Jump to content
Dogomania

Mikrosunia Mutka już znalazła dom. :)


Ewelinaaa

Recommended Posts

  • Replies 396
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='szyszunia557']Hejka :) Myślę, że Mucia już w trasie albo nawet na miejscu ? Czekam z niecierpliwością na telefon od opiekunki, która miała ją zawieźć :multi:[/QUOTE]

Oooo, to super wiadomosć :) Czekamy niecierpliwie na jakies wiesci....

Link to comment
Share on other sites

[B]Mucia[/B] nie rób siary ! Wyłaź spod szafki, ja Cię proszę ! :modla:

A tak na poważnie - początkowo u nas też się tak zachowywała. Kuliła się i warczała, jak ją chciałam pogłaskać. Trochę to trwało, zostawiliśmy ją w spokoju, aż się do nas przekonała.
Mam nadzieję, że Dziewczyny szybko ją rozruszają i będą świetnymi kumpelami. ;)

Link to comment
Share on other sites

mucia wciąż się nas boi. w sumie ożywia sie tylko na widok smyczy. lubi spacerki:)
wczoraj pokazywała ząbki i trzeba było przybrać stanowczy ton;)
w każdym razie dajemy jej dużo spokoju. nie podchodzę do niej bez większej potrzeby.

jeśli ktoś z was będzie robił ogłoszenia dla niej, bardzo proszę o ogłoszenia na wrocław i okolice i pw do mnie, podam dane kontaktowe. będę wdzięczna:)

zdjęcia porobię małej chyba jutro. teraz nie chcę jej stresować pstrykaniem.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='paniMysza']mucia wciąż się nas boi. w sumie ożywia sie tylko na widok smyczy. lubi spacerki:)
wczoraj pokazywała ząbki i trzeba było przybrać stanowczy ton;)
w każdym razie dajemy jej dużo spokoju. nie podchodzę do niej bez większej potrzeby.

jeśli ktoś z was będzie robił ogłoszenia dla niej, bardzo proszę o ogłoszenia na wrocław i okolice i pw do mnie, podam dane kontaktowe. będę wdzięczna:)

zdjęcia porobię małej chyba jutro. teraz nie chcę jej stresować pstrykaniem.[/QUOTE]

Cieszę, że [B]Mucia[/B] trafiła do tak wyrozumiałego domku :)
A jak z zachowaniem czystości ? Zdarzyła się jakaś mała wpadka, czy grzecznie załatwia się na dworze ? Wiem, że wczorajszy dzień był dla niej bardzo trudny, sama podróż ją wykończyła :( Poza tym nowe miejsce, nowe psinki. Ale będzie dobrze !

Co do ogłoszeń, to [B]Mucia[/B] ma ich całą masę :multi: Starałam się je zedytować i zmienić lokalizację na Wrocław, bo wszystkie zrobione na Kraków, ale kontakt jest do mnie. Będę na bieżąco przekazywać dane potencjalnych chętnych. Nr telefonu nawet chyba mam, więc będziemy w kontakcie ;)

Link to comment
Share on other sites

były jakies siki po nocy. no ale to jest normalne. ona bardzo się boi, teraz sobie śpi. stres bardzo ją zmeczył. to widać. będę sie starała jak najczęściej wychodzic z nia na spacery. na dworze jest bardziej zrelaksowana.

jak sie nico wyluzuje, to zrobię jej zdjęcia zachęcajace do adopcji, w ładnych szeleczkach i z uśmiechniętą miną. wtedy będzie można porobic nowe ogłoszenia. ja na pewno wstawie jakieś na tablicę.pl. zrobię tez małej wydarzenie na fb. poprosze fundacje dla plus cztery i ekostraz o promowanie jej na ich fb.

Link to comment
Share on other sites

no mam nadzieję:) ale to muszą byc wyrozumiali ludzi, którzy poczekaja, az mała sama sie otworzy. już widzę, że dobrze jakby trafiła na młodych emerytów. świetnie odnalazłaby sie pewnie jako mały działkowicz:)

na smyczy tak pieknie chodzi, ze nie czuje, ze prowadze trzeciego psa:)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...