Jump to content
Dogomania

KRAJOWĄ WYSTAWĘ GRUPY III i CZARNEGO TERIERA ROSYJSKIEGO Bytom 19.05.2012r.


izabela.szczepaniak

Recommended Posts

[quote name='izabela.szczepaniak']Witam gratulacje dla wszystkich Niestety zdążyłam tylko na finały a tu mała fotorelacja[/QUOTE]

TU to znaczy gdzie ? ;) Pytam bo moje bulki załapały się na finały i może masz jakieś fajne zdjęcia.
Resident Evil Hexeside był IV na BIS Junior a INT.CH. SCOOTER Buteo wziął BISa Weteranów :p

Link to comment
Share on other sites

[quote name='izabela.szczepaniak']Złapały, złapały tylko cały album się nie otwierał :mad:
HURA wkońcu cały album widoczny :multi:
[URL]http://foto.onet.pl/cg53f,fwf0hyfk8ywy[/URL][/QUOTE]

Ja widze tylko dwie str. zdjęć, kończy się na CtR z klasy szczeniąt. A bulinka która jest na fotach na IV lok. to suczka Aphrodite Sherdog i to był BIS baby :) a moje były na BISie Juniorów i BISie Weteranów.

Tak Iwona...widziałam na FB jak slicznie mnie wyciełaś ze zdjęcia BIS Junior, objełaś tylko 3 lokaty :diabloti:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='izabela.szczepaniak']Ależ bardzo proszę mam tylko nadzieję że nie pomyliłam psiakow (choc jestem pewna że nie) i znalazłaś swoją pociechę.:loveu:[/QUOTE]

Jeden i drugi sie załapał, ale weteran ma przepiękną fote i pozwoliłam sobie ukraść, wstawiłam nawet na fB ale podpisałam autora ;)

Dziękuje jeszcze raz za fotki!

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...