Jump to content
Dogomania

Dwaj nierozłączni kumple reksio i fredzio razem w hotelu,poszukujemy ds !!!


himba

Recommended Posts

[quote name='Aryste']Himba, ja mysle, ze ty sama zdecydujesz co dla nich najlepsze.
Ja sie zadeklarowalam, i bede placic dopoki bedzie taka potrzeba.[/QUOTE]
Aryste bez Ciebie ta moja misja skończyłaby się fiaskiem, tylko dzięki darczyńcom one są bezpieczne.
Czekam na decyzje ostateczna w sprawie konta (TOZ w Pionkach chce jakieś umowy spisywać) pewnie chodzi o to, że jak zabraknie to ja będę musiała dopłacić za hotel. Nie wiem po co są instytucje pożytku publicznego jak i tak ratując zwierzaki muszę sama zadbać o kasę !!
Jeszcze nigdy żadne Stowarzyszenie nie pomogło mi w sprawie zwierzaków, nigdy nie dołożyło złamanego grosza ale asekuracja to ich majstersztyk!!

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 333
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • 2 weeks later...

Dzisiaj kastracja chłopaków, choć niestety niewiele osób jest na wątku to proszę trzymajcie kciuki aby wszystko poszło dobrze :))
Nie wiem jak to się dzieje,że tak mało osób (tu na wątku) obchodzi los tych kochanych kundelków??? na fb jest ponad 400 i grupa osób na stałe (jakieś 30) które regularnie odwiedzają wydarzenie.
Nic to chłopaki ja jestem i nigdy Was nie zostawię :)

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

[quote name='Luna007']no ja tutaj dawno nie byłam (boję się wchodzić na dogo..............), ale się ciesze, ze chłopaki mają się dobrze - z tym sercem to może się okaże, że jaknak nie jest zle - Himba a one juz sa po przeprowadzce do tej Ani fb ?[/QUOTE]
Jak dobrze,ze nie byłam zorganizowana do końca w tej sprawie....Ania się musi przeprowadzić i ma problem z psami,które są u niej :(
Kumple są w hotelu " Bajka " we Wrzosowie k/ Radomia ( zostają tam póki co)

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...
  • 2 weeks later...

Dobrze ,ze jest fb.......bo na dogomanii to juz nikogo nie ma, kogo interesuje los tych wspanialych psow????? ja jestem w stanach i kazdego dnia pamietam o moich wszystkich podopiecznych! teraz to chyba pozostanie mi modlitwa do Sw Franciszka o to aby sie znalazl jakis domek, bo inaczej czeka ich marny los przy takim zainteresowaniu :(((((((((

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

[quote name='Aryste']Wlasnie, czy ktos chlopakow oglasza?[/QUOTE
Tak Aryste , chlopaki maja ogloszenia ja za nie place dziewczynie z dogomanii potem je tylko przedluzam , ale jak wroce z USA to zrobie im oddzielnie :( moze pojedynczo beda mialy wiecej szczescia ?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Aryste']moze bedzie latwiej kazdego osobno... ale z drugiej strony tak zal ich rozdzielac....jak jeden zostanie adoptowany to drugiemu serce peknie.[/QUOTE]Dokladnie....jak je poznalam byly bezdomne ale NIEROZLACZNE, ale jesli znajdzie sie dobry domek i kochany czlowiek to moze warto zaryzykowac?

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...