Jump to content
Dogomania

WORLD DOG SHOW 2013 -Węgry/Budapeszt/


krzysio

Recommended Posts

Oczywiście wybieramy się busem na WDS w Budapeszcie w 2013 roku.
I termin zgłoszeń ruszył 16.05.2012

[TABLE]
[TR]
[TD] [B]16.05.2013.[/B]

[/TD]
[TD="width: 140, bgcolor: #ffffff"] [B]17.05.2013.[/B]
[/TD]
[TD="width: 140, bgcolor: #ffffff"] [B]18.05.2013.[/B]
[/TD]
[TD="width: 141, bgcolor: #ffffff"] [B]19.05.2013.[/B]
[/TD]
[/TR]
[TR]
[TD="width: 138, bgcolor: #ffffff"] FCI Group III.
FCI Group IV.
FCI Group V.
[/TD]
[TD="width: 140, bgcolor: #ffffff"] FCI Group II.
[/TD]
[TD="width: 140, bgcolor: #ffffff"] FCI Group VI.
FCI Group VII.
FCI Group IX.
[/TD]
[TD="width: 141, bgcolor: #ffffff"] FCI Group I.
FCI Group VIII.
FCI Group X.[/TD]
[/TR]
[/TABLE]

Mamy jeszcze 2 wolne miejsca jeżeli ktoś potrzebuje transportu i pomocy na wystawie.
Kontakt: [EMAIL="[email protected]"][email protected]

[url]http://www.wds2013.hu/index.php/en/fci-groups/fci-group-10[/url]
[/EMAIL]

Edited by krzysio
literówka
Link to comment
Share on other sites

Rozmawialiśmy na WDS z hodowcami z Węgier i ta sytuacja ciągnie się między rządem a związkiem kilka lat...Jeżeli związek po 15.05 2012 do odwołania ma zakaz organizowania wystaw a jednak wystawa w ten weekend PRAWDOPODOBNIE się odbędzie to tym bardziej do czasu WDS 2013 sobie poradzą. Hodowcy raczej się tym nie przejmują. Martwiłbym się gdyby zawiesiło ich FCI.


[quote name='pawelg']my bedziemy z dwoma pieskami ;))

musze jakos na dniach zarezerwowac hotel...[/QUOTE]

My też mamy zamiar rezerwować niebawem noclegi:)
Trzeba też rezerwować parking ponieważ przy halach HUNGEXPO jest bardzo mało miejsca dla samochodów.
Ciesze się ,że rozłożyli wystawę na 4 dni.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='krzysio']Rozmawialiśmy na WDS z hodowcami z Węgier i ta sytuacja ciągnie się między rządem a związkiem kilka lat...Jeżeli związek po 15.05 2012 do odwołania ma zakaz organizowania wystaw a jednak wystawa w ten weekend PRAWDOPODOBNIE się odbędzie to tym bardziej do czasu WDS 2013 sobie poradzą. Hodowcy raczej się tym nie przejmują. Martwiłbym się gdyby zawiesiło ich FCI.

[/QUOTE]

Super ;)
A tak na marginesie dla wszystkich drobne rady ;) Podejrzewam że Wegrzy nie wyciągną wnioskowy z Ostatniej EDS która miała miejsce u nich - dlatego PAMIĘTAJCIE O GIGANTYCZNYCH KORKACH!!!!!pierwszego dnia wpadliśmy na ring zasapani ;) a kolejnego dnia wyciągnęliśmy wnioski i byliśmy na miejscu o 7 - i był luzik ;)

Czyli do zobaczenia :)

Link to comment
Share on other sites

z tym nie ma aż takiej tragedi ja zawsze nocowałam przy autostradzie i zawsze wystawy były po drugiej stronie , było ok ale największe korki około 3 km od samej wystawy ale 3 km to jakies 3 godziny stania ....sama dobrze pamiętam swój maraton ;) heeeeee .....szybciej było na pieszo ;)

Link to comment
Share on other sites

Ja obstawiam że tam gdzie zawsze, no ale z Węgrami to teraz nic nie wiadomo... Nadal się zastanawiam czy jechać, na Euro 08 dogi wyleciały z ringami na ulewę, a przypomnę że był to już październik... Cały bajzel zniechęcił mnie mocno do tej wystawy, liczyłam też że długo nie dostaną tak ważnej wystawy...no ale stało się jak stało.

Link to comment
Share on other sites

Mam pytanie, czy wiecie, czy przy Światowce będzie jednocześnie organizowana jakaś druga wystawa w tych samych dniach tak jak to było w Austrii czy we Francji? Nie mogę znaleźć żadnej informacji na ten temat...
A nam w Budapeszcie dali tego samego sędziego, jakiego mieliśmy teraz w Salzburgu.Trochę nudno...

Link to comment
Share on other sites

Z tego co rozmawiałam ze znajomym Węgrem to rząd zniósł dotychczasowe zarządzenia i zawiesza je az do wystawy Światowe.!!!! więc każdy może się tam wybrac bez obaw

Tak zapewne będzie na halach EXPO bo to chyba jedyne takie miejsce gdzie zmieści sie tyle narodu ..

Zazwyczaj tak dużym imprezom towarzysza klubów ki - ale pewnie informacje na ich temat zostaną zamieszczone pod koniec roku ......tak przynajmniej było parę lat temu na Europejskiej

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...