Jump to content
Dogomania

Pusia zmaleterowana przez zwyrodnialca kosiarką! Łapeczka amputowana! :(Pusia ma dom!


Recommended Posts

  • Replies 164
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Przepraszam za offa, ale sytuacja jest krytyczna! 9miesięczny szczeniak zagrożony jest śmiercią pod kołami pociągu bądź też przywiązaniem do drzewa w lesie!
[URL="http://www.dogomania.pl/forum/threads/232622-ALARM%219miesi%C4%99czny-szczeniak-do-lasu-czy-pod-poci%C4%85g-POMOCY%21?p=19704921#post19704921"]http://www.dogomania.pl/forum/threads/232622-ALARM%219miesi%C4%99czny-szczeniak-do-lasu-czy-pod-poci%C4%85g-POMOCY%21?p=19704921#post19704921[/URL]

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Jest szansa na dom dla Pusi w okolicach Legnicy - dom sprawdzony, rodzina zakochana w Pusi. Mamy również transport na piątek, ale za zwrot kosztów paliwa. Nie wiem czy Państwo chcący adoptować Pusię dołożą się do kosztów paliwa - sprawa do ustalenia.Budrysek będzie z nimi rozmawiała.
My jako dom tymczasowy również dołożymy się do transportu, nie jesteśmy jednak w stanie zapłacić wszystkiego.
Sprawdzałam trasę i do Legnicy jest ok. 339 km, co daje nam kwotę ok 210 zł.
Jeśli ktoś chciałby pomóc, prosimy o info na wątku.

Link to comment
Share on other sites

Kiedy będzie wiadomo coś na temat ewentualnej adopcji? Myślę o zbiórce pieniążków na paliwo, bo 210 zł to jednak dużo, a czy jest pewna szansa na to, że Pusia zostanie u tych państwa?

Przepraszam, zaniedbałam trochę dogomanię z przyczyn losowych, ale miło wejść na wątek i zobaczyć Pusię taką zadbaną i odrodzoną mimo iż nie ma jednej łapki. Wzruszające na maksa.

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

[quote name='Lusia91']Kiedy będzie wiadomo coś na temat ewentualnej adopcji? Myślę o zbiórce pieniążków na paliwo, bo 210 zł to jednak dużo, a czy jest pewna szansa na to, że Pusia zostanie u tych państwa?

Przepraszam, zaniedbałam trochę dogomanię z przyczyn losowych, ale miło wejść na wątek i zobaczyć Pusię taką zadbaną i odrodzoną mimo iż nie ma jednej łapki. Wzruszające na maksa.[/QUOTE]

Pusia juz w domku :)
kasiora pozyczona...trzeba oddac a nie ma z czego :(
załamka....

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...

[quote name='BUDRYSEK']Pusia juz w domku :)
kasiora pozyczona...trzeba oddac a nie ma z czego :(
załamka....[/QUOTE]
Nie załamuj się. Daj nr konta, przeleję jaki grosz. Mocno mnie irytuje, że gdy zwierzę jest już bezpieczne, ci, którzy je ratowali, zostają z ręką w nocniku.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Wiedźma']Nie załamuj się. Daj nr konta, przeleję jaki grosz. Mocno mnie irytuje, że gdy zwierzę jest już bezpieczne, ci, którzy je ratowali, zostają z ręką w nocniku.[/QUOTE]

Dziękuję... nawet nie w imieniu BUDRYSEK- ta zrobi to sama, ale w imieniu tych, którzy" z ręką w nocniku ..." Dziękuję!

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...