Jump to content
Dogomania

Dwaj nierozłączni kumple reksio i fredzio razem w hotelu,poszukujemy ds !!!


himba

Recommended Posts

ja wplacam na klika psow juz latami i mowie ze chyba juz je adoptuje jak moje wyziona ducha bo beda to rzeczywiscie duze sumy liczac ze beda zyly conajmnej 10 lat... niestety blokuja mi wplaty na nowe psy bo finanse tez maja swoj limit..dobre zdjecia i zwracajace uwage imiona duzo daja,czasem zdarza sie ze komus odejdzie podobny pies..szansa jest zawsze i ogloszenia warto robic..

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 333
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • 3 weeks later...

Wszystko na to wskazuje,że kumple pojadą do nowego hotelu w Budkach Żelazowskich, gdzie Joanna (Wł.hotelu) zaproponowała opłatę dwa w cenie jednego...oby ta przeprowadzka przyniosła kumplom szczęście :) jedziemy w ten piątek 22.11.13 trzymajcie kciuki :)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Lili8522']Ciekawa jestem jak przeprowadzka :)[/QUOTE]
Dogadałam się z wł. hotelu "Bajka"....po długich negocjacjach obniżył cenę do 500 zł za dwa na miesiąc + karma ( niezbyt to duża obniżka, ale zawsze...) żal mi się ich zrobiło, przyzwyczaiły się do tego miejsca ( ale ja osobiście żałuję,że nie doszło do przeprowadzki :( )

Link to comment
Share on other sites

[quote name='mtf zalesie']czyli 100zl roznicy w por.do propozycji-niby duzo jak trzeba uzbierac ale to gdzie mozesz ich czesciej odwiedzac tez wazne i oplaty za dojazd[/QUOTE]
Tak różnica niewielka ale od tego hotelu odległość mała i mogę je częściej odwiedzać :)
Bardzo się martwię o to,że kompletnie nikt się nimi nie zainteresował przez prawie 1,5 roku a miały mnóstwo ogloszeń

Link to comment
Share on other sites

[quote name='himba']Tak różnica niewielka ale od tego hotelu odległość mała i mogę je częściej odwiedzać :)
Bardzo się martwię o to,że kompletnie nikt się nimi nie zainteresował przez prawie 1,5 roku a miały mnóstwo ogloszeń[/QUOTE]
to może ogłaszać ich pojedynczo??

Link to comment
Share on other sites

[quote name='mtf zalesie']niestety ja deklaeuje bez zmian bo wplacam na same starsze psy od kilku lat nie majace widoku na ds oraz prztyulisko augustow jako jedyna,nie biore nowych deklaracji bo mam tego za duzo[/QUOTE]

czyli pozostajesz z nami i kwota jaką deklarujesz to 25 zł ( dobrze zrozumiałam ? )

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
  • 2 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...