Jump to content
Dogomania

WORLD DOG SHOW 2013 -Węgry/Budapeszt/


krzysio

Recommended Posts

[quote name='Bardotka']Choroba, znowu mi sie transport wysypal i zostalam na lodzie :( Moze jedzie ktos na niedziele i mialby wolne miejsce - jedna osoba i corgi?[/QUOTE]

pisz do krzysia- pare postów wyzej, moze maja jeszcze miejsce, nie wiem

Link to comment
Share on other sites

Właśnie też najbardziej się obawiam tego parkingu, po wspomnieniach z europejki. Na potwierdzeniu jest napisane że wstęp na teren wystawy od 6.00, więc mam nadzieję że parkingi tez będą otwarte już od 6. Bo planuje być tam przed 6, żeby nie przeżywać powtórki z europejki. W prawdzie sędziowanie zaczyna się dopiero o 11, ale lepiej działać na spokojnie. I ciekawe ile ten parking będzie kosztować.

Link to comment
Share on other sites

na FB znalezione - kazałam fejsowemu bingowi przetłumaczyć - można się poryć ze śmiechu a potem paść na pysk zrozumiawszy cenę.... to już mniej wesołe, ale dotyczy tylko tych co obrządzają konia :diabloti:
[h=5]"További információ: [email][email protected][/email], tárgyba kérem írja być: parking drogie wystawców, obsługi obrządził konia!

Oferujemy nowe możliwości dla wszystkich naszych wystawców w czasie World Dog Show i Budapesztu Grand Prix CACIB Show.

Możemy otworzyć pewien obrządził konia, parkingu, a tu wszystkie programy obsługi, ratraki będą mogli zaparkować samochód (maksymalnie 7m długości i 3 m szerokości) w ciągu 5 dni pokazuje od 6 rano do 8 wieczorem. Obok samochodów będzie miejsce na namiot (7 m długości i 3 m szerokości). Organizatorzy zapewniają bezpłatny prąd i zimnej wody w tej dziedzinie. W ten sposób można oczyścić włosy psy i przygotować je do Show.

Ze względu na udogodnienia obszaru tylko Oferujemy możliwość dla ograniczonej liczby ludzi tak parkingu będą organizowane w pierwszy przyjść po raz pierwszy w drodze.

Cena wynajmu powierzchni jest 100 Euro dziennie, zawiera on wody i energii elektrycznej oraz samochodu i namiot na wybrukowanym placem.

Miejsca należy zarezerwować z wyprzedzeniem i musisz zapłacić przelewem.

Więcej informacji: [email][email protected][/email], proszę pisać na ten temat: obrządził konia, parking ([URL="http://bing.com/translator"]Przetłumaczone przez: Bing[/URL])"[/h]

Link to comment
Share on other sites

To na pewno chodzi o kampery/samochody z kempingami, tutaj są obowiązujące ceny i możliwość rezerwacji: [url]https://cloud.rentit.hu/payment1/price[/url]

Mam nadzieję, że pamiętają o parkingu dla osobówek i nie przeznaczyli całego parkingu na kampery...

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...