Jump to content
Dogomania

XXVII Klubowa Wystawa Terierów 04.08.2012 Zakopane


szrek

Recommended Posts

[TABLE]
[TR]
[TD="class: nag01"][/TD]
[/TR]
[TR]
[TD="class: nag02"] XXVII Klubowa Wystawa Terierów [/TD]
[/TR]
[TR]
[TD="class: tresc"] [CENTER][B][FONT=Trebuchet MS]ZWIĄZEK KYNOLOGICZNY W POLSCE – ODDZIAŁ W ZAKOPANEM[/FONT][/B][FONT=Verdana][/FONT][/CENTER] [CENTER][FONT=Trebuchet MS]I[/FONT][FONT=Verdana][/FONT][/CENTER] [CENTER][B][FONT=Trebuchet MS]KLUB TERIERAI CZARNEGO TERIERA[/FONT][/B][FONT=Verdana][/FONT][/CENTER] [CENTER][B][FONT=Trebuchet MS]KLUB AIREDALE TERRIERA I TERIERA WALIJSKIEGO[/FONT][/B][FONT=Verdana][/FONT][/CENTER] [CENTER][SIZE=1] [/SIZE][/CENTER] [CENTER][I][FONT=Trebuchet MS]mają zaszczyt zaprosić na[/FONT][/I]

[/CENTER] [CENTER][SIZE=4][B][COLOR=blue][FONT=Trebuchet MS]XXVII KLUBOWĄ WYSTAW[/FONT][/COLOR][COLOR=blue][FONT=trebuchet ms]Ę TERIERóW[/FONT][/COLOR][COLOR=blue][FONT=Trebuchet MS] I CZARNEGO TERIERA[/FONT][/COLOR][/B][FONT=Verdana][/FONT][/SIZE][/CENTER] [CENTER][B][COLOR=blue][FONT=Trebuchet MS][SIZE=4]ZAKOPANE 2012[/SIZE][/FONT][/COLOR][/B][/CENTER] [CENTER][B][COLOR=blue][FONT=Trebuchet MS]
[/FONT][/COLOR][/B][/CENTER] [CENTER][FONT=trebuchet ms][SIZE=3][I]która odbędzie się[/I][/SIZE][/FONT][FONT=Verdana][/FONT][/CENTER] [SIZE=1] [/SIZE]
[CENTER][B][COLOR=red][FONT=Trebuchet MS]04.08. 2012 roku[/FONT][/COLOR][/B][B][FONT=Trebuchet MS] (sobota)[/FONT][/B][FONT=Verdana][/FONT][/CENTER] [CENTER][B][FONT=Trebuchet MS]na stadionie biathlonowym w [COLOR=#ff0000]Kościelisku - Kirach[/COLOR][/FONT][/B][/CENTER] [/TD]
[/TR]
[/TABLE]

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
  • 2 weeks later...
  • 1 month later...

na Klubówce miałam przyjemność wystawić Airedale w klasie weteranów ;)
[b]Prima ZEFIR[/b] BOB weteranów i BIS weteranów II !!!

A nasz braciszek przyrodni [B][COLOR=#000000][FONT=Verdana]Gingerdream ALL EYES ON ME[/FONT][/COLOR][/B][COLOR=#000000][FONT=Verdana]- BOB i BIS !!![/FONT][/COLOR]

Link to comment
Share on other sites

A teraz na temat samej wystawy, szkoda że przy takiej randze imprezy organizatorzy nie zadbali o chociażby symboliczne nagrody dla zwycięzców klubu, rozczarowanie i żenada nawet wystawcy karm nie zaszczycili swoją obecnością, co daje dużo do myślenia. Dobrze że w przyszłym roku klubówka odbędzie się w innym miejscu mam nadzieje że o wiele szczęśliwszym karty ocen nie włożę w antyramę a na jakiś słoik gdybym spojrzał to bym sobie przypomniał gdzie byłem. Co do terenu, miejsca sporo ale ringi małe. Po tej imprezie odpuściłem dzień następny czyli wystawę Tatrzańską zresztą jak i moi znajomi. W przyszłym roku ma się tam odbyć międzynarodówka mam nadzieję że oszczędności z tej wystawy zostaną przeznaczone na nagrody dla niej właśnie pozdr. ;) dobrze że pogoda dopisała. Gratki dla wszystkich :):):)

Link to comment
Share on other sites

[B]Metheora[/B]...moge podać stawkę z katalogu.

suki kl. mlodziezy :
AUDI Aluzja
CZERWONA ROZA Aluzja

A nawiązując do tego co [B]szrek[/B] napisał :
teren wystawy mnie osobiscie sie podobał, do ringów nie mam zastrzeżeń, ale pewnie dlatego, że u nas mała stawka była więc i pobiegać sie dało.

Kwestia nagród jest bardzo dziwna. Pisałam do ZK Zakopane, że chciałabym ufundować nagrody w swojej rasie i...cisza. Chciałam wiedzieć czy będa medale czy pucharki, rozetki...żeby sie ewentualnie nie zdublować. Nikt nie odpisał. Na prawde dziwne, bo jak funduje w swoim rodzimym ZK Bielsko to są bardzo zadowoleni.

Mnie na Klubówce poszło średnio, plan nie jest wykonany w 100% ale i tak było fajnie.

RESIDENT EVIL Hexeside (FCI)- CWC
[IMG]https://fbcdn-sphotos-b-a.akamaihd.net/hphotos-ak-snc7/484527_510757775616347_346417_n.jpg[/IMG]

RSSIAN ROULETTE Hexeside (FCI) 2 lok. dosk.
[IMG]https://fbcdn-sphotos-f-a.akamaihd.net/hphotos-ak-ash3/527309_510754755616649_1885151159_n.jpg[/IMG]

SCOOTER Buteo - Najlepszy weteran i IV BIS Weteranów
[IMG]https://fbcdn-sphotos-a-a.akamaihd.net/hphotos-ak-ash4/304625_510761198949338_2086421550_n.jpg[/IMG]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Złośnica']Proszę ;)
Mój weteran był na 4 miejscu i na focie sie nie zmieścił, ale Wy owszem :D
[IMG]https://fbcdn-sphotos-d-a.akamaihd.net/hphotos-ak-ash3/540315_417642954939882_2098722447_n.jpg[/IMG][/QUOTE]


Dziękuję bardzo ;)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...