Jump to content
Dogomania

Warszawa Międzynarodowa Wystawa Psów Rasowych - (CACIB) 7-8.07.2012


izabela.szczepaniak

Recommended Posts

Gratuluję wszystkim wystawiającym!! :)

Mi się teren bardzo podobał... Zwłaszcza w porównaniu z pustynią 2 lata temu... ;)

Wyniki też mieliśmy fajnie więc się chwalę ;))

Curly coated retriever Saxonholme Eoa dosk1 CWC BOS CACIB BOB;)

Flat coated retriever WILDEST ALICE FROM THE FLAMES z BasiSfory exc1/2, ZwMł i nowy Młodzieżowy Champion Polski ;))

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 259
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

shilomaniak - nie otwiera mi się album....
tak - byłam bez potwora z avatara :) tylko z 4,5 miesięcznym ogarem polskim (ciężko było mnie przegapić, z powodu kapelusza :) )
Ja należę do nielicznych fanów tego miejsca wystawowego. Dla mnie każda wystawa moze byc w takim miejscu (a - pierwszy raz w tojtojach na wystawach na jakich do tej pory bywałam była woda do umycia rąk!!!!)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Shilomaniak']No to są zdjęcia z wystawy hipodromowej, ale tylko z soboty, w niedzielę mnie nie było.
Niektóre zdjęcia są nieostre/fatamorgana:cool3: drgajace z gorąca powietrze/ a tak naprawdę szalałem coby było jak najwięcej zdjęć.
Mam nauczkę żeby zaczepiać ludzi i się pytać czy są na forum dogo, napewno widziałem Asiaczka, chyba PanaBazyla/ ale bez potwora z awataru, też się grilowałem z panią z Bracco, żona w charakterze przyzwoitki była i pilnowała/ czekałem na zwycięzców grup .
Chyba było parę innych ludzi, ale nie miałem swojego opisu na czole, a psa nie brałem bo upał był straszny, spokojnie dziewczyna czekała w domu w chłodzie, aż obejrzę wszystko a potem wąchała, wąchała i chyba nie była zadowolona że się z suczkami zadaję.
[URL]https://picasaweb.google.com/117321021936229045922/NowyFolder2[/URL]#[/QUOTE]
Mnie tez się nie otwiera...

[quote name='mrau']Gratuluję wszystkim wystawiającym!! :)
Mi się teren bardzo podobał... Zwłaszcza w porównaniu z pustynią 2 lata temu... ;)
Wyniki też mieliśmy fajnie więc się chwalę ;))
Curly coated retriever Saxonholme Eoa dosk1 CWC BOS CACIB BOB;)
Flat coated retriever WILDEST ALICE FROM THE FLAMES z BasiSfory exc1/2, ZwMł i nowy Młodzieżowy Champion Polski ;))[/QUOTE]
Gratulacje, piękne wyniki:)

[quote name='panbazyl']shilomaniak - nie otwiera mi się album....
tak - byłam bez potwora z avatara :) tylko z 4,5 miesięcznym ogarem polskim (ciężko było mnie przegapić, z powodu kapelusza :) )
Ja należę do nielicznych fanów tego miejsca wystawowego. Dla mnie każda wystawa moze byc w takim miejscu (a - pierwszy raz w tojtojach na wystawach na jakich do tej pory bywałam była woda do umycia rąk!!!!)[/QUOTE]
Z tego wynika, że miałam więcej szczęścia od Ciebie na wystawach i toytoyach, bo juz kilka razy zdarzylo się, że woda było;)

[quote name='Shilomaniak']Zapomniałem udostępnić wszystkim , mającym dostęp do linka, Ty to w kapeluszu, upał nie sieknął a ja no cóż, a teraz widać wyniki pracy na słońcu[/QUOTE]
A kiedy dasz nam dostep do tego albumu?;)
Współczuję efektu pracy w słońcu... serio:)

pzdr.

Link to comment
Share on other sites

Witam.
Musicie patrzeć , jakie dostajecie karty ocen,ponieważ w tym wypadku poszkodowany jest pies i jego właściciele, którym się to nie należało.Nie wiem kto zawinił , czy sędzia,czy ci którzy wypisują oceny.Fakt jest taki ,że wystawiano 2 psy w klasie młodzieży,generalnie różniące się od siebie-1 wysoki i chudy,a drugi grubszy i trochę niższy.Niby /piszę niby bo do końca nie wiem co jest grane// wygrywa ten chudy,aczkolwiek nie wiem co ma w karcie oceny,bo głupio zaczepiać ludzi.Wiem jedno ,że opis wyglądu psa chudego,znalazł się w karcie oceny psa grubszego,i to na jego karcie jest skreślone 1 miejsce,wpisane 2,ale co ciekawe zostaje Zwyciestwo młodzieży które nie jest skreślone.Jestem w szoku ponieważ sędzia był z Rosji,i przez błędnie opisane przez naszych "wspaniałych"asystentów pies traci Młodzieżowy Championat.Najgorsze że już teraz, nie można ludziom pomóc.
Przykre jest to , że psiak /to jego 3 wystawa/, 2 razy już wygrał,i gdyby przegrał normalnie,nikt nie miał by złudzeń,ale jeśli dostaje nie swój opis i przegrywa to jest najgorszy wstyd przede wszystkim dla -no właśnie ,pod powiedźcie mi dla kogo?.

Link to comment
Share on other sites

mnie teren też się podobał a na pogoda, cóż, organizatorzy nie mają na nią wpływu - osobiście wolę słońce niż deszcz :P

wyniki nasze:

sznaucery miniaturowe czarno-srebrne

JET LI Mengo Celebration - BOB Baby, BIS BABY (jego druga wystawa, na poprzedniej BIS BABY IV)
FIONKA FANTASIA Nadpilickie Bestyjki - ZWMŁ NJwR (Fionka jest CHMŁ od maja a teraz przybyła bo wystawa za miedzą - mieszka w Starej Miłosnej może ze 2 km od hipodromu - i lajtowo się wystawialiśmy, żeby dziewczynka przed 15 msc życia nie zapomniała na czym wystawy polegają :D )

tak na marginesie to może i ta pogoda mi nie przeszkadzała aż tak bardzo bo po ocenie przed BISami pojechaliśmy do Fionkowej rodzinki, gdzie wzięłam zimny prysznic, zjadłam obiad, lody i było mnóstwo chłodnych napojów :D


a co do sponsorów to chyba ich nie było wcale skoro za BIS BABY dostaliśmy tylko goły puchar :P nie ma to jak międzynarodówka :P

Link to comment
Share on other sites

Witam wszystkich i Gratulacje dla wszystkich !!!
Nam teren sie podobał siedliśmy sobie koło drewnianego domku mój rudas w siudmym niebie zanurkował w mokrym piachu pod domkiem. Jedyne zastrzeżenia mam do osób odpowiadających za kierowanie na parking :shake: oraz wetów :angryy: ich zachowanie było karygodne.
Potem będa zdjęcia.

A to i ja sie pochwalę mój rudas
Dog de Bordeaux kl. młodzieży [SIZE=2][B]BAZYL [/B]Pure Life - [/SIZE][COLOR=blue][B][SIZE=2]I dosk. Zw. Mł. N. Junior :loveu:[/SIZE]
[/B][/COLOR]

Edited by izabela.szczepaniak
Link to comment
Share on other sites

[quote name='Shilomaniak'][URL]https://picasaweb.google.com/117321021936229045922/NowyFolder2?authkey=Gv1sRgCPLWu7e-z5qD_AE#[/URL]Jeszcze raz link, jeśli nie wyjdzie zacznę wyć do księżyca albo do szkół pójdę.[/QUOTE]

Złapał się mój rudas w twój obiektyw czy mogę poprosić fotke 29 na [EMAIL="[email protected]"][email protected][/EMAIL]

Link to comment
Share on other sites

Nas tez zaatakował ten nowofunland, na szczęście Bono ma sporo futra i tylko go oślinił...miejsca przy ringach masakrycznie mało,koło nas były azjaty i cały czas dochodziło do spięć...No i tylko drugie miejsce oc.doskonała res.cacib-PRZEGRALIŚMY Z BRATEM!!!
Oczywiście jesli ktoś ma foty tybetanów to ślicznie proszę...

Link to comment
Share on other sites

[quote name='ambrozja']Witam.
Musicie patrzeć , jakie dostajecie karty ocen,ponieważ w tym wypadku poszkodowany jest pies i jego właściciele, którym się to nie należało.Nie wiem kto zawinił , czy sędzia,czy ci którzy wypisują oceny.Fakt jest taki ,że wystawiano 2 psy w klasie młodzieży,generalnie różniące się od siebie-1 wysoki i chudy,a drugi grubszy i trochę niższy.Niby /piszę niby bo do końca nie wiem co jest grane// wygrywa ten chudy,aczkolwiek nie wiem co ma w karcie oceny,bo głupio zaczepiać ludzi.Wiem jedno ,że opis wyglądu psa chudego,znalazł się w karcie oceny psa grubszego,i to na jego karcie jest skreślone 1 miejsce,wpisane 2,ale co ciekawe zostaje Zwyciestwo młodzieży które nie jest skreślone.Jestem w szoku ponieważ sędzia był z Rosji,i przez błędnie opisane przez naszych "wspaniałych"asystentów pies traci Młodzieżowy Championat.Najgorsze że już teraz, nie można ludziom pomóc.
Przykre jest to , że psiak /to jego 3 wystawa/, 2 razy już wygrał,i gdyby przegrał normalnie,nikt nie miał by złudzeń,ale jeśli dostaje nie swój opis i przegrywa to jest najgorszy wstyd przede wszystkim dla -no właśnie ,pod powiedźcie mi dla kogo?.[/QUOTE]
Moim zdaniem, jeżeli ma wpisane to Zw.Mł., właściciel powinien przesłać xero karty do oddziału w-wskego. Nie wiem czy to coś da- nie mam pojęcia jaka jest procedura w takich przypadkach... Ale nie nastawiajcie się zbytnio na cokolwiek- pewnie tylko asystent dostanie naganę jakąś czy co... Dziwna sprawa- może im się w ogóle psiaki pomyliły?

W swoim wczorajszym "zacietrzewieniu" :evil_lol: zapomniałam pogratulować wszystkim, którzy mieli więcej szczęścia i zeszli z ringu z wygraną- gratuluję :).

Mam mnóstwo zdjęć, ale że nie umiem jak inni zrobić takiego albumu na picassa... , nie wiem gdzie zamieścić :oops: Na zdjęciach głownie chihuahua, briardy, maltańczyki- były najbliżej naszego ringu a pogoda... sami wiecie (ktoś prosił o fotkę briarda jakiegoś, ale nie mogę znaleźć).

Edited by Vesper
Link to comment
Share on other sites

[quote name='mrau']Gratuluję wszystkim wystawiającym!! :smile:

Mi się teren bardzo podobał... Zwłaszcza w porównaniu z pustynią 2 lata temu... ;-)

Wyniki też mieliśmy fajnie więc się chwalę ;-))

Curly coated retriever Saxonholme Eoa dosk1 CWC BOS CACIB BOB;-)

Flat coated retriever WILDEST ALICE FROM THE FLAMES z BasiSfory exc1/2, ZwMł i nowy Młodzieżowy Champion Polski ;-))[/QUOTE]
Brawo!! :D


[quote name='nadpilickiebestyjki']mnie teren też się podobał a na pogoda, cóż, organizatorzy nie mają na nią wpływu - osobiście wolę słońce niż deszcz :P

wyniki nasze:

sznaucery miniaturowe czarno-srebrne

JET LI Mengo Celebration - BOB Baby, BIS BABY (jego druga wystawa, na poprzedniej BIS BABY IV)
FIONKA FANTASIA Nadpilickie Bestyjki - ZWMŁ NJwR (Fionka jest CHMŁ od maja a teraz przybyła bo wystawa za miedzą - mieszka w Starej Miłosnej może ze 2 km od hipodromu - i lajtowo się wystawialiśmy, żeby dziewczynka przed 15 msc życia nie zapomniała na czym wystawy polegają :D )

tak na marginesie to może i ta pogoda mi nie przeszkadzała aż tak bardzo bo po ocenie przed BISami pojechaliśmy do Fionkowej rodzinki, gdzie wzięłam zimny prysznic, zjadłam obiad, lody i było mnóstwo chłodnych napojów :D


a co do sponsorów to chyba ich nie było wcale skoro za BIS BABY dostaliśmy tylko goły puchar :P nie ma to jak międzynarodówka :P[/QUOTE]
Gratulacje raz jeszcze!

[quote name='izabela.szczepaniak']Witam wszystkich i Gratulacje dla wszystkich !!!
Nam teren sie podobał siedliśmy sobie koło drewnianego domku mój rudas w siudmym niebie zanurkował w mokrym piachu pod domkiem. Jedyne zastrzeżenia mam do osób odpowiadających za kierowanie na parking :shake: oraz wetów :angryy: ich zachowanie było karygodne.
Potem będa zdjęcia.

A to i ja sie pochwalę mój rudas
Dog de Bordeaux kl. młodzieży [SIZE=2][B]BAZYL [/B]Pure Life - [/SIZE][COLOR=blue][B][SIZE=2]I dosk. Zw. Mł. N. Junior :loveu:[/SIZE]
[/B][/COLOR][/QUOTE]
Jak widać ta wystawa była bardzo udana dla wszystkich juniorków, brawo! ;-)


No i nikt nas nie złapał w obiektywie? :(

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Shilomaniak'][URL]https://picasaweb.google.com/117321021936229045922/NowyFolder2?authkey=Gv1sRgCPLWu7e-z5qD_AE#[/URL]Jeszcze raz link, jeśli nie wyjdzie zacznę wyć do księżyca albo do szkół pójdę.[/QUOTE]
Oj, jak mi przykro, ze nie ma anijednego zdjęcia moich basków.
Te baski, co są na fotkach, to nie moje.

Pzdr.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Vesper'][B]Banshee[/B], ja Twojego psiaka też nie mam.
Ale jeżeli Twojego bracco z avatarka rok temu :oops: wystawiał mężczyzna, to mam Wasze zdjęcia- ale z tamtej wystawy (w końcu chyba mało bracco w takim kolorze...:confused:)[/QUOTE]

To nie my, bo swojego wystawiam zawsze ja, czyli 14-letnia dziewczyna. ;-) A z tym że jest mało takich bracco bym się spierała..

[quote name='izabela.szczepaniak']Ja was chyba mam zaraz wkleje albumik ;-)[/QUOTE]

Byłabym bardzo wdzięczna!

Link to comment
Share on other sites

[B]Banshee[/B] skoro jestes młodą dziewczyną to mam Cię na 100%

[B]Vesper[/B] tak musisz się zalogować na jakimś hostingu.

A teraz pyt. do osób zajmujących sie dogo -Czy może ktoś mi wyjaśnić dlaczego cały czas mi się wiesza ???

A tu albumik mam nadzieje że będzie działał.
[URL]http://foto.onet.pl/cg53f,0swdgc04kmks[/URL]

Edited by izabela.szczepaniak
Link to comment
Share on other sites

Asiaczek, przepraszam, mea culpa:oops:- basenji są bardzo fotogeniczne , to łapałem to co widać.
Na przyszły rok musisz mieć jakiś kotylion;) i wtedy będzie sto tysięcy zdjęć, nie wiedziałem a się starałem.
A generalnie dogomaniacy muszą mieć jakiś szyld na plecach i wtedy będzie wiadomo kogo uwiecznić.
Przykro mi że nie ma tych , którzy winni być.
Zdjęcia w dużym formacie wysłałem osobom zainteresowanym, jeśli ktoś sobie winszuje , proszę na pw.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...