Jump to content
Dogomania

WORLD DOG SHOW 2013 -Węgry/Budapeszt/


krzysio

Recommended Posts

[quote name='netheter']Nadal szukam wyników POMERANIANÓW.[/QUOTE]

Zwycięzców znajdziesz na str 26-27 oficjalnego sprawozdania: [url]http://www.wds2013.hu/sites/default/files/20_2013_05_16_EREDMENY_LISTA_201305181127.pdf[/url]

Link to comment
Share on other sites

Gratulacje dla wszystkich zadowolonych oraz przede wszystkim dla zwycięzców :-)

Wystawa świetnie zorganizowana- żadnych kolejek, z parkingiem także nie było żadnych problemów. Na naszym ringu obsługa była bardzo profesjonalna i sprawna :) Nie ma się do czego przyczepić.
Moja suczka IntCh.MultiCh. Irvier's CLASSY CHASSY na światówce lokata 2/15 i res. CAC. Na klubówce- World Club Winner :)

[IMG]https://fbcdn-sphotos-g-a.akamaihd.net/hphotos-ak-ash3/945267_10200627671206829_1443289999_n.jpg[/IMG]

Link to comment
Share on other sites

Witam dla nas światówka też była niesamowitym dniem. Nasze psy rasy lagotto romagnolo ; BILIFO Angelus Mei klasa champion ocena doskonała lokata III/8, BRUNA (Bru) klasa championów ocena doskonała lokata I/3, IGDM MAFALDA klasa otwarta ocena doskonała BOS i Word Winner 2013 Zwycięzca Świata Najlepsza dorosła suka w rasie :). Jestem bardzo dumna z naszych psów. Pozdrawiam "Ustroński Zakątek:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Shetanka']Mój BLACK&WHITE Milthon Bohemia (nagi pies peruwiański) - 2dosk, res.CAC :)[/QUOTE]

[quote name='pierozek_monika']mój Biały (cocker spaniel angielski Bleper's PRIME MINISTER) też przyzwoicie - CAC w klasie użytkowej :)[/QUOTE]

[quote name='Irviers']Gratulacje dla wszystkich zadowolonych oraz przede wszystkim dla zwycięzców :-)

Wystawa świetnie zorganizowana- żadnych kolejek, z parkingiem także nie było żadnych problemów. Na naszym ringu obsługa była bardzo profesjonalna i sprawna :) Nie ma się do czego przyczepić.
Moja suczka IntCh.MultiCh. Irvier's CLASSY CHASSY na światówce lokata 2/15 i res. CAC. Na klubówce- World Club Winner :)
[/QUOTE]

[quote name='Sikorka']Witam dla nas światówka też była niesamowitym dniem. Nasze psy rasy lagotto romagnolo ; BILIFO Angelus Mei klasa champion ocena doskonała lokata III/8, BRUNA (Bru) klasa championów ocena doskonała lokata I/3, IGDM MAFALDA klasa otwarta ocena doskonała BOS i Word Winner 2013 Zwycięzca Świata Najlepsza dorosła suka w rasie :). Jestem bardzo dumna z naszych psów. Pozdrawiam "Ustroński Zakątek:[/QUOTE]
No, proszę, następne osoby zadowolone:)
Gratulacje!!!

pzdr.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='panbazyl']no z tym odbiorem pucharów to było trochę zamieszania. Ja dośc długo szukałam miejsca w którym się puchary odbiera. Oczywiście wcześniej na ringu nikt nic na ten temat nie mówił i gdyby nie spotkani Polacy gdzieś na trasie między halami to bym nic nie wiedziała.[/QUOTE]

Co do pucharków ( np za weterana). Napisałam do nich , przesłałam mailem karteczkę - dostałam odpowiedź 1:
[B]"Dear Ms. ...,

yes, you really won a cup with this title.
Unfortunately we are unable to send you a cup by post. Perhaps if you pay the post charge we can do it.
Or if you have a friend in Budapest she/he can pick up it in our office.

Best regards

Bernadett Zwickl "[/B]

następnie odpowiedź 2:

[B]"Dear Ms. ...

the shipping is presumably about 7000 HUF. (25-30 Euro)

Best regards

Bernadett Zwickl"[/B]


Mój odebrała znajoma .

Link to comment
Share on other sites

Organizację każdy ocenia z własnej perspektywy. Mi się podobało, koleżanka której pozamykali wyjazdy po finałach ma inne zdanie ;D Ale też nieco wpadek zauważyłam. Chociażby puchary - szukałam miejsca do odbioru, w końcu zapytałam pani obsługującej wystawę i dowiedziałam się że puchar za bob junior nie przysługuje. Kiedy znalazłam już to stanowisko i zapytałam czy to prawda w odpowiedzi dostałam puchar. Ale.. na pewno niełatwo co do szczegółu zaplanować tak wielką imprezę.
Trzeba przyznać że teren imprezy rewelacja.

Link to comment
Share on other sites

mnie się tez teren wystawy bardzo podobał :) bardzo. Tylko można się było pogubić w oznaczeniach hal, bo chyba te literki ktoś nadawał halom tak jak mu się podobało :diabloti: ale w pewnym sensie to urocze jest.
a co mi się nie podobało? na pewno to, że bezpłatna wejściówka byłą tylko na dzień wystawienia psa, następnego dnia trzeba było już płacić.... nie podobał mi się ten brak informacji o tym, że przysługują jakieś puchary i że dośc trudno było znaleźć stoisko organizatorów gdzie je wydawano. Ale dzięki temu znalazłam mega ilosc innych stoisk które mi się bardzo podobały (rewelacyjne były stoiska ze sprzętami dla psów myśliwskich).
i co mi sie nie podobało - ale to nie wina organizatorów tylko nas psiarzy - to, że część wystawców nie sprzątała po swoich pupilach....

Link to comment
Share on other sites

[quote name='krzysio']nooo....to ja poprosze Twój i Gryzonia/wiadome któro-łapny on jest/?...:evil_lol:[/QUOTE]
zrobi się - już za kilka dni

[quote name='pierozek_monika']Gratulacje! :-) Piękne zdjęcie, szyku zadaliście, nie ma co![/QUOTE]
dziękujemy. Mam nadzieję, że chlubnie prezentowaliśmy Polskę i polską rasę.

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Właśnie dziś otrzymałam puchar z Budapesztu. Za Zw. Św. Weteranów - dla mojego OPUSA Kłusująca Sfora.

Niby puchar jakich wiele posiada mój gończak. Ale jednak dla mnie bardzo ważny.

P.S. To po tej interwencji , gdy nie informowano nas o przynależnej nam nagrodzie.

Link to comment
Share on other sites

  • 4 months later...

Uzupełniam, bo informacja ważna, choć z wielkim zadziwieniem zauważam, że cały wątek opisany przeze mnie, a dotyczący oceny chartów polskich na WDS-2013 jakoś "dziwnie zaginął" z tego forum.
Pisałam i zamieściłam zdjęcie psa, który został przez sędziego Van den Berga z Holandii uznany za najpiękniejszego samca w rasie charta polskiego.
Dla przypomnienia, zamieszczam jego zdjęcie:
[URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images62.fotosik.pl/487/04e10aa84b83707cmed.jpg[/IMG][/URL]
oto[I] Malego Ksieciadalemir[/I]
Ale informacja najważniejsza jest taka, że niemiecki związek kynologiczny ukarał karą pieniężną właściciela tego "przepięknego" samca charta polskiego p. Uve Tobischa oraz wydał mu oficjalny zakaz hodowlany, w który p. Tobisch nie wierzył, bo niedawno pokrył swoją suczkę charta polskiego pieskiem z włoskiej hodowli Sandry Zanolla i ciekawe, co zrobi ze szczeniakami, jak Niemcy nie wydadzą im rodowodów, a do tego sprawa się obecnie sprowadza.
Przy czym wyjaśnienia wymaga, to właśnie p. Zanolla doprowadziła do zarejestrowania tego psa we Włoszech i tam mu zrobiono przegląd hodowlany, wpisując go do ksiegi wstępnej.
Dodam jeszcze, że unieważnione zostały wszystkie tytuły, jakie Malego Ksieciadalemir uzyskał na WDS-2013.
A wszystko za sprawą, że doskonale znane jest pochodzenie tego pseudo-charta polskiego, albowiem matka jest suką rasy chortaj, natomiast ojcem jest pies rasy chart polski z niemieckiej hodowli Aziza Men Tara, zarejestrowany w Szwajcarii. Pomimo znanego pochodzenia w katalogach wszystkich wystaw ten pies figuruje, jako:
" Malego KsieciaDalemir" [I]ojciec:............, matka ............
hodowca: Sandra Zanolla, właściciel: Uve und Sibille Tobisch[/I]"

Edited by resurgam
błąd
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...