Jump to content
Dogomania

Warszawa Międzynarodowa Wystawa Psów Rasowych - (CACIB) 7-8.07.2012


izabela.szczepaniak

Recommended Posts

  • Replies 259
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='zootechniczka']A czy bilet wstępu obowiązuje na dwa dni czy każdego trzeba kupować nowy? Bo 40 zł to jednak trochę drogo. A chciałam obejrzeć i pinczery średnie i spaniele kontynentalne miniaturowe. Bo planuje zakup papillona za około pół roku- rok :)[/QUOTE]
Niestety ale każdego dnia trzeba kupić nowy bilet.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Aleksandrossa']A jak jest z dostaniem się z pociągu na teren wystawy?
Daleko jest piechotką?[/QUOTE]

Ze stacji Warszawa Wesoła ok. 4 km.Jeśli będzie pogoda ładna można się przemaszerować, jedyny problem , w pewnym momencie kończy się chodnik i marsz poboczem, na szczeście wokół lasy.
Jeśli wolisz komunikacją autobus 198 z dworca pod sam hipodrom.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='zootechniczka']A czy bilet wstępu obowiązuje na dwa dni czy każdego trzeba kupować nowy? Bo 40 zł to jednak trochę drogo. A chciałam obejrzeć i pinczery średnie i spaniele kontynentalne miniaturowe. Bo planuje zakup papillona za około pół roku- rok :)[/QUOTE]

Można poprosić znajomego, żeby wyniósł zgłoszenie ;) Wtedy wchodzi się bezpłatnie.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Shilomaniak']Ze stacji Warszawa Wesoła ok. 4 km.Jeśli będzie pogoda ładna można się przemaszerować, jedyny problem , w pewnym momencie kończy się chodnik i marsz poboczem, na szczeście wokół lasy.
Jeśli wolisz komunikacją autobus 198 z dworca pod sam hipodrom.[/QUOTE]
Yhym i na którym przystanku trzeba wysiąść?
Dziękuję :)

Link to comment
Share on other sites

Niby jest zakaz, a na terenie wystawy (ostatniej w Lublinie) widziałam najprawdziwszego ratlerka ....... i szczeniaki ratlerka (na sprzedaż). Nikt tak rygorystycznie nie kontroluje, czy pies został zgłoszony. Od nas chcieli tylko świadectwo szczepienia na wściekliznę. :-)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Aleksandrossa']Yhym i na którym przystanku trzeba wysiąść?
Dziękuję :)[/QUOTE]

Przystanek Hipodrom, zresztą pewnie będzie tłum przy przystanku i mnóstwo ludzi wysiadających.
Możesz wejść na stronę ztm.waw.pl, wbić autobus 198 w kierunku Stara Miłosna i zobaczycz który to przystanek.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='zootechniczka']To może zaryzykuje i pójdę z psem a jak nas nie wpuszcza to trudno.[/QUOTE]
Przyjedź, jak nas nie wpuszczą to zrobimy sobie konkurencyjną wystawę psów wielorasowych acz pięknych i będziemy wpuszczać psy rasowe bez przedstawicieli związku.:evil_lol:Niech cierpią, w końcu nasze mordki mają urodę wszystkich ras że o rozumie nie wspomnę.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Shilomaniak']Przyjedź, jak nas nie wpuszczą to zrobimy sobie konkurencyjną wystawę psów wielorasowych acz pięknych i będziemy wpuszczać psy rasowe bez przedstawicieli związku.:evil_lol:Niech cierpią, w końcu nasze mordki mają urodę wszystkich ras że o rozumie nie wspomnę.[/QUOTE]

Ha. Dobre :lol:. Też o tym myślałam nie chcą nas bo się konkurencji boją :evil_lol:. No ja w koncu raczej będę jak nas wpuszczą . Pytałam się dziewczyn na innym forum to napisały że związek musi powiedzieć że nie wyraża zgody skóro jest zakaz ale co innego teoria a co innego praktyka. Więc mam nadzieje że nas wpuszczą.
Shilomaniak a którego dnia planujesz jechać na wystawę w sobotę czy niedzielę?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='zootechniczka']A czy bilet wstępu obowiązuje na dwa dni czy każdego trzeba kupować nowy? Bo 40 zł to jednak trochę drogo. A chciałam obejrzeć i pinczery średnie i spaniele kontynentalne miniaturowe. Bo planuje zakup papillona za około pół roku- rok :)[/QUOTE]
jest prosty, legalny i bardzo sympatyczny sposób wejścia gratis na wystawę :) Po prostu zobacz kto ma więcej psów niż ludzi z nim idzie a przy okazji ile ma bambetli do dźwigania i spytaj czy możesz pomóc to podnieść na ring, czy ten ktoś ma więcej psów zgłoszonych bo na 1 psa przysługuje 1 osoba gratis. Ja zawsze jak mam więcej psów to biorę kogoś do pomocy przy dźwiganiu rupieci wystawowych - uważam to za dobrą praktykę. Gdyby związek udostępnił mi do podwiezienia jakiś wózek, taczkę czy inny sprzęt na kółkach (w komunikacji publicznej którą często jeżdżę już nie wpakuję kolejnego gadżetu więcej, bo i tak wyglądam jak uchodźca tyle, że z psami dodatkowo) to bym tego nie robiła a tak znajduję sobie pomocnika a w zamian ktoś wchodzi na moje zgłoszone psy.
a co do wejścia z psem niezgłoszonym - ostatnia sobota-niedziela, wystawa krakowska - mozna było wejśc nawet ze stadem wilków, byle miały ważne szczepienia, bo organizatorów interesuje
a. czy masz bilet, albo zgłoszenie
b. czy pies ma ważne szczepienie od wścieklizny
a nie interesuje
czy pies ma szczepienia przeciw wirusom (kaszel kennelowy przywożony z wystaw to niestety norma)
czy na pewno pies zgłoszony to ten wprowadzany na ring (nigdy nikt nigdzie nam nie sprawdzał chip/tatooo)

Link to comment
Share on other sites

Prawdopodobnie będziemy w sobotę, bo będą duuuże psy i chcemy się z Shilą polansować:razz: tu i ówdzie.
Co wcale nie przeszkadza pojawić się w niedzielę, bliżej początku lipca coś konkretnego można ustalać, jeszcze jest kwestia pogody , tylko mój pies lubi deszcz, ja niekoniecznie.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Shilomaniak']Prawdopodobnie będziemy w sobotę, bo będą duuuże psy i chcemy się z Shilą polansować:razz: tu i ówdzie.
Co wcale nie przeszkadza pojawić się w niedzielę, bliżej początku lipca coś konkretnego można ustalać, jeszcze jest kwestia pogody , tylko mój pies lubi deszcz, ja niekoniecznie.[/QUOTE]

No my chyba też w końcu w sobotę będziemy.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='amanda-1a']No dobra - a co w takim przypadku jak jeden pies jest zgłoszony, a mam dwa - i co ja mam z tym drugim zrobić???[/QUOTE]Nie mam zielonego pojęcia. Nie chcą mi pozwolić nawet za opłatą. Dość irytująca sprawa, a taki kawał w ciemno z psem nie pojadę z przekonaniem 'a może właśnie się uda' :(

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...