Jump to content
Dogomania

Miniaturowa sunia na stałe w DT. 27.12.2021 [*]


Tola

Recommended Posts

54 minuty temu, limonka80 napisał:

Zaglądałam tu i za każdym razem miałam nadzieję na jakieś dobre wiadomości .....

Smutno bardzo, z upływem czasu i starością jeszcze nikt nie wygrał, niby to wiemy to, ale i tak boli....

Zulcia jest taka rozczulająca jak śpi w wiklinowym koszyczku.... a na zdjęciach z ogrodu tak spokojnie przygląda się światu wokół niej, może nie bawi się już tak jak kiedyś, ale myślę że poznaje to miejsce i jest szczęśliwa że znowu tu jest.... 

 

Chciałabym, aby tak było...

Ze zmysłów pozostał jej węch i na pewno czuje zapach tego miejsca.

Już postanowiłam, ze będziemy ją zabierać częściej, bo boimy się zostawiać ją na parę godzin, tylko muszę zamówić olejek neem przeciw kleszczom, Jagna mi poradziła, bo ze względu na schorzenia nie chciałabym  już używać tradycyjnych środków...

Link to comment
Share on other sites

Dnia 5.06.2021 o 22:22, Tola napisał:

Chciałabym, aby tak było...

Ze zmysłów pozostał jej węch i na pewno czuje zapach tego miejsca.

Jestem pewna że tak jest. Nawet jeśli zmysły już zawodzą, psy mają swoje sposoby, wiedzą.... 

Zulcia czuje miłość, atmosferę i ciepło miejsca w którym była szczęśliwa, czuje że jest w domu .... i wciąż jest szczęśliwa na ile jest to możliwe ..... 

A miejsce piękne, nic nie może się równać z naturą .....

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Dnia 5.06.2021 o 21:39, limonka80 napisał:

Zaglądałam tu i za każdym razem miałam nadzieję na jakieś dobre wiadomości .....

Smutno bardzo, z upływem czasu i starością jeszcze nikt nie wygrał, niby to wiemy to, ale i tak boli....

Zulcia jest taka rozczulająca jak śpi w wiklinowym koszyczku.... a na zdjęciach z ogrodu tak spokojnie przygląda się światu wokół niej, może nie bawi się już tak jak kiedyś, ale myślę że poznaje to miejsce i jest szczęśliwa że znowu tu jest.... 

 

I ja podobnie - zaglądam z nadzieja, ale i niepokojem....

Cudowna starość, cudowne zakończenie ziemskich dni dla Zulci - niech tych dni będzie jak najwięcej - przy kochających ludziach i w ulubionym miejscu....

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Zulcia jeździ teraz z nami do chałupy, wynoszę ją w koszyku lub legowisku na werandę i tam sobie śpi;  albo w chałupie, jak jest za gorąco.

Je nadal minimalne ilości, ostatnio kupuję jej  dla odmiany słoiczki dla niemowlaków, bo je po parę łyżeczek.

A wiejskie kotki zostają w mieszkaniu w bloku.

1623741237662.jpg

1623779100225.jpg

1623779110679.jpg

Link to comment
Share on other sites

57 minut temu, Tola napisał:

Zulcia jeździ teraz z nami do chałupy, wynoszę ją w koszyku lub legowisku na werandę i tam sobie śpi;  albo w chałupie, jak jest za gorąco.

Je nadal minimalne ilości, ostatnio kupuję jej  dla odmiany słoiczki dla niemowlaków, bo je po parę łyżeczek.

A wiejskie kotki zostają w mieszkaniu w bloku.

1623741237662.jpg

1623779100225.jpg

1623779110679.jpg

 

21 minut temu, konfirm31 napisał:

Koty jeszcze się najeżdżą na działkę. Zulci to się po prostu należy <3

                             764 Best Copic ciao images | Etykietki do prezentów świątecznych ...

Link to comment
Share on other sites

Dnia 15.06.2021 o 22:22, konfirm31 napisał:

Koty jeszcze się najeżdżą na działkę. Zulci to się po prostu należy ❤️

To samo chciałam powiedzieć 🙂

Zulcia ma wspaniałą starość. Gdyby tak każde zwierze...

Link to comment
Share on other sites

Dnia 15.06.2021 o 21:46, Tola napisał:

Zulcia jeździ teraz z nami do chałupy, wynoszę ją w koszyku lub legowisku na werandę i tam sobie śpi;  albo w chałupie, jak jest za gorąco.

Je nadal minimalne ilości, ostatnio kupuję jej  dla odmiany słoiczki dla niemowlaków, bo je po parę łyżeczek.

A wiejskie kotki zostają w mieszkaniu w bloku.

Bo na wakacje musi być jakaś odmiana ;) miastowe pieski jadą na wieś, to wiejskie kotki zostają w mieście :)

Bardzo się cieszę, że Zuleczka wciąż się trzyma dzielnie i cieszy z uroków wiejskiego życia <3

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Dnia 10.06.2021 o 14:01, mari23 napisał:

I ja podobnie - zaglądam z nadzieja, ale i niepokojem....

Cudowna starość, cudowne zakończenie ziemskich dni dla Zulci - niech tych dni będzie jak najwięcej - przy kochających ludziach i w ulubionym miejscu....

Podpisuję się pod tym postem i podobnymi... Bo ile psów może liczyć na taką opiekę i miłość? 

"Lajki" mi się skończyły, ale tradycyjnie jestem pod wrażeniem psio - kociego spokoju i harmonii jak i natury w tym miejscu. Kotki na zawiedzione nie wyglądają, że zostały w mieście i jak już tu wyżej jest napisane - jeszcze się najeżdżą na wieś 🙂   

Link to comment
Share on other sites

Zulcia już niestety nie ma siły chodzić, więc jest noszona, wynoszona, przenoszona.

U nas, tak jak w całej Polsce panują ogromne upały, wiec jeszcze bardziej się martwmy o jej stan zdrowia.

Na wsi staramy się, aby jak najwięcej była w chałupie, bo tam zdecydowanie chłodniej;  na werandę wynoszę ją wieczorem, bo  chętnie zasypia, gdy jesteśmy w pobliżu.

Wczoraj  długi czas spała w hamaku i widziałam, ze podobało się jej to miejsce.

2.jpg

3.JPG

7.JPG

8.JPG

1624119938533.jpg

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

Dnia 22.06.2021 o 17:18, Tola napisał:

Zulcia już niestety nie ma siły chodzić, więc jest noszona, wynoszona, przenoszona.

U nas, tak jak w całej Polsce panują ogromne upały, wiec jeszcze bardziej się martwmy o jej stan zdrowia.

Na wsi staramy się, aby jak najwięcej była w chałupie, bo tam zdecydowanie chłodniej;  na werandę wynoszę ją wieczorem, bo  chętnie zasypia, gdy jesteśmy w pobliżu.

Wczoraj  długi czas spała w hamaku i widziałam, ze podobało się jej to miejsce.

2.jpg

 

Kochana staruszeczka             2003798725_serce8.gif.34d3922641fa9a8735e5dace0c24d2da.gif  

Jak się jej nie ma podobać, jak śpi w objęciach Pańci  🙂

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...
Dnia 22.06.2021 o 20:10, konfirm31 napisał:

Pięknie tam u Was :)) 

Dziękuję. Dobrze jest mieć takie miejsce, gdy mieszka się w bloku, jest gdzie uciec przed wszelkim złem tego świata.

Dnia 23.06.2021 o 16:46, Jolanta08 napisał:

Wzruszyłam się oglądając zdjęcia Zulki ❤️ Wnusio rośnie jak na drożdżach 🙂

 

Psie staruszki wzruszają, ale we mnie jest coraz więcej smutku, bo wiem, ze mamy coraz mniej tego wspólnego czasu:(

Dnia 23.06.2021 o 17:26, elik napisał:

Kochana staruszeczka             2003798725_serce8.gif.34d3922641fa9a8735e5dace0c24d2da.gif  

Jak się jej nie ma podobać, jak śpi w objęciach Pańci  🙂

Kochana, ale coraz słabsza:(.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...