Jump to content
Dogomania

To i owo o Ovo wyrwanej z olkuskiej mordowni - Ovka ma DS


Gusiaczek

Recommended Posts

[quote name='Mattilu']Gusiak, rob jakies wstepy, ze to tylko koszmar!!!:mad::angryy::placz:
Przestraszylam sie.

moze mleko cieple pij przed snem? Albo to Ovocośtam?[/QUOTE]

mleka nie lubię, ale Ovocośtam jest dobrym pomysłem ;)

Przepraszam, wiem, franca jestem, ale czasami lubię postraszyć ;)
A tak poważnie, przebudzenie miałam straszne! że się nie zfajdałam aż dziw .....

[quote name='Nutusia']Najlepszy byłby Ovolikier, ale wiem, że nie lubiasz. Choć z drugiej strony, jeśli miałby pomóc, może się jednak poświęcisz? ;)[/QUOTE]

Cokolwiek ma pomóc - wypiję! :)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Mattilu']Gusiak, rob jakies wstepy, ze to tylko koszmar!!!:mad::angryy::placz:
Przestraszylam sie.

moze mleko cieple pij przed snem? Albo to Ovocośtam?[/QUOTE]... to może lepiej to Ovocośtam;) ... mleko podrabiane jakieś takie:cool3:

Link to comment
Share on other sites

"śniło mi się, że oddaliście Ovkę do schroniska, bo was denerwowała, bo zaczęła znowu gryźć i bałaganić. Obudziłam sie spłakana, jak głupia. A ona taka biedna, brudna w tym schronisku była :placz:"

Tęskni za Ovcią dziewczynisko :(
Sunia też - po kilku dniach od wyjazdu Olgi zdarzało się posikiwanie, niestety obsiusiała posłanie, które zrobiła z pufy dla niej Ola i je wyrzuciłam. Chyba niepotrzebnie, teraz kładę w tym miejscu jej podusię,
ale nie chce - śpi na olczynej w olczynym fotelu .
Z Filipem rzadko przebywa, bo chłopak dużo pracuje, my też w pracy -
jej stabilny świat przewrócił się do góry nogami ....

Link to comment
Share on other sites

Siwy od czasu do łamie reguły i karmi Niuśka (tak, tak - Ovo jest Niusiek dla Siwego ;))
nadprogramowo dając kawałek bułeczki
Wczoraj:
- Niusiek! chono tu! masz .....eeeeee, podwieczorek? chyba nie za bardzo o tej porze :shake:
Niusiek! masz podnocek!

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Gusiaczek']Siwy od czasu do łamie reguły i karmi Niuśka (tak, tak - Ovo jest Niusiek dla Siwego ;))
nadprogramowo dając kawałek bułeczki
Wczoraj:
- Niusiek! chono tu! masz .....eeeeee, podwieczorek? chyba nie za bardzo o tej porze :shake:
Niusiek! masz podnocek![/QUOTE]
:D :D :D

A my mówimy na sklep nocny... yyy... nocnik... :p

Link to comment
Share on other sites

[quote name='inka33']:D :D :D

A my mówimy na sklep nocny... yyy... nocnik... :p[/QUOTE]

Klawo :) podoba mi się

[quote name='Mattilu']Podnocek:loveu: Teraz juz wiem jak sie nazywa moj ulubiony posilek dnia :lol:[/QUOTE]

O! jadamy najchętniej o tej samej porze ?!? :multi:

Link to comment
Share on other sites

Kochani, koniec tygodnia tak daje mi popalić, że mała głowa :shake:
Ovo znów ma kłopoty - z przodu i z tyłu leci z niej (dopiero co była leczona) nie wiem dlaczego?
na spacerkach (na smyczy) jest pilnowana, by nic nie wszamała ; może robale (odrobaczana była niecałe 3 mies. temu),
a może "przejadła się" karmą (tak było poprzednio) .... ? Filip zaraz jedzie do weta, ja do pracy, Ovo będzie sama, chora w domu parę godzin :( palnę sobie w łeb!
Poza tym sprawa Suni, której na cito trzeba znaleźć DT/DS, Filip wyjeżdża dzisiaj do Olgi, mam do załatwienia b. ważną sprawę,
a decyzyjny człek się nie odzywa :mad:, no i na dokładkę mnie się porąbało ze zdrowiem

MAĆ! :placz:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Mattilu']Ovolina, trzymamy kciuki za Ciebie!!!

Mattilu i Hopka[/QUOTE]

[quote name='inka33']Gusiaczku, przytulam Ciebie i Ovcię... :glaszcze:[/QUOTE]

[quote name='Mika31']Przytulamy mocno i kciuki zaciskamy[/QUOTE]

Bardzo dziękujemy :)
Siwy rzekł, że trzeba było Stoperan zapodać i po s ..... kłopocie :evil_lol:

Ovo już nieco lepiej się mająca

Bardzo martwią mnie nawracające infekcje Ovczynych jelit .... mam nadzieję, że wyniki badań dadzą nam przynajmniej wskazówkę, kędy droga ku lepszemu i co ji je
Ovcia jest bardzo szczuplutka, ale humorek już dopisuje i dopomina się o jedzenie - nawet ryż sote teraz opiernicza

Link to comment
Share on other sites

Ja tam bym miała pomysł... gdyby mnie ktoś o zdanie pytał ;)

P. Ewa od Lalki leczyła ją u swoich wetów na wiecznie powracające biegunki,w końcu się poddała i przyjechała do naszego Doktora. Nie żałuje, bo właśnie On wpadł na zrobienie badań w kierunku włosogłówki i... bingo! Leczenie było trafione, minęło ponad 2 lata i nigdy więcej kłopoty nie powróciły.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Nutusia']Ja tam bym miała pomysł... gdyby mnie ktoś o zdanie pytał ;)

P. Ewa od Lalki leczyła ją u swoich wetów na wiecznie powracające biegunki,w końcu się poddała i przyjechała do naszego Doktora. Nie żałuje, bo właśnie On wpadł na zrobienie badań w kierunku włosogłówki i... bingo! Leczenie było trafione, minęło ponad 2 lata i nigdy więcej kłopoty nie powróciły.[/QUOTE]

Jutro muszę się upewnić, ale wydaje mi się że wetka zeznała, że i w tym kierunku badanie było poczynione, a może w innym?
Cholera, zostawiłam wyniki

Link to comment
Share on other sites

[COLOR=#000080][SIZE=3][I]Ovcia-nie ładnie martwić Gusiaka! Gusiak dobry jest i koffa Cię mocno, a do tego jeszcze Jej się zdrówko popsowało! Oj,żebym ja była bliżej, to bym Ci naszczekała co myślę

Zośka z upałów ledwo dychająca[/I][/SIZE][/COLOR]

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...