Jump to content
Dogomania

WORLD DOG SHOW 2013 -Węgry/Budapeszt/


krzysio

Recommended Posts

Ja pękam z dumy i mam uśmiech do okoła głowy cały czas :) Nie spodziewałam się takich sukcesów!!!

moje kelpie:
[COLOR=#000000][B] Int.Ch. Ch.Pl, Mł.Ch.Pl, Zw.Kl '12 '13 Zw.Pl '13 HE'S MY BELFAST Asocjacja [/B][/COLOR][COLOR=#ff0000]- EX 1 (3), CAC, CACIB, ZWYCIĘZCA ŚWIATA i na deser BOS[/COLOR]
[B] Mł.Ch.Pl, Mł.Zw.Kl '13 RED DUBLIN Kelpiebrink[/B] - [COLOR=#ff0000]Ex 1(2), Młodzieżowy Zwyciązca Świata i........ BEST OF BREED!!![/COLOR]


Jestem niezmiernie dumna, posiadając 2 najlepsze kelpie na świacie :D:D:D

Link to comment
Share on other sites

Faktycznie mnie również mile zaskoczyła organizacja. Zaparkowaliśmy ok. 5.30 bez żadnych problemów za darmo pod hotelem expo, bramy otwierali punkt 6.Tak samo z wyjazdem nie było żadnych komplikacji ( wspominając europejkę- tam była tragedia). Zero problemu z miejscem, prądem itd. Ringi mogłyby być ciut większe, ale nie narzekam. Na klubówce był jeden olbrzymi. Tak więc ogromne brawa dla organizacji:)
Nasze siberiany z drugiego miotu w klasie szczeniąt w psach 1, 2, i 3 lokata na kilkanaście w klasie oraz BOB Puppy na WDS i parę innych sukcesów.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='RudaPaskuda']Ja pękam z dumy i mam uśmiech do okoła głowy cały czas :) Nie spodziewałam się takich sukcesów!!!

moje kelpie:
[COLOR=#000000][B] Int.Ch. Ch.Pl, Mł.Ch.Pl, Zw.Kl '12 '13 Zw.Pl '13 HE'S MY BELFAST Asocjacja [/B][/COLOR][COLOR=#ff0000]- EX 1 (3), CAC, CACIB, ZWYCIĘZCA ŚWIATA i na deser BOS[/COLOR]
[B] Mł.Ch.Pl, Mł.Zw.Kl '13 RED DUBLIN Kelpiebrink[/B] - [COLOR=#ff0000]Ex 1(2), Młodzieżowy Zwyciązca Świata i........ BEST OF BREED!!![/COLOR]


Jestem niezmiernie dumna, posiadając 2 najlepsze kelpie na świacie :D:D:D[/QUOTE] O kurczę, to naprawdę COŚ!!! Wielkie GRATULACJE!!! dAJ IM KAWAŁ DOBREJ KIEŁBASY TERAZ :P

Link to comment
Share on other sites

Nasz vasgotaspets (swedish vallhund) Fixan's KONRAD KOTTESON powtórzył zeszłoroczny sukces z Salzburga (wtedy jeszcze w młodzieży)
CAC, CACIB, BOB, World Winner 2013
dzień wcześniej CAC na międzynarodówce i tym samym uzyskał tytuł CHAMPIONA WĘGIER :)
[IMG][URL="http://www.tinypic.pl/8me1rserka15"][IMG]http://pics.tinypic.pl/i/00387/8me1rserka15_t.jpg[/IMG][/URL][/IMG]
[IMG][URL="http://www.tinypic.pl/j5dxmepty6dq"][IMG]http://images.tinypic.pl/i/00387/j5dxmepty6dq_t.jpg[/IMG][/URL][/IMG]

Link to comment
Share on other sites

No to dodam od nas:

[COLOR=#333333][FONT=lucida grande]Basset artzyjsko normandzki - [/FONT][/COLOR]
[COLOR=#333333][FONT=lucida grande]Fanion De La Petite Dordogne - 2xCAC , CACIB , Word Winner 2013, Hungarian Club Winner

[/FONT][/COLOR][COLOR=#333333][FONT=lucida grande]Gratuluję wszystkim wystawcom z Polski za Zwycięzców Świata i nie tylko oraz miłe spotkania i rozmowy. [/FONT][/COLOR][COLOR=#333333][FONT=lucida grande]

Co do organizacji nie mam zastrzeżeń.
Fotki luźne [/FONT][/COLOR][URL]https://www.facebook.com/media/set/?set=a.418558381585652.1073741828.315940508514107&type=1[/URL][COLOR=#333333][FONT=lucida grande]

Pozdrawiam
[/FONT][/COLOR][COLOR=#333333][FONT=lucida grande]
Ps.
Niestety jakie jest moje zdziwienie ogromne gdy na stronie pies.tv Fanion zmienił rasę :)[/FONT][/COLOR]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Lotty']Wielkie gratulacje dla wszystkich.
McDzik, jak poszło Arniemu?[/QUOTE]

Lotty, Arni nie był zgłaszany, mała mu wyskubała uszy, a poza tym jechał jego syn SOlo, w pośredniej na Klubowej Światowej II lokata, a na światówce III lokata.

Również wszystkim gratuluję, świetnie tak czytać o polskich sukcesach, choć nie znam waszych psów osobiście :)

I my również mega zaskoczyliśmy się organizacją, nie było problemów z parkingiem czym wszyscy straszyli :P dużo miejsca zdłuż ringów, spokojnie ze wszystkim się mogliśmy rozłożyć, wielkość ringów dla mojej rasy dopasowana myślę, jak chodziłam oglądac wyżły, to miały duże długie ringi-także myślę, że przemyślane pod kątem rasy :)

Link to comment
Share on other sites

Guest Lotty

[quote name='McDzik']Lotty, Arni nie był zgłaszany, mała mu wyskubała uszy, a poza tym jechał jego syn SOlo, w pośredniej na Klubowej Światowej II lokata, a na światówce III lokata.
[/QUOTE]

Szkoda, że Arniego nie było, ale poza tym świetne wieści, wielkie gratulację dla Daisy i Solo. Trzymam kciuki za dalsze wystawowo- hodowlane sukcesy. :-)

Edited by Lotty
Link to comment
Share on other sites

Organizacja superowa :) My mieliśmy wyjechać z hotelu koło 6, ale jak przeczytałam na dogomanii, że nie było problemów to zaryzykowaliśmy 7:30 i nie staliśmy praktycznie wcale w korku! Żadnych kolejek po katalog, przy wejściu czy po odbiór pucharów. Bardzo duże ringi i dużo miejsca na halach. Jedyne co mnie zaskoczyło negatywnie to punkt gdzie robiono psiakom zdjęcia - 50 euro za zdjęcie na płytce (!!!!!!!!!!) to ostre przegięcie... W 2008 na europejskiej zwycięskie psy miały takie fotki za darmo, a tu 25% zniżki tylko ;)
No i obsługa na naszym ringu była trochę nieogarnięta, ponieważ nie informowali zwycięzców, że mają się gdzieś zgłosić po nagrody itp. Zaskoczeniu Finowie myśleli, że puchar kupiłam sobie sama na stoisku i nieśmiało o to zapytali gdy robiliśmy pamiątkowe zdjęcia na ringu (mieli BOBa! i nikt im nic nie powiedział :))

Link to comment
Share on other sites

no z tym odbiorem pucharów to było trochę zamieszania. Ja dośc długo szukałam miejsca w którym się puchary odbiera. Oczywiście wcześniej na ringu nikt nic na ten temat nie mówił i gdyby nie spotkani Polacy gdzieś na trasie między halami to bym nic nie wiedziała.

Link to comment
Share on other sites

na ringach o pucharach milczeli.

Piszcie do nich maile - niech przysyłają.


a to nasz pucharek i jego zdobywca - Drużba Herbu Węszynos FCI Ogar Polski - Junior World Winner, Best Junior

[IMG]https://fbcdn-sphotos-e-a.akamaihd.net/hphotos-ak-ash4/484533_457028247719378_1472006686_n.jpg[/IMG]

Edited by panbazyl
Link to comment
Share on other sites

[quote name='panbazyl']na ringach o pucharach milczeli.

Piszcie do nich maile - niech przysyłają.


a to nasz pucharek i jego zdobywca - Drużba Herbu Węszynos FCI Ogar Polski - Junior World Winner, Best Junior

[/QUOTE]

prawdziwy z niego Węszynos, faktycznie :loveu: genialne zdjęcie, gratulacje :D

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...