Jump to content
Dogomania

Dwaj nierozłączni kumple reksio i fredzio razem w hotelu,poszukujemy ds !!!


himba

Recommended Posts

  • Replies 333
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Na fb robiłam dla kumpli bazarek i udało nam sie zgromadzić prawie 1400 zł z wplatami stałymi ( a jest ich mniej niż na poczatku) to mamy prawie na trzy miesiące za hotel :) bardzo się cieszę :) napisał do mnie pewien młody mężczyzna, który myśli o adopcji chlopaków ale to zależy jak sie jego losy potoczą ? mam jakąś nadzieję....

Link to comment
Share on other sites

[quote name='himba']Na fb robiłam dla kumpli bazarek i udało nam sie zgromadzić prawie 1400 zł z wplatami stałymi ( a jest ich mniej niż na poczatku) to mamy prawie na trzy miesiące za hotel :) bardzo się cieszę :) napisał do mnie pewien młody mężczyzna, który myśli o adopcji chlopaków ale to zależy jak sie jego losy potoczą ? mam jakąś nadzieję....[/QUOTE]

Piękna sumka :)
A za domek kciuki zaciskam! :)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='himba'][B]Lili8522 [/B]bardzo ci dziękuję :) no nie można tracić nadziei :)[/QUOTE]

Fakt nie można... Ale kiedy pies bardzo długo czeka na dom... To mimo woli człowiek traci... :roll:
Ale na każdego psa gdzieś czeka ten jeden jedyny, wymarzony domek...

Link to comment
Share on other sites

kumple moje kochane jak brałam Was z ulicy to jedna z dogomanek powiedziała, że nie znajdziecie tak łatwo domku bo jesteście za starzy! ja pamiętam te słowa, ale zrobimy wszystko żeby je odczarować :) jestem z Wami i na fb macie ponad 500 fanów :)

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
  • 2 weeks later...

[quote name='Lili8522']Trzymam kciuki za domek dla chłopaków nieustannie.. Oby w końcu ktoś ich zauważył, a są jakieś nowe zdjęcia? :)
A może jakaś profesjonalna sesja zdjęciowa do ogłoszeń? (tak sobie głośno myślę :oops:)[/QUOTE]

Była taka dziewczyna z dogomanii co robiła im zdjęcia ...ale nas porzuciła :( a pewnie by pomogły profesjonalne foty

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

ja już tracę nadzieję :( dobrze, że mają kasę na hotel bo inaczej nie wiem co bym zrobiła....trzeci raz albo czwarty kupuję im ogłoszenia i NIC. Są coraz starsze i z każdym rokiem ich szanse maleją ! Chyba, że ja wygram w lotto....

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...