Jump to content
Dogomania

Psi fryzjer Poznań


ola134

Recommended Posts

  • 4 months later...

nie nalezy skreślać osób które dopiero co ukończyły kurs, lub sie uczą. Opiszę tobie moją sytuację. Moja suczka po pierwszych strzyżeniach (niezbyt doskonałych) trafiła do Pani z doświadczeniem. Ponieważ moja psina nie jest zbyt pokorna to, że po strzyżeniu chowała się w kątach uznałam za objaw zdenerwowania . Dodatkowo była zacięta na głowie bo "się wyrywała". Nie byłam świadoma że zwierzę wróciło w ciężkim stresie i spowodowały to wyłącznie działania "doświadczonej" groomerki. Jak prawidłowo zachowuje się piesek, jaki potrafi byc radosny po strzyżeniu dowiedziałam się teraz, kiedy była "obrabiana" przez dziewczyne która dopiero się uczy ale ma serce dla zwierząt, a oczu nie przesłaniają jej banknoty. Gdybym posiadała tą wiedze w czasie gdy spacyfikowano mi psa ta "renomowana" groomerka nie mamiła by dziś nowych klientów.

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
  • 4 weeks later...
  • 5 months later...

A ja napisze kogo nie-polecam Moi rodzice mają spanielkę. 9 letnia suczka, która wczesniej na pewno było jechana maszynka, bo kłak ma straszny. Dopóki ja mieszkałam w mieście to sukę trymowałam, podcinałam, i ogólnie wygladała jako-tako. Cudy to nie były, ale włos wrócił do jakiejś tam formy. No i córeczka się wyprowadziła, rodzice pieska próbowali trymować sami, ale wiadomo, oczy już "nie te". No i znaleźli salon, poszli z suczką, i co pani w salonie powiedziała? Ano, że suka maszynką była robiona i ona trymować nie widzi sensu, bo to i tak juz po fakcie.
Także moi drodzy państwo, piesek został ogolony- w dodatku nierówno. I cena jak za trymowanie 80zł. Ja rozumiem, że trzeba zarobić itd, ale za taką jakoś pracy, cena wygórowana.
A to wszystko w salonie na Limanowskiego w Poznaniu. Pomimo tego, że w galerii są fotki spanieli, po trymowaniu, to jednak tez nie powalają na kolana.

Link to comment
Share on other sites

  • 3 months later...

[quote name='Salon piękności Chagall']Zapraszamy do naszego[COLOR=#800080] [B]Salonu Piękności Chagall[/B][/COLOR] na os. Orła Białego w Poznaniu. Praca ze zwierzętami to nasza pasja.
Telefon 530-230-485. :)[/QUOTE]
OMG! To wasz salon? sądząc po nr telefonu to tak:placz: [URL="https://www.facebook.com/pages/Strzy%C5%BCenie-Z-Sercem-ps%C3%B3w-i-kot%C3%B3w/487850951233869"]https://www.facebook.com/pages/Strzy%C5%BCenie-Z-Sercem-ps%C3%B3w-i-kot%C3%B3w/487850951233869[/URL] coś strasznego ludzie miejcie trche szacunku do tego zawody bo az zal patrzec na takie cos, wstyd... ja bym w zyciu wam psa nie oddała!!!

Link to comment
Share on other sites

  • 4 months later...

[quote name='asiak_kasia']A ja napisze kogo nie-polecam Moi rodzice mają spanielkę. 9 letnia suczka, która wczesniej na pewno było jechana maszynka, bo kłak ma straszny. Dopóki ja mieszkałam w mieście to sukę trymowałam, podcinałam, i ogólnie wygladała jako-tako. Cudy to nie były, ale włos wrócił do jakiejś tam formy. No i córeczka się wyprowadziła, rodzice pieska próbowali trymować sami, ale wiadomo, oczy już "nie te". No i znaleźli salon, poszli z suczką, i co pani w salonie powiedziała? Ano, że suka maszynką była robiona i ona trymować nie widzi sensu, bo to i tak juz po fakcie.
Także moi drodzy państwo, piesek został ogolony- w dodatku nierówno. I cena jak za trymowanie 80zł. Ja rozumiem, że trzeba zarobić itd, ale za taką jakoś pracy, cena wygórowana.
A to wszystko w salonie na Limanowskiego w Poznaniu. Pomimo tego, że w galerii są fotki spanieli, po trymowaniu, to jednak tez nie powalają na kolana.[/QUOTE]

Kiedy sunia była u fryzjera?

Link to comment
Share on other sites

  • 2 years later...

A ja chciałabym polecić Panią Jolę z osiedla Powstańców Warszawy :) Otworzyła nowy salonik, niedługo ma być tam też weterynarz, więc fajna sprawa. Pani bardzo miła, z usługi jestem zadowolona, więc polecam, bo aktualnie wszędzie strasznie długie terminy, a u niej nie musiałam czekać, bo to nowe miejsce. https://www.facebook.com/fryzjer.lapka.poznan/

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...
Dnia 18.11.2016 o 15:54, kamishon napisał:

A ja chciałabym polecić Panią Jolę z osiedla Powstańców Warszawy :) Otworzyła nowy salonik, niedługo ma być tam też weterynarz, więc fajna sprawa. Pani bardzo miła, z usługi jestem zadowolona, więc polecam, bo aktualnie wszędzie strasznie długie terminy, a u niej nie musiałam czekać, bo to nowe miejsce. https://www.facebook.com/fryzjer.lapka.poznan/

Tak słabo,że trzeba tak prymitywnej reklamy się chwytać???

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...