Jump to content
Dogomania

Miniaturowa sunia na stałe w DT. 27.12.2021 [*]


Tola

Recommended Posts

Widać Telma i Luiza pogodziły się, że zimny czas spędzają w zamknięciu.

Mój Wrzaskun ['] też tak się przestawiał, chociaż w ostatnich latach życia na wsi już nie chciał całej zimy siedzieć w domu.

Elunia wietrzy brzuszek :)

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Dnia 16.10.2020 o 21:03, terra napisał:

Widać Telma i Luiza pogodziły się, że zimny czas spędzają w zamknięciu.

Mój Wrzaskun ['] też tak się przestawiał, chociaż w ostatnich latach życia na wsi już nie chciał całej zimy siedzieć w domu.

Elunia wietrzy brzuszek :)

Miło, że zaglądacie:)

Z tym pogodzeniem to sprawa jest bardziej skomplikowana;  Telma chyba tak, ona bardzo potrzebuje człowieka i dopóki jesteśmy na wsi, czy tu w mieszkaniu, ona jest przy nas.  Natomiast w Luizie pozostała spora tęsknota za wolnością i ja to czuję, bardzo interesują ją okna, jest bardziej czujna, mniej swobodna. Gdyby nie obecność Telmy, byłaby chyba nieszczęśliwa.

Link to comment
Share on other sites

23 godziny temu, Tola napisał:

Jutro nasza babcinka Zula ma o 11.00 zabieg stomalologiczny, nie da się niestety tego ominąć - prosimy o kciuki, już się denerwuję:(

Zabiegu znowu nie było, tym razem kardiolog z Lublina nie dojechał. Jesteśmy umówieni na 02.11.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Babinek wczoraj miał zabieg  - ma usunięte 3 ząbki, miała tez spory ropień - wszystko zostało oczyszczone, mamy antybiotyk. 

Bałam się bardzo, dobrze, ze ten ogromny stres już za nami. Babinek wczoraj wrócił do domu ok. 19,00, noc była ciężka, bo cały czas lazikowała, a ja za nią, bo bałam się, że się przewróci.

Dzisiaj lepiej, apetyt dopisuje (papki) no i babinek nadrabia straconą noc i stres i cały czas śpi.

IMG_20201026_185018.jpg

IMG_20201027_101817.jpg

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Dnia 27.10.2020 o 20:02, Tola napisał:

staram się i w tym roku poczuć chociaż trochę tą jesienną magię...

Pięknie macie  :)   Też uważam, że jesień to piękna pora roku, może nawet piękniejsza niż wiosna, bo bardziej kolorowa.
Dobrze, że Babinek ma już czystego pysia i nic nie boli. Ten ropień to na pewno nieźle dał się jej we znaki. Dobrze, że to już za Wami.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
Dnia 28.10.2020 o 23:01, elik napisał:

Pięknie macie  :)   Też uważam, że jesień to piękna pora roku, może nawet piękniejsza niż wiosna, bo bardziej kolorowa.
Dobrze, że Babinek ma już czystego pysia i nic nie boli. Ten ropień to na pewno nieźle dał się jej we znaki. Dobrze, że to już za Wami.

Ze wszystkim się zgadzam więc nie muszę sam pisać:)

Fotki, jak zawsze, świetne:) 

Jak dobrze, że Zulka w tym wieku bezpiecznie przeszła zabieg. To zawsze daje nadzieję.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
Dnia 11.11.2020 o 17:52, Maciek777 napisał:

Ze wszystkim się zgadzam więc nie muszę sam pisać:)

Fotki, jak zawsze, świetne:) 

Jak dobrze, że Zulka w tym wieku bezpiecznie przeszła zabieg. To zawsze daje nadzieję.

Tak, bardzo się baliśmy, ale znowu się udało!

Zulcia jakaś ostatnio słabsza, więcej śpi, ale to na pewno  i wiek i pogoda....

Kupiliśmy jej legowisko ortopedyczne na stare kostki...

IMGP2101.JPG

IMGP2102.JPG

IMGP2106.JPG

IMGP2108.JPG

IMGP2113.JPG

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Urocze zdjęcie, kochana seniorka. Widok takich staruszków jest wzruszający, a gdy tak zadbane, jak Twoja sunia, to łezka radości w oku się kręci :)

 

IMGP2173.JPG

Cytat

Nawet kotki ufnie nastawiają się do głaskania - no coś pięknego :)

 

A trzeba pamiętać, że nie tak dawno to były dzikuski  :)

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...