Jump to content
Dogomania

IPO - Gorzów Wlkp. i okolice (ANKIETA)


dobeczka

Recommended Posts

Od lipca chcemy wraz z kolegą organizować spotkania z obrony i posłuszeństwa na terenie Gorzowa.
Szukamy chętnych do stworzenia grupy około 6/7 psów, z Gorzowa i okolic, osób najchętniej stałych, aby tworzyć zwartą grupę (czyli spotkania raz w miesiącu).
Oczywiście zapraszamy również z poza Gorzowa jeżeli jest tylko taka ochota. ;)
Chcemy się dowiedzieć czy jest sens ściągania pozoranta aż tutaj, bo jak na razie dla 2 osób zapewne nie będzie mu się opłacało przyjeżdżać.
Teren jest jeszcze do dogadania, mamy 2 duże boiska jak na razie na oku.
Jedziemy jakoś na początku czerwca na trening i będziemy rozmawiać ze znajomym (czeskim) pozorantem.
Więcej szczegółów podać jak na ten czas nie mogę, ale jak najbardziej zachęcam, jak nie udałoby się nam w razie czego ściągnąć pozoranta, poszukamy może czegoś z OBI.
A tak jak w temacie, to w tej chwili jest coś na kształt ankiety, żeby mieć pewność czy w ogóle ma byt taki pomysł.


Pozdrawiam Aga ;)

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

[B]Już jestem dawno po rozmowie z pozorantem, jest bardzo chętny na zrobienie spotkania, posłuszeństwo albo obrona. Koszt całego weekendu za jednego psa to jest 140 zł. Do grupy potrzeba 10 psów. Poniżej 10 psów koszt za weekend wynosi 180 zł.

[/B]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='dobeczka'][B]Już jestem dawno po rozmowie z pozorantem, jest bardzo chętny na zrobienie spotkania, posłuszeństwo albo obrona. Koszt całego weekendu za jednego psa to jest 140 zł. Do grupy potrzeba 10 psów. Poniżej 10 psów koszt za weekend wynosi 180 zł.

[/B][/QUOTE]

a kto będzie pozorantem?

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...