Jump to content
Dogomania

WORLD DOG SHOW 2013 -Węgry/Budapeszt/


krzysio

Recommended Posts

  • 4 weeks later...

[quote name='RudaPaskuda']czy podczas WDS będzie wystawa międzynarodowa?? gdzie jest o niej jakieś info?[/QUOTE]


15 V międzynarodówka, ograniczenie zgłoszeń do 6 000 psów
info:

[URL]http://www.wds2013.hu/index.php/en/show-information[/URL]

kliknij[URL="http://www.dogomania.pl/index.php/en/component/phocadownload/category/3-fuzetek?download=4:angol-nyelvu-fuzet"]Download Entry Infomation Book[/URL]

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Od wczoraj, wdalem sie w dyskusje na fb z organizatorami WDS 2013. Okazuje sie, ze nie mozna placic przelewem bankowym i zglosic online. Mozna zaplacic przelewem, ale tylko wtedy, kiedy wyslesz im zgloszenie przez Poczte.

Nie rozumiem tego. Skoro jestem zarejestrowany online, zarejestrowalem rowniez tak psa, to dlaczego nie moge zaplacic im przelewem tylko CC?

Masakra! Gorzej niz w Rumunii!

Link to comment
Share on other sites

dla mnie to wogóle bez sensu...
dlaczego mam płacic za wysłanie kupy papierów listem jesli przelew chce zrobic z konta???
CC ma kosmiczny przelicznik, mysle,że sporo osób ma konto w euro gdzie przelew kosztuje grosze...powinni dodac dodatkowa rubryczke, taka jak do załadowania skanów rodowodu, to do załadowania skanu potw. przelewu i juz- nie wiem czemu robia problem.......

Link to comment
Share on other sites

dokladnie, sama widzisz, ze to dyskusja akademicka... ja tez tego nie rozumiem. Skoro moge zglosic psa online, to czemu nie moge zaplacic przelewem? Poczatkowo tez sie nie dalo podczas EDS w Rumunii. Ale pod naciskiem ludzi, ulegli. Jezeli inne osoby tez moga o tym napisac, to bardzo prosze o glos w tej sprawie na ich fb. Byc moze zmadrzeja i dodadza taka opcje. Tym bardziej, ze 15 listopada mija 1. termin...

Link to comment
Share on other sites

Węgrzy w ogóle są problematyczni. Czekaliśmy ponad 8 miesięcy (sic!) na Interchampionat, bo guzdrali się ze sprawozdaniem więc na światówkę się do nich nawet nie wybieramy.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Aziza']Link działa na stronie węgierskiej i prowadzi na stronę:
[URL]http://nevezes.dogshow.hu/index.php?prg=2.6&oldal=&nf=&lang=en[/URL][/QUOTE]

Wielkie dzięki! A ja czekam i czekam ;-)

Ufff. Znaleźć Polskę w spisie państw łatwo nie jest... System odrzucił mi rodowody, bo stwierdził, że pliki są zbyt MAŁE :crazyeye:
Obowiązkowo trzeba załadować dwie strony rodowodu - każdą osobno. Nie wzięli pod uwagę, że niektóre rodowody mają tylko 1 stronę... Załaduję jedyną stronę dwa razy to mi jeszcze zgłoszenia nie przyjmą, bo stwierdzą, że brak drugiej... ;)

No to jeszcze pytanie czy ktoś już się zarejestrował i zapłacił? Bo przekierowanie do płatności on-line nie działa :shake: Łączy, łączy i nie potrafi się połączyć... Może dlatego że sobota :mad:

Edited by cornadore
Link to comment
Share on other sites

Wracając do płatności i braku przekierowania na stronę ich banku - zgłosiłam problem przez stronę to mi odpisali [I]Please try again later![/I] Na moje dodatkowe pytania czy to tylko mój problem i kiedy to jest "later" odpisali, że niektórzy mają z tym problemy i pracują nad tym, ale wiele opłat już mają przyjętych... Po kilku dniach prób wejścia zarówno przez Firefoxa jak i Explorera poddałam się.
Udało się zapłacić dopiero używając Safari.

Link to comment
Share on other sites

Mamy jeszcze wolne miejsca w busach na światówkę 2013.
Pierwszy jedzie na 16-17.05.2013 grupy/III,IV,V,II/
Drugi jedzie na 18-19.05.2013 /VI,VII,IX,I,VIII,X/
Hotel zarezerwowany, możemy jeszcze zmieniać jedynki na dwójki i odwrotnie/wg potrzeby/ale na tą decyzję mamy juz niewiele czasu.
Pozdrawiamy:)
Kontakt: [EMAIL="[email protected]"][email protected][/EMAIL]

Edited by krzysio
literówka
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...