Jump to content
Dogomania

Podstawowe informacje na temat karm komercyjnych.


ktrebor

Recommended Posts

Trochę już siedzę na dogomanii w dziale żywienie. Cały czas pojawiają się różne pytania dotyczące jakości karm, przewagi jednej nad drugą. Przeszukałem polski internet w poszukiwaniu info na ten temat i jak okazało się wiedza jest dość skromna.

Postanowiłem więc stworzyć odpowiednik angielskojęzycznych stron z informacjami o komercyjnym żywieniu psów. Na razie napisałem pierwszy artykuł na temat tego jak sami powinniśmy czytać informacje zawarte na opakowaniach psich karm.

W planach mam kolejne, ale trochę czasu mi to zajmie.

Pierwszy o Artykuł o tym jak powinniśmy czytać opisy karm, znajdziecie na NASZEJ STRONIE [URL="http://www.hokkaido.pl"]WWW.HOKKAIDO.PL[/URL] w dziale żywienie (podstawowe informacje).

Jeśli komuś się spodoba i uzna że mu się to przyda, prosiłbym tylko o dodanie linka do naszej strony i tyle :)

Link to comment
Share on other sites

A może warto ten tekst wsadzić tutaj na dgm ?
To na pewno bardziej pouczająca i przydatna lektura od głupkowatych postów "organizowanych" przez marketingowych niedouczonych cwaniaczków "prowadzących " wątki o karmach bez podstawowej wiedzy w kwestiach żywienia psów (kotów) oraz kompletnej nieznajomości norm w zakresie karm dla zwierząt.

Wiadomo - superpremium jest lepsze od premium a najlepsza jest karma xxxx ... o proszę - nawet ma kolor świeżego mięska.:megagrin::megagrin::megagrin:

Link to comment
Share on other sites

No kolejna porcja wiedzy antymarketingowej - superaśne to - ale pewnie niedługo zacznie sie zadyma i usłyszysz jaka to niedouczona istotą jesteś bo przecie sam profesor Iksiński powiedział ze karma X jest najlepsza dla psa a docent Ygrekowski to nawet sie był habilitował na procesach produkcji karmy Y i oni napewno wiedzą to lepiej co Twojemu psu służy a co nie.
Ale TAK TRZYMAJ !!!

Link to comment
Share on other sites

Kolejne uaktualnienie na stronie. Tym razem dodałem Listę nazw produktów (wraz z oficjalnymi definicjami AFFCO) używanych w karmach dla psów i kotów. Oczywiście wszystko w j. polskim. Jeśli więc ktoś chce sprawdzić co kryje się pod terminem chicken meat (mięso drobiowe) lub poultry by-products (opady drobiowe, czy jak to czasem widać na polskich karmach podroby drobiowe) zapraszam. Dział żywienie, artykuł Opis składników karmy na naszej stronie o [URL="http://www.hokkaido.pl"]Psach Japońskich[/URL].

Sorki tylko za formatowanie, dodawałem to z worda i wyszła mi nie elegancka tabelka. Wieczorem będę poprawiał.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...