Jump to content
Dogomania

Kaganiec dla szczeniąt


ASLAN I ASHLY

Recommended Posts

Mam w tej chwili 4 miesięcznego labradora, odkąd miała 10 tygodni jeździ ze mną komunikacją i nikt nigdy się do nas nie przyczepił o brak kagańca, poniewaz sunia jeździ na kolanach. Mam tez 10-letniego labradora który zawsze w kominikacji jest w kagańcu. Zastanawiam się tylko, jak długo mają zamiar nie zwrócić mi uwagi o tym, że szczeniak powinien być w kagańcu. Dwa dni temu poszłam do zoologicznego i kupiłam najzwyklejszy w świecie materiałowy kaganiec, żeby wrazie co miec co Bliskiej założyć. Problem jest z tym, że kaganiec teraz na nią pasuje, ale pewnie za 2 tygodnie już nie będzie... a skolei kaganiec dużego psa będzie na nią jeszcze za duży... i bądź tu mądry.

Link to comment
Share on other sites

Do autobusu wchodzi bez problemu;) Gorzej z szybką koleją miejską- tam są te progi bardzo niewygodne, sama się czasem boje, że buta zgubie albo że się wywrócę:D Czasami jak odprowadzamy koleżankę, to ma takie ciagotki, żeby samemu wejść i nie ma z tym problemu, ale ostatnio jak jechałyśmy na plaże to był problem-i z wsiadaniem i z wysiadaniem. Tramwajów w Gdyni nie ma, ale mysle, że jak już opanuje SKM to i tramwaj mu nie bedzie straszny;)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...