Jump to content
Dogomania

WORLD DOG SHOW 2013 -Węgry/Budapeszt/


krzysio

Recommended Posts

Ja też nie wiem, co o tym myśleć, bo zgłosiłam przed północą 22.03, opłaciłam kartą, a mam trzy różne komunikaty:
W zakładce "List of transactions" mam wypisaną transakcję opłaty 90 Euro kartą ze statusem "Succesful"
W zakładce "List of entries" mam kręcącą się monetkę i status "Entry fee is Paid - under processing",
W zakłądce " Entry fees to be paid" mam kręcącą się monetkę i [B]"Not paid[/B] = Entry fee has not been paid yet".

I co? Zaliczyli mi opłatę, czy nie zaliczyli?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='bachar']Ja mam pytanie z innej beczki. Czy ktoś jadący na WDS (najlepiej na dzień I grupy) mógłby przywieść w drodze powrotnej szczeniaka owczarka węgierskiego? Plissss o info - sprawa dość pilna, bo trzeba przelać zaliczkę.[/QUOTE]


napisz do Krzysia na pv

Link to comment
Share on other sites

[quote name='marako']Ja też nie wiem, co o tym myśleć, bo zgłosiłam przed północą 22.03, opłaciłam kartą, a mam trzy różne komunikaty:
W zakładce "List of transactions" mam wypisaną transakcję opłaty 90 Euro kartą ze statusem "Succesful"
W zakładce "List of entries" mam kręcącą się monetkę i status "Entry fee is Paid - under processing",
W zakłądce " Entry fees to be paid" mam kręcącą się monetkę i [B]"Not paid[/B] = Entry fee has not been paid yet".

I co? Zaliczyli mi opłatę, czy nie zaliczyli?[/QUOTE]
marako, miałam taki status do niedawna, kilka dni temu przyszedł mi mail, że mi zmienili status na zielony i ... rzeczywiście :) więc pewnie i na ciebie przyjdzie kolej

Link to comment
Share on other sites

Ehh ja już nie wiem co robić. Organizatorzy mają mnie centralnie w d..., a kasa poszła i to normalnie, przed końcem 3-go terminu, wszystko zrobiłam tak, jak powinnam. ;( na prawdę chyba przy żadnej wystawie się tak nie denerwowałam...

Edit;

No, napisałam jeszcze raz, teraz dostałam odpowiedź:

[quote][COLOR=#444444][FONT=Verdana]If you posted the documents before the deadline everything is OK[/FONT][/COLOR]
[COLOR=#444444][FONT=Verdana]Send me email in the middle of April and I will check you in the system[/FONT][/COLOR]
[COLOR=#444444][FONT=Verdana]But you will receive an email as soon as your entry is processed.. it is [/FONT][/COLOR]
[COLOR=#444444][FONT=Verdana]very likely that it is not processed as it came just a few days ago with [/FONT][/COLOR]
[COLOR=#444444][FONT=Verdana]the post. be patient[/quote]

Trochę się uspokoiłam.[/FONT][/COLOR]

Edited by Shetanka
Link to comment
Share on other sites

[quote name='panbazyl']eeee - to ja tez nie wiem.... z mojego konta kasa poszła - tyle wiem i NIC więcej.... jak się sprawdzić? tzn czy pies przyjęty?
Tylko proszę jak dla blondynek instrukcję.[/QUOTE]

Zglaszalem i oplacalem online przed 22.03.Dzisiaj dostalem potwierdzenie zgloszenia i rachunek zaplaty.

Link to comment
Share on other sites

ja dostałam taką odpowiedź na pytanie o moje zgłoszenie:

[COLOR=#000000][FONT=Arial]how and when will I get my confirmation of my entry?
Entries arrived are first processed. This process – due to the controlling measures – takes 3 weeks. All the entries will be processed until the middle of April. Entry are recorded in a database, regardless of whether there was any problem with the documents or everything is OK. If there are problems or there isn't any you will receive an e-mail to the e-mail address given by You. That's why it is VERY IMPORTANT to give the right e-mail address, as if you give the wrong one we can not contact you in any case(for example when a document is missing, or the payment is not completely fulfilled). And you receive the confirmation weeks before the Show to THIS e-mail address!In case if you do not receive any e-mails of the results of the entry procession(of that is OK or not)till the middle of April please contact us in email.Final confirmation is to arrive in the beginning of May, to the e-mail address given during the entry.[/FONT][/COLOR]

Link to comment
Share on other sites

...dla uscislenia.To co dostalem od nich to info.,ze moje zgloszenie zostalo sprawdzone i tym samym rozumiem,ze moge spokojnie czekac na wystawe ;)

"Dear XX!

We checked your entry.

The result of this:
Data and documents given are correct....."

Link to comment
Share on other sites

Ja też już się uspokoiłam po takim mailu;

[quote][COLOR=#444444][FONT=Verdana]NO its not a problem as you sent it before the deadline[/FONT][/COLOR]
[COLOR=#444444][FONT=Verdana]NOW at the moment we accept only online entries but it is not [/FONT][/COLOR]
[COLOR=#444444][FONT=Verdana]considering you as you have entered long before.[/FONT][/COLOR]
[COLOR=#444444][FONT=Verdana]It does not matter when we will get(if we have not got already)your [/FONT][/COLOR]
[COLOR=#444444][FONT=Verdana]letter. The date counts when it is posted or when the payment is done.[/FONT][/COLOR]
[COLOR=#444444][FONT=Verdana]No problem.[/quote]

Autorem maili tych, które ja dostawałam jest [/FONT][/COLOR][COLOR=#666666]Jókay Sára, ale nie wiem, czy z tego samego maila idą potwierdzenia.

Ciekawe, czy jeszcze przedłużą. :P


[/COLOR][COLOR=#ff0000]Przypominam, że mam w aucie miejsce dla małego/średniego psa, którego mogłabym zabrać ze sobą i wystawić w dowolny dzień.[/COLOR][COLOR=#666666][/COLOR]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='panbazyl']a powiedzcie kto jest nadawcą informacji? Abym machinalnie nie usunęła info ze skrzynki (co mi się czasem zdarza), zwłaszcza jak nie znam nadawcy.[/QUOTE]


Kathy Blue,i wiadomosc przyszla jako spam ;).

Link to comment
Share on other sites

zgłoszenia ...przyjmują jeszcze na wystawie w Luxemburgu.
maja pewnie dużo mnie zgloszeń niż planowali.
Jednak wynajęcie Hungexpo i eleganckiego hotelu obok bardzo dużo kosztuje!
Oby nie było tak jak w Bukareszcie na europejskiej ,że pieniędzy na wystawie szukali wszędzie. Łącznie z wejściem na arene /bisy/:(

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Lantash']Poszukuję hotelu gdzie przyjmą mnie z psem lub transportu na sobotę - przejeżdżającego przez małopolskę/podkarpacie. Pliiiz pomóżcie![/QUOTE]

pisz do [B] krzysia[/B] ;) teraz sa na wyjexdzie, wracaja chyba na koniec tygodnia,zdaje sie maja wolne jakies miejsce na wds

Link to comment
Share on other sites

Widzę, że moje przeczucia co do WDS się sprawdzają...Niestety już historie ze zgłoszeniami/potwierdzeniami, problemami z płatnościami potwierdzają najgorsze przypuszczenia o organizacji, a właściwie porażce, która się znów zbliża (kto był na EDS wie o czym mówie).

No ale z innej beczki - czy ktoś zgłaszał przez doglle, jeśli tak to czy dostał jakieś potwierdzenie więcej niż z automatu o potw wpłaty na ICH konto ?

i dwa - czy ktoś próbował "zamienić" psy (chodzi o psy tego samego właściciela)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...