Jump to content
Dogomania

Ariel- roczna suczka w typie wyżła z olkusza


kanna

Recommended Posts

[quote name='kanna']dziś mną wstrząsnął tel. zadzwoniła Pani z pytaniem o Ariel- gdzie ona się znajduje- mówię Kraków- oj to daleko- słyszę w słuchawce- pytam - to skąd Pani dzwoni- z Zabierzowa - szok- Zabierzów jest 14 km od Krakowa- mówię zaskoczona- ale to tylko 14 km ? słyszę odpowiedź - e, dla takiego psa to mi się nie chce samochodem jechać , jak by była blisko to może bym wzięła .................
ręce mi się zatrzęsły ze złości ![/QUOTE]

ciekawe zatem dla JAKIEGO psa warto zrobic 14 km? :roll:
ja dla takiej Pani bym 14 km nie zrobiła, nawet za opłaconym paliwem, mam nadzieję, że w jej poblizu nie ma zwierząt, które mogłaby przygarnąć,
też się zezłosciłam :angryy:

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 61
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

po sterylce wspomnienia pozostaly
teraz chip, szczepienia i do domku by trzeba bylo
a tu albumik kolezanek
[URL]http://www.facebook.com/#!/media/set/?set=a.384476424935729.103771.100001201238919&type=1[/URL]

Link to comment
Share on other sites

oj przybywaj, przybywaj...najlepiej w dwupaku...może ktoś chciałby miniwyżła z minihusky - są tak zajęte sobą :)
telefony kapią...niestety nic poważnego, kilku myśliwych i jeden Pan, który spać nie może i postanowił ze mną pozrozmawiać o psiej doli- była godzina 23.30....

Link to comment
Share on other sites

[quote name='margaret']kanna, robisz za telefon zaufania :)[/QUOTE]

uczę się bo znam mistrza :)

a poważnie to dziś wieczorową porą robie dla małej wizytkę niedaleko Krk- państwo wczoraj byli w odwiedzinach u Fafeluni jak ją nazywa Martyna-
bądźcie dobrej myśli :) polubiłam poniedziałek?

Link to comment
Share on other sites

sunia od środy ma dom marzenie :)- jeśli tylko nie zostanie zagłaskana na śmierć to przeżyje :)
Monita- ogromne podziękowania, bo to ona jest ( chyba) ( przyznaj się) sprawczynią...wynalazła na dogo i zafoniła do mnie .... sunia zamieszka w sąsiedniej wsi ( mojej) piękny dom z ogrodem ( kot na wyposażeniu) i dwoje kochających ludzi ...fajnie nie?

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...