Jump to content
Dogomania

Miniaturowa sunia na stałe w DT. 27.12.2021 [*]


Tola

Recommended Posts

Dnia 7.11.2021 o 08:54, Tyśka) napisał:

Bardzo przykre jest to, kiedy chce się, a nie można pomóc 😞

Prawda, niestety. Starość jest wyjątkowo nieudanym okresem w życiu 😞 

Dnia 10.11.2021 o 22:01, Tola napisał:

Każda chwila jest dla nas ważna, nie wybiegamy zbytnio w przyszłość, chociaż już teraz po cichutku mamy nadzieję, że w Boże Narodzenie będziemy wszyscy razem.

W taki czy inny sposób, ale na pewno będziecie wszyscy razem.

Póki co to mam nadzieję, że apetyt Zulci jednak znowu wróci, a kryzysy dadzą jej spokój... 

Dnia 10.11.2021 o 22:08, Tola napisał:

Dzisiaj podziwialiśmy jesienny Zwierzyniec

Zanim się zorientowałem to tak patrzyłem na zdjęcia i nie widziałem żadnego zwierzaka 😄 

Zdjęcia te i wcześniejsze, oczywiście robią klimat tego wątku. Ja też chcę liściasty las i takie widoki! 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
  • 3 weeks later...
Dnia 2.12.2021 o 19:08, Tyśka) napisał:

Tolu, co u Was słychać? Wszystko dobrze u Zulci?

 

Dnia 2.12.2021 o 19:15, mari23 napisał:

Myślę, że w tym przypadku brak wiadomości to dobra wiadomość 🙂

Choć też jestem spragniona wiadomości i pięknych fotek ❤️ 

Nie zawsze niestety tak to działa.

Starość Zulci galopuje:(

Bardzo osłabła i  wciąż chudnie, nie potrafi już sama dłużej stać, chodzić, w domu to właściwie cały czas śpi.

Budzimy ją, żeby coś zjadła i znowu się kładzie, a właściwie trzeba ją położyć, bo już nie zawsze trafia do legowiska.

Załatwia się  w większości w mieszkaniu, zwłaszcza w nocy;  wynosimy ją jednak jeszcze na zewnątrz,  podtrzymujemy, coś tam udaje się jej zrobić.

Smutne to bardzo, serce mi pęka każdego dnia, bo wiem, że już nie będzie wspólnej wiosny, lata, jesieni, żaden dzień już nie wróci, nie będzie lepiej.

Obiecuję nowe zdjęcia, ale chyba dopiero na święta uda mi się zrobić ich więcej.

1638719304906.jpg

1638719317618.jpg

  • Like 2
  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Zulci możemy tylko zazdrościć...tak, zazdrościć! Starości pełnej dobra, miłości, opieki.... ona starość ma cudowną u Was ❤️❤️❤️  cieszcie się każdym dniem bez bólu i cierpienia ❤️ nie wiemy, ile tych dni zostało, ale to dobrze...

i jeśli musi odejść, niech to będzie we śnie, spokojnie, bezboleśnie..... 

Przytulam całym sercem! ❤️❤️❤️ 

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Bardzo dziękuję za życzenia Martusiu i także życzę dla Ciebie, Twojego Męża i całej Rodzinki zdrowych, radosnych Świąt Bożego Narodzenia oraz opieki narodzonego Dzieciątka Jezus na cały przyszły rok i lata następne. Także dla Waszych podopiecznych zwierzątek dużo zdrowia i dobrych domów.

273089169_BoeNarodzeniemaa.gif.ad065349bf83ee5759191e0ddb52cabd.gif

Link to comment
Share on other sites

Dnia 23.12.2021 o 18:12, elik napisał:

Bardzo dziękuję za życzenia Martusiu i także życzę dla Ciebie, Twojego Męża i całej Rodzinki zdrowych, radosnych Świąt Bożego Narodzenia oraz opieki narodzonego Dzieciątka Jezus na cały przyszły rok i lata następne. Także dla Waszych podopiecznych zwierzątek dużo zdrowia i dobrych domów.

273089169_BoeNarodzeniemaa.gif.ad065349bf83ee5759191e0ddb52cabd.gif

 

Dnia 25.12.2021 o 12:52, Maciek777 napisał:

Radosnych i pogodnych Świąt życzę 🙂 

spacer.png

Dziękuję Wam bardzo, bardzo bym, chciała, aby były w pełni radosne, ale nasza Zulcia umiera, to już koniecbeksa_V6_orig.gif

Link to comment
Share on other sites

Martuniu przytulam, myślami jestem z Tobą w tych ciężkich chwilach. Niestety te nasze ukochane zwierzaczki żyją krócej niż my i zawsze nadchodzi ta chwila, w której musimy się z nimi pożegnać. Dzięki Wam Zulcia była szczęśliwa. Daliście Jej ogrom miłości i poczucia bezpieczeństwa, to co psiakom jest najbardziej potrzebne. Choć wiemy, że TA chwila nastąpi, że się zbliża, nigdy nie jesteśmy na to gotowi, ale musimy się trzymać. Dla nich i dla ich następców. Trzymaj się Martusiu. 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Martusiu, naprawdę wiem,co przeżywasz. Za parę dni minie 8 miesiecy,jak pożegnaliśmy Tosienke. Ból rozrywa mnie do tej pory. Całe szczęście mamy naszą malutką Kuti,bo do tej pory bym chyba zwariowała.

Martuniu przytulam najmocniej jak umiem i jestem całym sercem z Wami w tym strasznym dla Was czasie.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Dnia 27.12.2021 o 19:34, Nadziejka napisał:

                        764 Best Copic ciao images | Etykietki do prezentów świątecznych ...

                             przytulam mocno mocno 

 

Dnia 27.12.2021 o 19:41, kado napisał:

Tulę Cię mocno❤️ Miała u Was jak w niebie i do nieba teraz pobiegła.Bedzie tam na Was czekać.

 

Dnia 27.12.2021 o 19:50, Alaskan malamutte napisał:

Marta, przytulam...

Zuleczko [*]

unnamed (3).jpg

 

Dnia 27.12.2021 o 19:59, Poker napisał:

Bardzo przykra, mimo że spodziewana,  wiadomość.

Dzięki Wam miała wspaniałe życie i kilka razy uciekła śmierci spod kosy.

Trzymajcie się.

 

Dnia 27.12.2021 o 20:38, elik napisał:

Martusiu, nie ma słów, które wyrażą pełnię zrozumienia, współczucia. Uścisk wyrazi więcej niż dziesiątki słów 

22247401_wspczucie.png.da5c566e35da3673d12930f32efe53f1.png

 

 

Dnia 27.12.2021 o 20:57, dwbem napisał:

Współczuję i przytulam. Choć serce pęka to niestety musimy to przetrwać bo one zawsze żyją za krótko. Przeżyłam to wiele razy bo mam psy ponad 54 lata.

 

Dnia 28.12.2021 o 10:59, mari23 napisał:

Martusiu....przytulam całym sercem ❤️ 

trudno zaleźć słowa.... 😞 😞 😞

Bardzo wszystkim dziękuję❤️

Jest mi bardzo ciężko, bardzo brak mi Zulci:(

W lutym minęłoby 15 lat, odkąd TZ przywiózł ją ze schroniska, więc sunia zaczęłaby 20 rok życia...a wydaje się to tak niedawno i chciałoby się jeszcze trochę tego wspólnego czasu:(

Myślałam, że będzie łatwiej, bo od ponad roku, odkąd Zulcia bardzo osłabła,  przygotowywaliśmy się na taką chwilę, ale wcale nie jest łatwiej, wcale  nie jesteśmy przygotowani, nie da się tak. 

Boli bardzo, tęsknota jest ogromna.

Wciąż w uszach mam stukot jej łapek o parkiet,  odgłosy wchodzenia do posłanka, do koszyka.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...