Jump to content
Dogomania

WORLD DOG SHOW 2013 -Węgry/Budapeszt/


krzysio

Recommended Posts

[quote name='Banshee.']Tak, tylko że warto by było żebym jechała z kimś kogo już znam, bo jak to rodzice, nie puszczą mnie z nikim nieznajomym.. :roll:[/QUOTE]
za Krzysia to mogę ręczyć - dużo z nimi jeżdżę. Na ten wyjazd też się wybieram.
Jak będziesz w Wawie w ta niedziela na wystawie to możesz go poznać osobiście.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Banshee.']Tak, tylko że warto by było żebym jechała z kimś kogo już znam, bo jak to rodzice, nie puszczą mnie z nikim nieznajomym.. :roll:[/QUOTE]

Pisałem do Ciebie na priv ale...ten sam nik i ktoś napisał ,że to nie do niego. Odbierasz prywatne wiadomości?
Będę w niedziele W-wie na wystawie tak jak Panbazyl pisze...

Link to comment
Share on other sites

Jak byłam na Euro ze swoim wyżłem to wynajmowaliśmy stare mieszkanie od Martona, który różne lokale w Budapeszcie wynajmuje turystom. Nasz lokal mieścił się po stronie Budy (od wystawy po przekątnej przez Dunaj), na teren wystawy dotarliśmy szybciutko metrem.

hehe o wiele szybciej niż znajomi którzy pojechali samochodem. Gdy oni wychodzili z mieszkania i pakowali się do samochodu my jeszcze przewracaliśmy się w łóżku. Chyba z dwie godziny po nich wyruszyliśmy a i tak oni jakieś 40 minut po nas wpadli zdyszani do hali.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='krzysio']Pisałem do Ciebie na priv ale...ten sam nik i ktoś napisał ,że to nie do niego. Odbierasz prywatne wiadomości?
Będę w niedziele W-wie na wystawie tak jak Panbazyl pisze...[/QUOTE]
Żadna wiadomość do mnie nie doszła. :( A w W-wie byłam, ale w sobotę. Napisz do mnie na maila ([email protected]), myślę że jeżeli moja mama by Cię poznała w Użgorodzie (jesteśmy w oba dni z bracco), to potem już by nie było problemu z jeżdżeniem razem na wystawy. ;-)

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Ja się wybieram z jednym małym psem i koleżanką tylko to będzie nasza pierwsza światówka i nie jesteśmy zorientowane. Czy ktoś może nam przyblizyć termin wystawy (miesiąc)? Poza tym pytanko czy ktoś będzie jechał z okolic Olsztyn i może ma miejsca? Widze że trochę późno się bierzemy za organizację

Link to comment
Share on other sites

[quote name='krzysio']Oczywiście wybieramy się busem na WDS w Budapeszcie w 2013 roku.
I termin zgłoszeń ruszył 16.05.2012

[TABLE]
[TR]
[TD] [B]16.05.2013.[/B]
[/TD]
[TD] [B]17.05.2013.[/B][/TD]
[TD="width: 140, bgcolor: #ffffff"] [B]18.05.2013.[/B][/TD]
[TD="width: 141, bgcolor: #ffffff"] [B]19.05.2013.[/B][/TD]
[/TR]
[TR]
[TD="width: 138, bgcolor: #ffffff"] FCI Group III.
FCI Group IV.
FCI Group V.[/TD]
[TD="width: 140, bgcolor: #ffffff"] FCI Group II.[/TD]
[TD="width: 140, bgcolor: #ffffff"] FCI Group VI.
FCI Group VII.
FCI Group IX.[/TD]
[TD="width: 141, bgcolor: #ffffff"] FCI Group I.
FCI Group VIII.
FCI Group X.[/TD]
[/TR]
[/TABLE]

Mamy jeszcze 2 wolne miejsca jeżeli ktoś potrzebuje transportu i pomocy na wystawie.
Kontakt: [EMAIL="[email protected]"][email protected]

[/EMAIL][URL]http://www.wds2013.hu/index.php/en/fci-groups/fci-group-10[/URL]
[/QUOTE]

[quote name='green-girl']Ja się wybieram z jednym małym psem i koleżanką tylko to będzie nasza pierwsza światówka i nie jesteśmy zorientowane. Czy ktoś może nam przyblizyć termin wystawy (miesiąc)? Poza tym pytanko czy ktoś będzie jechał z okolic Olsztyn i może ma miejsca? Widze że trochę późno się bierzemy za organizację[/QUOTE]
powyżej masz częśc odpowiedzi :)

Link to comment
Share on other sites

Dzięki, już znalazłam na stronie wystawy :)
Mam za to inne pytanie, na stronie wspomniane jest że można zgłaszać psy pocztą lub online.
Niestety nie widzę żadnego odnośnika do rejestracji online. Czy ktoś z was zgłaszał już swojego psa i wie co i jak?

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...
  • 1 month later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...