Jump to content
Dogomania
Tola

Miniaturowa sunia na stałe w DT

Recommended Posts

Dnia 14.02.2020 o 08:44, Maciek777 napisał:

Zazdroszczę takiego widoku przytulonych do siebie kotów. U moich to nie do pomyślenia.

Telma i Luizka to albo siostry, albo matka i córka, tego nie wiemy.

Całe życie są razem - i w okresie bezdomności i od 10 lat u nas na wsi, przeżyły tam wiele zim, zupełnie same, miały tylko dostarczane jedzenie,  jest miedzy nimi bardzo silna więź.

Telma jest bardziej odważna, chodzi już po całym mieszkaniu, Luizka raczej nie wychodzi z jednego pokoju;  jak Telmy długo nie ma, to zaczyna pomiałkiwać, nawoływać;)

e481c99753ec6934med.jpg

769d8cd941c4c644med.jpg

Wydawało mi się, że tak niedawno pisałam o mojej Zulci i 12 rocznicy zabrania jej ze schroniska, a tu minął rok,  czas pędzi...

Dzisiaj minęło 13 lat, odkąd Zulka jest z nami.

Wg wypisu ze schroniska ma teraz ok. 18 lat, chociaż cały czas łudzimy się z TZem, że jest młodsza...

Zulcia, jak na swój wiek i choroby, z którymi się boryka (guzek na nerce, chore serce, zespół przedsionkowy), jest w dobrym ogólnym stanie. Nie słyszy, coraz gorzej widzi, nie zawsze trafia już do klatki.

Są dni, kiedy  trzeba ją znosić, bo nie ma ochoty wyjść na zewnątrz,  ale są i takie, kiedy próbuje podskakiwać i bawić się.

Moja ukochana babinka dzisiaj

01bf55da7c0ba14amed.jpg

64d258270fa85b0amed.jpg