Jump to content
Dogomania

Miniaturowa sunia na stałe w DT. 27.12.2021 [*]


Tola

Recommended Posts

[quote name='BIANKA1']U nas pada deszcz :shake: Nic nie udało mi się skraść :evil_lol:
Zulka pewnie by chciala maluszki , tylko czy Ciocia Marta też ?:lol:[/quote]

Zulka to sobie moze chciec:evil_lol: Ciocia Marta to juz to przerabiała z Tolką; w niecały miesiąc po zabraniu ze schronu tez miałam niespodziankę, tylko ze Tolka miała 3 maluszki. I nie była łagodną i ufną Zadrą; warczała przy kazdym naszym podejsciu do kosza z maluchami, kazde wyjscie na spacer to ujarzmianie i siłowanie sie z agresywną, warczacą i rzucajacą sie na ludzi suką. Za to teraz... sami widzicie na zdjęciach:loveu:

Link to comment
Share on other sites

A w ogóle to ja dzisiaj wstalam tak jak Bianka. Dziewczęta o cos sie pokłociły skoro świt i wcale nie były cicho. Walka była krótka, ale głośna, w kuchni resztik siersci obu panieniek, wiec poszło chyba o lepsze miejsce przy stole:evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='martaa2']A w ogóle to ja dzisiaj wstalam tak jak Bianka. Dziewczęta o cos sie pokłociły skoro świt i wcale nie były cicho. Walka była krótka, ale głośna, w kuchni resztik siersci obu panieniek, wiec poszło chyba o lepsze miejsce przy stole:evil_lol:[/quote]

Jak to rano w kuchni .:cool3: To one nie spią z pańcostwem w łóżeczku ?:shake:

Link to comment
Share on other sites

To wszystko wina tego opalania :shake:Suczydła spotkały sie widac u wodopoju:evil_lol: . Nie mam drzwi w kuchni i to błąd :shake: konfrontacja wisiała w powietrzu, bo ostatnio tylko na siebie powarkiwały. Tolce nie dziwię sie, bo Zula stałą sie jej cieniem, tylko troche mniejszym;)

Link to comment
Share on other sites

Dzisiaj mam doła:shake: My tu tak o psach, zamartwiamy sie, dbamy, wyciagamy ze schronua a mnie dzisiaj na lekcji chłopak mówi ze jego dziadek zabił psa siekiera za to ze sikał w domu:angryy: I był bardzo z tego faktu zadowolony, pełna akceptacja czynu dziadka:angryy: Normalnie załamka. Jeszcze chciał pokazac jak to robił. Myslałam ze nie wytrzymam:mad: W jakim swiecie my zyjemy? Siedze i cały czas wyobrazam sobie jak to było:placz:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='martaa2']Dzisiaj mam doła:shake: My tu tak o psach, zamartwiamy sie, dbamy, wyciagamy ze schronua a mnie dzisiaj na lekcji chłopak mówi ze jego dziadek zabił psa siekiera za to ze sikał w domu:angryy: I był bardzo z tego faktu zadowolony, pełna akceptacja czynu dziadka:angryy: Normalnie załamka. Jeszcze chciał pokazac jak to robił. Myslałam ze nie wytrzymam:mad: W jakim swiecie my zyjemy? Siedze i cały czas wyobrazam sobie jak to było:placz:[/quote]


Straszne, ludzie powariowali, czy nikt z nich nie ma serca, nie mówiąc o mózgu!!!??? Mam nadzieje, że tego ucznia potraktowałaś odpowiednio!!! A ja wierzę gorąco, że tych ludzi spotka zasłużona kara i będą cierpieli za krzywdy, które wyrządzili!!! I ta wiara dodaje mi skrzydeł - kara nadciąga zawsze i nieuchronnie!

Link to comment
Share on other sites

Oj zbiera sie Zulce, zbiera:mad: Dzisiaj wpakowała się do tolkowej budy w szafie i warczała za kazdym razem, gdy Tolka chciała tam wejsc:shake: I Tolka oczywescie nie wchodziła:shake: Co zrobiło się z tą moja suką? Dookoła wszyscy pamietają jej szaleństwa z okresu ciazy i macierzyństwa i nadal jest postrachem tej zapsionej częsci moich sasiadów. A tu taka miniaturka rozstawia ją po kątach:shake:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='agusiazet']Straszne, ludzie powariowali, czy nikt z nich nie ma serca, nie mówiąc o mózgu!!!??? Mam nadzieje, że tego ucznia potraktowałaś odpowiednio!!! A ja wierzę gorąco, że tych ludzi spotka zasłużona kara i będą cierpieli za krzywdy wyrządzili!!! I ta wiara dodaje mi skrzydeł - kara nadciąga zawsze i nieuchronnie![/quote]

Potraktowałam!!! Tylko sama nie wiem jak dotrwałam do konca. Najgorsze to to, ze tylko czesc dzieciaków zrozumiała makabrę tego czynu:shake: Koledzy tego od dziadka - zwyrodnialca byli zainteresowani szczegółami:shake: I jak to w szkole bywa zaraz rozwiązał sie worek z opowiesciami o maltretowaniu zwierzaków:placz: Skad to sie bierze, takie okrucieństwo? Mam dzieci i od małego znosiły do domu wszelkie nieszczescia tego swiata; pomagały, plakały gdy nie dało się kogos uratowac.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='supergoga']Wiesz, jak dziadek się mocno zestarzeje i też nie bęzie trzymał moczu jest szansa że nauczony wnuczek załatwi go siekierą. Cholera - kodeks Hammurabiego: oko za oko ząb za ząb.[/quote]

Ja też uważam, że takie rzeczy zawsze wracają! :angryy:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...