Jump to content
Dogomania

WORLD DOG SHOW 2013 -Węgry/Budapeszt/


krzysio

Recommended Posts

chyba sobota???? nie pamiętam... sprawdzę jak wrócę z chwilowego wyjścia z biura do banku
(do kosztów paliwa sie dokładam- żaden problem, mój pies bardzo zrównoważony w stosunku do innych psów i bardzo pakowny, ja marudna nie jestem na brak luksusów)

edit - 18 sie wystawiamy.

Link to comment
Share on other sites

Chętnie wystawię jakiegoś psa z Poznania ;-)
Lub pojadę jako fotograf.

Moje zdjęcia - link w podpisie
Mój handling: [url]http://www.dogomania.pl/forum/threads/212233-Wystawie-psa-Pozna%C5%84-i-okolice-%28amatorsko%29[/url]

Link to comment
Share on other sites

Uff, dobrze, że przedłużyli, to już jestem spokojna, że przyjmą to co im wysłałam zwykłą pocztą, bo wysłałam dopiero 14.03. :P

[quote name='Bajka-wilkzbasni']A jest gdzieś podział na klasy? Zastanwaim się, czy zamiescili tylko taki na suki/psy czy nie znalazłam?[/QUOTE]

hahahahaha za dobrze by było, gdyby i na klasy zamieścili. :P To by się im zaczęło przesuwanie psa z klasy do klasy w nieskończoność.

[quote name='simbik']A ja "światówki" cenię sobie nie za papierek do segregatora ;-), ale za sznasę zobaczenia czołówki psów w rasie na żywo oraz pokazanie swoich sierscióchów szerszemu gronu zainteresowanych :-). Na laury nie liczę :D. Natomiast lubię jak moje psy pojawią się w takim katalogu :eviltong:, zwykle wyniki z tego typu wystawy są szeroko publikowane w świecie, a prawie w każdym kraju na forum rasy jest trochę relacji z tego wydarzenia :-)[/QUOTE]

Mam bardzo podobnie. :3


Jeśli by ktoś potrzebował pomocy przy wystawieniu, to jestem do dyspozycji. Również mogę zabrać na tą wystawę małego/średniego (choć kwestie rozmiaru są bardzo względne :P) i wystawić, planuję być od czwartku do soboty, ale ewentualnie mogłabym zostać do niedzieli. :P

Link to comment
Share on other sites

Witam!

mam pytanie i z góry dziękuję za odpowiedź:)

zgłosiłem swoją suczkę na światowkę do budapesztu (sobota)
obecnie sunia ma 7 miesięcy ale w dniu wystawy będzie już miała 9 i będzie w młodzieży a na zgłoszeniu online nie ma nigdzie klasy wystawowej do wyboru tylko wpisuję się date urodzin,więc komputer zaliczył ją do klasy szczeniąt,nigdzie nie mogę tego zmienić,dodam że przelew zrobiłem tydzień temu w czwartek i nie mam żadnych info na temat zgloszenia itp.mam zamiar drugi raz wyslać zgłoszenie ale tym razem pocztą,
doradzi ktoś coś??

Link to comment
Share on other sites

[quote name='crystalline']Witam!

mam pytanie i z góry dziękuję za odpowiedź:smile:

zgłosiłem swoją suczkę na światowkę do budapesztu (sobota)
obecnie sunia ma 7 miesięcy ale w dniu wystawy będzie już miała 9 i będzie w młodzieży a na zgłoszeniu online nie ma nigdzie klasy wystawowej do wyboru tylko wpisuję się date urodzin,więc komputer zaliczył ją do klasy szczeniąt,nigdzie nie mogę tego zmienić,dodam że przelew zrobiłem tydzień temu w czwartek i nie mam żadnych info na temat zgloszenia itp.mam zamiar drugi raz wyslać zgłoszenie ale tym razem pocztą,
doradzi ktoś coś??[/QUOTE]

Jesteś pewna, że kwalifikuje ją do klasy szczeniąt? Ja swoją suczkę zgłaszałam na wystawę gdy miała 6 miesięcy (w listopadzie) i bez problemu wskoczyła do klasy młodzieży na WDS. Przy psach miałam opcję wyboru klasy między otwartą i championów.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Talagia']Jesteś pewna, że kwalifikuje ją do klasy szczeniąt? Ja swoją suczkę zgłaszałam na wystawę gdy miała 6 miesięcy (w listopadzie) i bez problemu wskoczyła do klasy młodzieży na WDS. Przy psach miałam opcję wyboru klasy między otwartą i championów.[/QUOTE]

Tak,jestem pewien.Dla pewności wysłałem zgloszenie jeszcze raz pocztą,zobaczymy co się będzie działo.

My jedziemy w nocy z piątku na sobotę (18.05 grupa VI grupa) mam wolne miejsce w samochodzie ,jedziemy we dwójkę i jeden pies (beagle) więc spokojnie mogą się zmieścić 2 osoby i dwa psy.Jestem z Mielca,zaintersesowanych prosze o kontakt na maila: [EMAIL="[email protected]"][email protected][/EMAIL]

Link to comment
Share on other sites

Ja już na prawdę jestem wkurzona tą wystawą. Wysłałam pocztą 14.03 normalnie zgłoszenie + dowód wpłaty + kopię rodowodu. Nie znalazłam żadnej informacji na stronce, że decyduje data, w której list dojdzie.
Teraz wysłałam im maila (z okienka "kontakt" na ich www), czy takie zgłoszenie jest ok. Napisali mi (wyjątkowo niegrzecznie przy okazji!), że przyjmują tylko zgłoszenia online. :roll: No to im odpisałam, że przecież mieli na stronce, że można pocztą no i ja wysyłałam w 3 terminie... No to teraz cisza, wrrr...

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...