Jump to content
Dogomania

KASIA z lasu przywiązana do drzewa ,Ma domek ;)...


paulina02

Recommended Posts

  • Replies 1.3k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='Soko']Dlatego dobrze byłoby mieć jakiekolwiek miejsce dla niego.. ale gdyby mu założyć wątek - ślepy psiak przyciąga.. gorzka prawda[/QUOTE]
Gdyby było miejsce to tak ale tak to nic nie da i nie warto robić mu nadziei , biedak ;(

Link to comment
Share on other sites

Kasia już w hoteliku jutro napiszę coś więcej , powiem tylko że tam jest super :loveu:a pieski cuda , staruszki , bez łapki tak skrzywdzone przez los śpią tam na materacach kocykach i był też fotelik :multi:.Szkoda że tam nie mają dożywocia bo widać że tam szcześiwe .Widziałam Mundka , Suzi i malude , były tam też trzy starowinki na materacykach a jeden już staruszek baaardzo tak się zawiesza , postawiono mu nawet budke gdy by nie wszedł do środka na materacyk to może schronić się tam ,.Jest psinka bez łapki pierwszy raz widziałam z bliska pieska bez kończyny widok chwyta za serce i to bardzo ale jest w dobrym miejscu .Ucałowałam sunie doga starowinka leżała sobie na tapczaniku długo się błąkała i rodziła po kątach zanim ktoś sie nad nią zlitował i umieścił tam w hoteliku a jest taka cudowna .I tak jak inne zwierzęta mimo tego co wyrządził im człowiek one nadal się na człowieka cieszą i chcą być kochane .Zostawiłam tak Kasieńke tak mi jej żal tyle zmian w ostatnim czasie u niej , a ona tylko tak patrzy i nadal kocha całym swoim psim sercem , przejechaliśmy z nią 240km zatrzymaliśmy się trzy razy to zaraz się załatwiła i tak się patrzy , siedziała sama cudnie na tylnym siedzeniu .Jak jechaliśmy przez las bo troche zbłądziliśmy widziałam że była zdenerwowana ......W hoteliku zaraz sprawdziła materacyk jest taka kochana jak wszystkie zresztą , była wolontariuszka zapomniałam imienia cudowna młoda dziewczyna z wielkim sercem dla zwierząt zaraz jej przyniosła wodę i zajeła się Kasieńką .Dziekuje właścicielą hoteliku za pomysł z nim to wspaniałe miejsce dla zwierząt i dla niektórych wyciągniętych ze schroniska to spokojny kąt gdzie zakończą może swe dni ze starości w ciepłym miejscu u boku człowieka , gdzie ktoś po nich zapłaczę i będzie je wspominał tak powinno być .
Takie miejsce , takie warunki i taką pomoc ja sama bym chciała dać zwierzętom była bym z nimi tak szczęśliwa , ale niestety ja nie mam tego wszystkiego nie moge wygrać w totka .A taki hotelik , czy schronisko to moje marzenie dla psów i kotów , nie rozmnażać zwierząt nie wydawać do Niemiec .Rozpisałam się jechałam kawał drogi ale było warto , miałam za mało czasu ze by każdego psa przytulić bo miałam kierowcę facet się spieszył , ale było mi bardzo miło poznać was osobiście i mam nadzieję że kiedyś się jeszcze u was zjawię .Pozdrawiam serdecznie.Lidka

Link to comment
Share on other sites

Dziękujemy ślicznie za tak miłe słowa :)

Co u Kasi? Kasia ma się dobrze. Strasznie się cieszy, gdy wychodzi na dwór, a szczególnie gdy wychodzimy na spacery (psiaki prócz spacerów wychodzą też na ogrodzony teren, gdzie mogą sobie polatać bez smyczy).
Bardzo ładnie chodzi na smyczy, czasami zdarzy jej się mocniej pociągnąć, ale rzadko.
Kasia wczoraj poznała Mundka, ich spotkanie przebiegło bardzo spokojnie.
Ogólnie Kaśka jest bardzo spokojnym psem, gdy inne psiaki podchodziły do jej wybiegu, ta z zaciekawieniem przyglądała się im - nie było w niej agresji.

Link to comment
Share on other sites

Tak i szykuje się domek tylko trzeba oczko wyleczyć , a na jej miejsce mógłby iść ślepy piesek założyłam wątek może ktoś pomoże .
[URL="http://www.dogomania.pl/forum/threads/227909-Murzyn-niewidomy-piesek-w-pseudo-dwa-lata-w-ciemno%C5%9Bci-Pom%C3%B3%C5%BC?p=19191011#post19191011"]http://www.dogomania.pl/forum/threads/227909-Murzyn-niewidomy-piesek-w-pseudo-dwa-lata-w-ciemno%C5%9Bci-Pom%C3%B3%C5%BC?p=19191011#post19191011[/URL]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='paulina02']Tak i szykuje się domek tylko trzeba oczko wyleczyć , a na jej miejsce mógłby iść ślepy piesek założyłam wątek może ktoś pomoże .
[URL]http://www.dogomania.pl/forum/threads/227909-Murzyn-niewidomy-piesek-w-pseudo-dwa-lata-w-ciemności-Pomóż?p=19191011#post19191011[/URL][/QUOTE]

Domek sie szykuje? :crazyeye: to wspaniale, zdradź nam jakiś szczegół, Paulinko! :multi:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='paulina02']Tak i szykuje się domek tylko trzeba oczko wyleczyć , a na jej miejsce mógłby iść ślepy piesek założyłam wątek może ktoś pomoże .
[URL]http://www.dogomania.pl/forum/threads/227909-Murzyn-niewidomy-piesek-w-pseudo-dwa-lata-w-ciemności-Pomóż?p=19191011#post19191011[/URL][/QUOTE]
ogłoszenia jeszcze nie zrobione.może na razie wstrzymać?

Link to comment
Share on other sites

Tak 7 km ode mnie jest kobitka pytała o Kaśkę a ja się zapytałam czy moge do niej podjechać i pogadać i zobaczyć z lekka .Pani się zgodziła więc pojechałam ładny dom dużżży ogród super dwa wieklie kojce zadaszone , w jednej owczarek drugi kojec pusty bo piesek wyleciał za brame i wpadł pod samochód .Ale ogrodzenie murowane solidne pani jak mówiła płakała , jestem zdziwiona bo zawsze mam głupie tel;efony.Tylko jak mówiłam o oczku że do leczenia pani mówiła tak mamy tu weta a to wiocha to wet tylko na szczepienia więc dzwoniłam do hoteliku i szefowa podjedzie z Kaśką do swojego weta i zobaczymy co powie o oczku .Jak może tylko będą potrzebne krople to Kaśka pojedzie do nowego domku , ale jeżeli by musiał być zabieg to Kasi musimy go zrobić i ciekawe czy nowy domek będzie chciał za to zapłacić zobaczymy co powie weterynarz wszystko zależy od niego .
I tak sobie pomyślałam że jak Kaśki by się udało to w jej miejsce może umieścić ślepka ode mnie z pseudo to dlaniego by była wielka szansa ale ktoś by musiał mi pomóc , warto ten pies bardzo złego przez te dwa lata tam przeszedł wiem co pisze ;(

Link to comment
Share on other sites

Rozmawiałam z szefowa hoteliku była z dziewczynami u weta i Kaśka będzie miała robiony zabieg na oczko ma z ciągnięte szwy dostała antybiotyk i kropelki i ja chce zeby była przed wydaniem do domku wysterylizowana .Zachowuje się grzecznie choć w poczekalni była już niecierpliwa ;)Ach ta Kasia :multi:

Dziękuje Asiu za zabranie ją do weta :loveu::loveu::loveu:

Link to comment
Share on other sites

To wspaniała wiadomość, że Kasia ma zapewniony dom :)


Dzisiaj Kasia najpierw trochę mi pozowała, a potem poszłyśmy na długi spacer żeby spalić kalorie, bo Kasia ma co spalać ;)

[IMG]http://nataly7.webd.pl/Pieski/Hotelik/Kasia/001.jpg[/IMG]

[IMG]http://nataly7.webd.pl/Pieski/Hotelik/Kasia/002.jpg[/IMG]

[IMG]http://nataly7.webd.pl/Pieski/Hotelik/Kasia/003.jpg[/IMG]

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...