjny podział na wystawy międzynarodowe, krajowe i klubowe. Organizacją każdej z wystaw zajmuje się odrębnie inny oddział.
Na CACIBie championat Ukrainy mogą zrobić buldożki francuskie, nagie pieski meksykańskie, oraz jest organizowana specjalna wystawa pudli.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='efra-husky']Nic nie wiem odnośnie jakichkolwiek klubówek, ale rozmawiałam z Tanią ze związku kynologicznego we Lwowie i poinformowała mnie, że dzień po CACIBie jest CAC wszystkich ras psów. Niestety nie jest on organizowany przez oddział, który organizuje CACIB więc trzeba się kontaktować z innym oddziałem.
Trochę to zagmatwane, ale u nich jest organizacyjny podział na wystawy międzynarodowe, krajowe i klubowe. Organizacją każdej z wystaw zajmuje się odrębnie inny oddział.
Na CACIBie championat Ukrainy mogą zrobić buldożki francuskie, nagie pieski meksykańskie, oraz jest organizowana specjalna wystawa pudli.[/quote]

Skaplikowane
A nie wiesz czy podczas wystawy w Kijowie bedzie sie mozna zglosic i zaplacic za wystawy lwowskie??

Link to comment
Share on other sites

[quote name='PANGEA']
A nie wiesz czy podczas wystawy w Kijowie bedzie sie mozna zglosic i zaplacic za wystawy lwowskie??[/quote]

Niestety nie pytałam czy jest taka możliwość, choć jeśli jest podział organizacyjny na międzynarodówki to teoretycznie powinna być taka możliwość ;)

Zpr sędziów jeszcze nie podali, dopiero około czerwca - lipca będzie znana lista :roll:

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...

[B] [FONT=Times][SIZE=2]Champion:[/SIZE][/FONT][/B][FONT=Times][SIZE=2] 4 CAC (w tym przynajmniej jeden na na kijowskich wystawach) od 4 sędziów okres[B][COLOR=Red] 1 rok[/COLOR][/B], dla psów zarejestrowanych w Rosji, Moldawii, Rumunii, Bułgarii, Estonii, na Litwie, Łotwie, Bialorusi jeśli ma championat we własnym kraju wystarczy 1 CAC (Polski nie dotyczy) lub 2 CAC otrzymane na kwietniowej wystawie w Kijowie[/SIZE][/FONT]

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

[quote name='efra-husky']drugi termin zgłoszeń jest od 01.04 - 01.07 i opłata za pierwszego psa 30 Euro, za następnego 25 Euro
III termin jest do 01.08 i opłata wynosi odpowiednio 40 Euro i 35 Euro.[/quote]
dzięki Ci efruniu koffana :buzi:
bosss.. gdzie Ty znalazłaś te informacje :) ja na stronie ichniejszego związku znalazłam tylko kalendarzy wystaw :evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...