Jump to content
Dogomania

Szczeniaczkowo- młodziaki potrzebujące domu. Schronisko Katowice


kimiji

Recommended Posts

  • 2 weeks later...

[quote name='Nemooo']Czuwam.... Ale ostatnio nie było mnie w schronie i nie ogarniam... Jutro wszystko będę wiedział na 100% i aktualizuję od razu![/QUOTE]

"Ostatnio edytowane przez Nemooo ; 28-05-2012 o 21:29 Powód: Aktualizacja"

I co z aktualizacją? :(

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Monika89']Jak tam Czokuś? Znalazł dom? Jest u mnie na nk. Raz miałam o niego zapytanie... Chciałam by wiedzieć czy zmienić mu status na: "znalazł dom" Mam nadzieje, że tak.[/QUOTE]Czokuś zaadoptowany :).

Kamil, w schronisku są nowe szczeniaki, a część tych z pierwszej strony wątku zaadoptowana - Czokuś, bezimienna sunia, Orti, 526/12, 499/12, Doris (532/12). Zaktualizuj wątek :).

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...
  • 1 month later...

Znalazłam dom chętny na dwa lub trzy jamnikopodobne pieski najlepiej z jednego miotu lecz niekonieczne. Jednak w tym przypadku mamy ograniczenie czasowe gdyz 15.09 wylatuje za granice osoba ktora miala by przetransportowac psiaki do miejsca gdzie owe mialyby mieszkac.

Link to comment
Share on other sites

Z tego co wiem malutkich szczeniaczków w schronisku jest dużo (wiek 2 miesiące) jednak one szybko się zmieniają, bo ludzie malutkie pieski chętnie adoptują i trudno powiedzieć jakie w tej chwili są w schronisku... Najlepiej zadzwonić i zapytać bezpośrednio schronisko.
A z podrostków w tej chwili jest tylko jednak psiak ale daleko mu do jamnika chociaż jest mały.

Link to comment
Share on other sites

  • 7 months later...
  • 1 month later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...