Jump to content
Dogomania

Miniaturowa sunia na stałe w DT. 27.12.2021 [*]


Tola

Recommended Posts

Więc Zulka jedzie za tydzień w czwartek lub za 2 tyg w czwartek do Warszawy. Nowa Rodzinka jest juz zdecydowana i czeka na sunię. Nie wiem Aga jak Ty rozstaniesz się z Jetką; ja juz jak myslę, ze Zulka jedzie to robi mi się smutno. Chociaz wiem, ze dobrze ze tak szybko, nie bedzie tęskniła, szybciej pokocha nowa rodzinkę i domek. A ja poznaje małą kazdego dnia; jest indywidualistką, chodzi po mieszkaniu i zupełnie "olewa" Tolkę, na spacerach nie interesuja ją inne zwierzaki. Za to ludzie tak - do kazdego podbiega i wspina się na kolana, merda ogonkiem. A w domu pokochała kuchnię, biega tam co parę sekund i tak często tez jadłaby.

Link to comment
Share on other sites

No muszę pochwalić się nowym nabytkiem. Jej zdjęcie umieszczone jest na trzeciej stronie tego wątku. Zabraliśmy tą "łysą maliznę". Niestety w tej chwili wygląda dużo gorzej. Zastanawiamy się , czy zrobić jej osobny wątek. Wygląda koszmarnie, ale damy radę.

Link to comment
Share on other sites

Romek to wspaniale, ja zastanawiałam się, czy jej nie wziąć po wyjeździe Jetki na tymczas, bo strasznie wyglada na tym zdjęciu, a Ty piszesz, że z nią jeszcze gorzej. Zakładaj maliźnie wątek i jeśli potrzeba kasy na leczenie chętnie coś dorzucimy lub jakieś aukcje na bazarku wystawimy. Przynajmniej ja!!!

Link to comment
Share on other sites

Zulka ma sie dobrze, nawet bardzo dobrze; wkurza moją Tolkę bo totalnie ją lekceważy, wiec moja suka zaczęłą na nią powarkiwać. A mała lata co chwila do kuchni, staje na tylnych łapkach i zdaje sie jej , ze zaglada mi do garów. Ale łakomczuch z niej, tylko by jadła a w przerwach siedziała na kolanach...

Link to comment
Share on other sites

Czyli Zulka to już piesek domowy!!! Jak pojedzie do swojego stałego domku, bierzecie inną bidulkę na tymczas? Mnie strasznie podoba się takie białe maleństwo, którego zdjęcia wkleił Romek na którymś wątku zamojskich piesków. Martuś, jak byłabyś w schronie, zerknij na nią łaskawym okiem, bo ja mogłabym ją zabrać, po uzyskaniu zgody męża dopiero, gdzieś w połowie kwietnia. A wcale nie jestem pewna, czy tę zgodę otrzymam.

Link to comment
Share on other sites

Zulka jedzie juz w czwartek do Warszawy:-( Jest słodką mądralką. Nowa rodzina będzie z niej miała pociechę. Nauczyła się już, ze po spacerku trzeba się zatrzymac przed drzwiami i poczekac na wytarcie łapek, wołana - przychodzi za kazdym razem:lol: Jest malutką, delikatną sunią, która bardzo chce byc kochana. Moja córa juz płacze............

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...