Jump to content
Dogomania

Miniaturowa sunia na stałe w DT. 27.12.2021 [*]


Tola

Recommended Posts

20 godzin temu, Tola napisał:

Dziękuję Maciek za ciepłe słowa, cieszę się, że tu zaglądasz i to z  takim zyskiem;)

I ja się cieszę, że są powody do zaglądania:)

22 minuty temu, Tola napisał:

Bilskie spotkanie z zamojską jesienią

Pozazdrościłem tego widoku (i tej modelki) i muszę też się wybrać z psiurami do jesiennego lasu:)

 

EDIT: Nie zauważyłem, a doszły kolejne super fotki:)

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Jak ja zazdroszczę lasów liściastych! U mnie to co najwyżej małe grupki brzóz lub dębów. Chociaż znalazłem ostatnio mały lasek brzozowy, ale już nie pamiętam gdzie on był:P Zimą mogą być w nim super zdjęcia...jeśli go jeszcze odnajdę:)

Telma zadowolona, w końcu zabawki lecą z drzew:)

Wciąż nie mogę napatrzeć się na owcze futro Eli:D Ostatnie zdjęcie byłby dobry materiał na mema:)

 

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...
Dnia 21.10.2019 o 11:50, Maciek777 napisał:

Jak ja zazdroszczę lasów liściastych! U mnie to co najwyżej małe grupki brzóz lub dębów. Chociaż znalazłem ostatnio mały lasek brzozowy, ale już nie pamiętam gdzie on był:P Zimą mogą być w nim super zdjęcia...jeśli go jeszcze odnajdę:)

Telma zadowolona, w końcu zabawki lecą z drzew:)

Wciąż nie mogę napatrzeć się na owcze futro Eli:D Ostatnie zdjęcie byłby dobry materiał na mema:)

 

U nas  jest sporo lasów liściastych, stąd częste porównania jesiennego Roztocza do Bieszczadów;)

Wczoraj wracaliśmy od nas ze wsi i  podziwialiśmy piękno jesiennych barw. Ciepła październikowa aura sprawiła, że brzozy nie straciły liści i te kolory lasu są jeszcze wspanialsze:).

Ela dziękuje za pochwały i pokazuje się ponownie;)

7827f65ef8badf30med.jpg

 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Zulcia 3 tyg,. temu była na ponownych badaniu serca no i możemy sie pochwalić - leki pomogły i serduszko jest w dużo lepszej formie:).

Kardiolog, który przyjezdza z Lublina, był bardzo zadowolony;  bardzo sympatyczny lekarz, ma wspaniałe podejście do zwierzaków, czule do nich przemawia i nawet Zulka bez problemu dała sobie zrobić echo serduszka.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Zabraliśmy ze wsi  Telmę i  Luizkę, bo noce coraz zimniejsze, a one starsze o kolejny rok.

Kotki jakby n nas czekały,  dały się zapakować do klatki o wiele szybciej, niż było to rok temu.

Na razie są w lecznicy, muszą być przebadane, odrobaczone.

Telma schudła od ubiegłego roku - ważyła 3,70, teraz 3,20 (oby to nie była jakaś choroba); Luizka przytyła - teraz waży 4,10 kg.

c2f65805c5172847med.jpg

3b60b6407c0363dfmed.jpg

3983d7bf38bcc925med.jpg

280e47cf0736ded5med.jpg

e6d2ae8d76daeaa5med.jpg

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...
Dnia 8.11.2019 o 18:17, Tola napisał:

Zulcia 3 tyg,. temu była na ponownych badaniu serca no i możemy sie pochwalić - leki pomogły i serduszko jest w dużo lepszej formie:).

Kardiolog, który przyjezdza z Lublina, był bardzo zadowolony;  bardzo sympatyczny lekarz, ma wspaniałe podejście do zwierzaków, czule do nich przemawia i nawet Zulka bez problemu dała sobie zrobić echo serduszka.

Gratuluję! Ale cieszą takie wieści:)

Dnia 8.11.2019 o 18:32, Tola napisał:

Zabraliśmy ze wsi  Telmę i  Luizkę, bo noce coraz zimniejsze, a one starsze o kolejny rok.

Kotki jakby n nas czekały,  dały się zapakować do klatki o wiele szybciej, niż było to rok temu.

Na razie są w lecznicy, muszą być przebadane, odrobaczone.

Telma schudła od ubiegłego roku - ważyła 3,70, teraz 3,20 (oby to nie była jakaś choroba); Luizka przytyła - teraz waży 4,10 kg.

Więc jadą na długie ferie zimowe;)

Na zdjęciach wydają się być bardzo spokojne i ufne.

Wiadomo już czy to jest jakaś choroba?:/

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...

Od nas wszystkich również życzenia zdrowych, spokojnych świat!2d6709875bf0f22emed.jpg

Zaniedbałam ten wątek, ale wszystko przez ten ciągły brak czasu:(.

U nas wszystko dobrze, stadko w domu powiększyło się o Telmę i Luizkę, które w tym roku zimę spędzają  u nas:)

9725c16ee40f364bmed.jpg

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Dnia 24.12.2019 o 14:00, Tola napisał:

Od nas wszystkich również życzenia zdrowych, spokojnych świat!

Zaniedbałam ten wątek, ale wszystko przez ten ciągły brak czasu:(.

U nas wszystko dobrze, stadko w domu powiększyło się o Telmę i Luizkę, które w tym roku zimę spędzają  u nas:)

Zaniedbałaś? Tak ogólnie to wątek działa znacznie sprawniej niż spora większość wątków bezdomniaków...

 

Korzystając z okazji życzę wszystkiego dobrego, a zwłaszcza zdrowia, na cały Nowy Rok!

best-friends-dogs-harlow-sage-indiana-7_

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
Dnia 31.12.2019 o 11:43, Maciek777 napisał:

Zaniedbałaś? Tak ogólnie to wątek działa znacznie sprawniej niż spora większość wątków bezdomniaków...

 

Korzystając z okazji życzę wszystkiego dobrego, a zwłaszcza zdrowia, na cały Nowy Rok!

best-friends-dogs-harlow-sage-indiana-7_

 

Dnia 1.01.2020 o 20:20, Nesiowata napisał:

eKartki Nowy Rok Nowe marzenia do spełnienia w 2020 Roku,

 

Dnia 24.12.2019 o 17:25, Nesiowata napisał:

Podobny obraz

Dopiero teraz dziękuję za pamięć,  jednocześnie przekazuję od nas wszystkich życzenia wspaniałego 2020 roku!

Link to comment
Share on other sites

Jak wiecie, nasze wiejskie kotki zimę spędzają  z nami:)

Były obawy, jak sobie dadzą radę z nami i psami, z zamknięciem, snuliśmy czarne scenariusze;)

Kotki mają się wspaniale i nikt, kto do nas przychodzi nie wierzy, ze to są dziewczyny wolno żyjące od 11lat;)

Dzisiaj pokażę Telmę

d69542d078d6518fmed.jpg

ac80e87c8d53618fmed.jpg

2a794ca99e3290a9med.jpg

 

 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...