Jump to content
Dogomania

WORLD DOG SHOW 2013 -Węgry/Budapeszt/


krzysio

Recommended Posts

Oferuję bilet kolejowy - [B]80 zł[/B] (bilet kupiony za ok. 122 zł czyli 29 Euro - jest to minimalna cena biletu w kasach PKP):
[B]WARSZAWA-BUDAPESZT[/B]
wyjazd: [B]15.05.2013[/B] Warszawa Centralna godz. [B]20:45[/B]
przyjazd: [B]16.05.2013[/B] Budapest-Kel. godz. [B]8:35[/B]
1 miejsce, siedzące (z rezerwacją), korytarz
Nie mam biletu powrotnego ponieważ dużo taniej (ok. 29 Euro) można zamówić bilet powrotny przez internet (na stronach węgierskich kolei) kilka dni wcześniej. Drukuje się go już na miejscu na dworcu w biletomatach (Budapeszt)
tel: 693 841 907

Link to comment
Share on other sites

komu, komu???? ;)

[quote name='Dudek']Oferuję bilet kolejowy - [B]80 zł[/B] (bilet kupiony za ok. 122 zł czyli 29 Euro - jest to minimalna cena biletu w kasach PKP):
[B]WARSZAWA-BUDAPESZT[/B]
wyjazd: [B]15.05.2013[/B] Warszawa Centralna godz. [B]20:45[/B]
przyjazd: [B]16.05.2013[/B] Budapest-Kel. godz. [B]8:35[/B]
1 miejsce, siedzące (z rezerwacją), korytarz
Nie mam biletu powrotnego ponieważ dużo taniej (ok. 29 Euro) można zamówić bilet powrotny przez internet (na stronach węgierskich kolei) kilka dni wcześniej. Drukuje się go już na miejscu na dworcu w biletomatach (Budapeszt)
tel: 693 841 907[/QUOTE]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Tascha']Z 1 zgłoszonym psem wchodzi jedna osoba -nie trzeba dodatkowo kupowac biletu. Ale w dzień,w którym dana rasa jest wystawiana, w pozostałe zwykle nalezy zakupic bilet.
Chociaz np w Paryzu na WDS był taki bałagan,ze sobie wchodzilismy we wszystkie dni w te i spowrotem bez zadnych biletów:eviltong: wystarczyło zachowac identyfikująca bransoletke :eviltong:[/QUOTE]

Na WDS w Paryżu był jeden bilet na 4 dni, więc po prostu z opaską można było wchodzić każdego dnia. ;)

Ja potwierdzenie na psa mam, ale za to na Junior Handling nic... I żadnej listy nie ma. :/

Jakby ktoś potrzebował pomocy w wystawianiu, to jestem pierwsze trzy dni dostępna. ^^

Link to comment
Share on other sites

[quote name='RudaPaskuda']Myślicie że katalogi wydawane w pierwszy dzień będą na wszystkie dni?? Zależy mi na personalnej stawce kelpie :smile:[/QUOTE]

Na wystawach tego typu od kąd pamiętam, wydawany jest oddzielny katalog na każdy dzień.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='jo-jo']Na wystawach tego typu od kąd pamiętam, wydawany jest oddzielny katalog na każdy dzień.[/QUOTE]
Dokładnie tak, albo nawet osobny na daną grupę FCI, każdego dnia w Budapeszcie na WDS będzie około 4500psów

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Febe']witam, czy ktoś by miał możliwość przywieźć z Budapesztu w dowolnym dniu dużą sukę w okolice Krakowa (lub śląsk itp) ?[/QUOTE]

Jedziemy przez Kraków i możemy przywieżdż Ci psa.
[email][email protected][/email]
dzis wieczorem wyjeżdzamy
jakbys potrzebowała tel pytaj Panbazyla na pv...

Link to comment
Share on other sites

[quote name='furry']jedyne co piszą o parkingu to to że mają 5000 miejsc i parking otwarty jest od 7 rano wiec pewnie bedzie na zasadzie kto pierwszy ten leprzy... ? chyba że cos jeszcze napiszą[/QUOTE]

?:) 5000 miejsc parkingowych?
Tam na zwykła wystawe miedzynarodową nie wszyscy sie mieszczą...Wzdłuż ulicy jest zakaz zatrzymywania po obu stronach/chyba , że go na czas wystawy zdejmą/To na pewno by troche pomogło...
Wczoraj przejeżdżalismy przez Budapeszt i zajechalismy sprawdzić czy może powiekszył sie plac parkingowy i np. zrezygnowali z terenów zielonych na placu hungexpo. Nic sie jednak nie zmieniło. Biletów nie sprzedaja bo sa one przeznaczone dla camperów, wystawców stoisk handl., vipów...Miejsca parkingowe są w odległosci 1, 5 km pod Arena , Tesco i innymi marketami...Z wózkiem , z psami przez skrzyzowania...:placz:

Edited by krzysio
Link to comment
Share on other sites

[quote name='krzysio']Jedziemy przez Kraków i możemy przywieżdż Ci psa.
[EMAIL="[email protected]"][email protected][/EMAIL]
dzis wieczorem wyjeżdzamy
jakbys potrzebowała tel pytaj Panbazyla na pv...[/QUOTE]
tylko dziś dopiero będę dostępna na necie tak na spokojnie wieczorem. Do wieczora tak z doskoku i niezbyt dokładnie. Jesli będę coś w stanie pomóc to chętnie pomogę.

Link to comment
Share on other sites

Seglavi FCI PRECIOUS PEARL - córka Tribuns you're on the line willson i Seglavi TOP MODEL wygrała w Budapeszcie w bardzo mocnej konkurencji 7 suczek i zdobyła tytuł
[COLOR=#ff0000]JUNIOR WORD WINNER


[/COLOR][COLOR=#000000][B]Wielkie gratulacje dla Hodowcy Iwony Borowieckiej ([url]www.seglavi.pl[/url]) i właściciela Bonka Kamila ([url]www.minagro.pl[/url])[/B][/COLOR][COLOR=#ff0000][/COLOR]

Link to comment
Share on other sites

Ja tez sie pochwale. Moje teriery japonskie:
Keru - BOB, World Winner i Champion Węgier
Bayka - JBOB, BOS - Junior World Winner i JCH. Węgier

dzis Polacy wzieli jeszcze BOBy w westie i siberianach :) JWW wywalczyl airedal i manchaster, WWW airedal.

Gratulacje dla wszystkich zadowolonych!

Co do parkingow, nie bylo zadnych problemow. Wystawa naprawde dobrze zorganizowana.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...