Jump to content
Dogomania

Prawdziwy CRITTERS -ma dom.


MaDi

Recommended Posts

  • Replies 334
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='ewalit']żałuję, że jest tyle zwierząt w potrzebie, a ludzi którzy pomagają wciąż za mało :(, to mój drugi pies po przejściach i wiem już na pewno, że tylko takie zwierzęta będą u mnie w domu[/QUOTE]

Niestety zwierząt w potrzebie jest wiele, zapraszam na watek METAMORFOZY tak ku pokrzepieniu serc. Warto naszykować zapas chusteczek;) Gizmo tez już tam jest.

[url]http://www.dogomania.pl/forum/threads/21924-Metamorfozy/page333[/url]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='pola53']Bardzo proszę o numer konta na PW. Chcę przelać pieniążki z bazarku bo juz wszystkie wpłaty do mnie spłynęły. Co prawda nie ma tego dużo: 66,50, ale zawsze coś :).[/QUOTE]
Dane są w pierwszym poście;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='ewalit']Nie bardzo rozumiem i nie wiem czy to o mnie chodzi (bo ja tu od niedawna na dogomanii jestem), ale jeśli są to pieniążki dla Gizia, to bardzo proszę o przelanie ich na fundację lsoz[/QUOTE]
Środki są z tkz. bazarku który był zrobiony specjalnie na pokrycie różnych kosztów związanych z Gizmulem.

Link to comment
Share on other sites

Gizmuś ma raj, to cudowne wiedzieć, że zwierzę za które człowiek trzymał kciuki odnalazło swojego człowieka, który otoczył je miłością:) Zdjęcia mnie rozczuliły, fantastyczne:) Jeszcze raz dziękujemy ewalit za miejsce, w którym jest Gizmo:)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='ewalit']tak, rozkładał nóżki żeby go głaskać po brzuszku
:) kazał przekazać, że bardzo dziękuje za pamięć i czochraczki, bardzo mu się podobały :)[/QUOTE]
Powiedz małemu, że my o nim pamiętamy i nie zapomnimy....tylko tak jakoś czasu wciąż brak:roll:
Zdjęcia nowe jakiś będą ?:cool3:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='pola53']Czy pieniądze z mojego bazarku dotarły? Bardzo proszę o potwierdzenie. Bez tego nie mogę zamknąć bazarku. Trochę czasu już minęło.[/QUOTE]
Z pewnoscia dotarły bo noigdy nie ma problemów, niestety nie mam jak sprawdzić bo hasła dokonta sa na komputerzee do którego nie mam dostepu.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='b-b']Powiedz małemu, że my o nim pamiętamy i nie zapomnimy....tylko tak jakoś czasu wciąż brak:roll:
Zdjęcia nowe jakiś będą ?:cool3:[/QUOTE]
Zdjęc nie ma ale jest hit;)Maluch przestraszył sie swojego odbicia w lustrze.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='MaDi']Zdjęc nie ma ale jest hit;)Maluch przestraszył sie swojego odbicia w lustrze.[/QUOTE]
No proszę :D Bidulek nigdy nie miał okazji podziwiać się w lustrze ;)
Głaski dla małego :)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...