Jump to content
Dogomania

Miniaturowa sunia na stałe w DT. 27.12.2021 [*]


Tola

Recommended Posts

Miesiąc mnie nie było na dogo i wystraszyłem się czytając o Zulce i nie wiedziałem jak to się zakończy. Na szczęście już dobrze.

Dnia 28.03.2021 o 19:43, Tola napisał:

Przyjdzie ta wiosna czy nie przyjdzie, bo tutaj na wsi nadal jej nie widzę:(.

Śnieg w tym roku był tak ciężki, że wiele drzew nie wytrzymało tego ciężaru, zwłaszcza sosny:(

Do mnie, w ostatnich dniach, wiosna przychodzi codziennie, tak jak pozostałe pory roku :P

Ja w mojej okolicy nie zauważyłem połamanych drzew od śniegu. Widocznie nie było tu aż tak źle.

Link to comment
Share on other sites

Dzięki ze zaglądacie:).

Bo u nas trochę problemów,  Zulcia ma kolejny kryzys, wymiotowała, nie chce jeść:(

Badania krwi wyszły nieźle, natomiast nie odzwierciedlają obrazu z USG - jedna nerka już właściwie nie pracuje, na drugiej kolejne torbiele:(.

Zmiana na pęcherzu nadal niewielka.

5 dni jeździliśmy na kroplówki, Zulcia niby zaczęła podnosić się, ale nadal nie chce jeść:(

Mój ukochany babinek

1618736737742.jpg

1618736745887.jpg.231b60fc77137c08b1242a5f643986d3.jpg

1618736753138.jpg

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

Martusiu, Zuleczko, współczuję, przytulam To takie trudne  :(   Moje staruszki Sarunia i Aruś też wydają się być na ostatniej prostej :( To takie oczywiste i przewidywalne, a jednak bardzo trudno się z tym pogodzić. Ale gdy przyjdzie ich czas, musimy. Nie mamy na to wpływu  :( Dlatego trzeba dobrze wykorzystać ten czas, który jeszcze przed nimi  :( Być z nimi bardzo blisko.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...