Jump to content
Dogomania

Warszawa Międzynarodowa Wystawa Psów Rasowych - (CACIB) 7-8.07.2012


izabela.szczepaniak

Recommended Posts

  • Replies 259
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Pogoda masakryczna. Ciasno i gorąco. Kilka agresywnych psów co w tej ciasnocie było nieciekawe. Np wielki wodolaz rzucający się na inne psy pod namiotem. Jak dla mnie mija się to s celem wystawy - zamiast oglądać psy siedziałam daleko w nibycieniu, pod tymi namiotami rozstawionymi przez organizatorow cienia mało ale ludzi dużo. Dobrze chociaż że sędzina fajna. A ten drugi wjazd, dalszy od traktu, całkiem pusty. A i zbiorniki wodne są - koło parkingu dwa ale woda brudna co moim oczywiście nie przeszkadzalo.

Link to comment
Share on other sites

wróciliśmy :)

Drużba Herbu Węszynos (ogar polski) - WO, Najlepsze Baby w Rasie!!!!

a mnie sie wystawa podobała :) jedna z najlepszych na jakich byłam w Wawie :) Fakt - z tymi ringami ciut dziwnie było, ze bez namiotów, ale ogólnie bardzo ok. Tylko gorąco i grzmiało potem a nawet padało. Ale w drzewach za drewnianym domkiem obok wielkiego grilla było nam bardzo przyjemnie.
Dziękuję za miłe spotkanie przy tym grillu :) :) :)

Link to comment
Share on other sites

Bóg mnie chyba wysłuchał i chłopaczek mi przestał kuleć.
SYNONIM Canero Bass "Prince" - dosk. I, CAJC i BOB Junior
Tym samym zakończył młodzieżowy championat Polski !!! :multi:
Z dodatkiem w opisie: profesjonalna prezentacja. :razz:
Jeśli ktoś ma jakiekolwiek zdjęcia bracco, to byłabym bardzo wdzięczna!

Co do samej wystawy - będę wyjątkiem, bo mi nowy teren podobał się 100 razy bardziej niż ubiegłoroczny. Jak dla mnie wystawa fajna organizacyjnie, mnóstwo stoisk, ogromny parking, wąż z wodą łatwy do zlokalizowania, pogoda najpierw beznadziejna a potem się poprawiło. ;-)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='mychaaaaa']Pogoda tragiczna, jestem wycieńczona, uważajcie na psy - nawet nasza łysa sucz odmówiła chodzenia dzisiaj i miała dość.[/QUOTE]

Ale "wystawowo" prezentowała się bardzo ładnie :P

Czy mógłby ktoś wpaść z aparatem jutro pod ring goldenów? Wystawiam psa w klasie otwartej, będę miała błękitną koszulę i czarną spódnicę.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Banshee.']Bóg mnie chyba wysłuchał i chłopaczek mi przestał kuleć.
SYNONIM Canero Bass "Prince" - dosk. I, CAJC i BOB Junior
Tym samym zakończył młodzieżowy championat Polski !!! :multi:
Z dodatkiem w opisie: profesjonalna prezentacja. :razz:
Jeśli ktoś ma jakiekolwiek zdjęcia bracco, to byłabym bardzo wdzięczna!

Co do samej wystawy - będę wyjątkiem, bo mi nowy teren podobał się 100 razy bardziej niż ubiegłoroczny. Jak dla mnie wystawa fajna organizacyjnie, mnóstwo stoisk, ogromny parking, wąż z wodą łatwy do zlokalizowania, pogoda najpierw beznadziejna a potem się poprawiło. ;-)[/QUOTE]
Widzialam Was przelotem :)
Mnie sie też podobało - co napisałam w poście wyżej. Jak dla mnie wystawa i miejsce SUPER!!!!

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Asiaczek']Zmęczeni, ale zadowoleni:) A oto nasze wyniki:

[COLOR=#ff0000][B]RICH BOY Asiaczek FCI, kl.pośrednia (totalny debiutant) - dosk.1, CWC, r.CACIB(=CACIB)!!!!!! rozpoczety Championat Polski i Interchampionat:)
Dla informacji - RICH BOY totalny deb iutant na dzisiejszej wystawie:)

JAZZY BOY Asiaczek FCI - kl.championów - dosk.1, CWC, CACIB, BOS:)

JELLY JOSHREEN Asiaczek FCI - kl.championów - dosk.1, CWC. r.CACIB:)[/B][/COLOR]

Pzdr.[/QUOTE]

Gratulacje! Szkoda że Was nigdzie nie mogłam znaleźć. :-(

Link to comment
Share on other sites

[quote name='panbazyl']Widzialam Was przelotem :)
Mnie sie też podobało - co napisałam w poście wyżej. Jak dla mnie wystawa i miejsce SUPER!!!![/QUOTE]
Trzeba było zagadać :)
Zwolennicy hipodromu łączcie się! :D

Edited by Banshee.
Link to comment
Share on other sites

[QUOTE=owczarek'ab][COLOR=#000000]Czy mógłby ktoś wpaść z aparatem jutro pod ring goldenów? Wystawiam psa w klasie otwartej, będę miała błękitną koszulę i czarną spódnicę.[/COLOR][/QUOTE]
Jeżeli tylko goldeny będą szły o innej godzinie niż chihuahua (my mamy ring 10) wpadnę i spróbuję porobić trochę fotek- oczywiście wypatrując Ciebie ;).
Chihuahua krótkowłose wchodzą o 11, wcześniej pewnie długowłose, które też mnie interesują- później jestem już wolna.

Najbardziej boję się o te upały :roll:... Ale jeżeli piszecie że teren OK może nie będzie źle (na Gwardii- kilka lat temu, była patelnia- suka dostała mi prawie udaru i ściągałam ją z ringu- w dodatku weta znaleźliśmy po 20-stu minutach- teraz mam lekką fobię na tym punkcie).

Oczywiście wielkie gratulacje dla wszystkich Zwycięzców z dnia dzisiejszego:happy1::multi:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Banshee.']Gratulacje! Szkoda że Was nigdzie nie mogłam znaleźć. :-([/QUOTE]
Gratulacje dla nowego Młodziezowego Championa Polski:)

My bylismy na ringu nr 15 i caly czas bylismy w tym samym ringu. Jakoś pogoda nas nie mobilizowała do spacerów;)

Pzdr.

Link to comment
Share on other sites

A ja... no cóż...
Uczucia mam zmienne- teren mi się podobał, w odróżnieniu od Gwardii-patelni i tego ośrodka na Bemowie (czy to może Bielany- :oops: chodzi mi o miejsce gdzie wystawa była przez ostatnie 2 lata). Drzewka, czyste powietrze... Fakt- mało miejsca żeby wyprowadzić psiaka na szybkie siusiu (np przed wejściem na ring).
O werdyktach sędziowskich się nie dyskutuje, bo i tak są nie podważalne, ale ja dzisiaj zeszłam z Chiccą i oceną dobrą- szok. Tym większy, że suczka nie została obejrzana nawet w miarę dokładnie, nie mówiąc o pokazywaniu zębów (co u ras takich jak chihuahua jest sporym problemem i powinno się przykładać wagę do tego jaki jest zgryz). Troch.ę mnie zaskoczył egzemplarz książki o chi na stoliku sędzi:crazyeye:- i chcę wierzyć że chodziło o słownictwo, pomimo tłumacza... OK, jestem rozgoryczona i może szukam dziury w całym:oops:. Ale wyraźnie sędzina preferowała dwa typy piesków- typowe miniatury i psiaki grubokościste, ale niekonieczne o sylwetce wpisanej w kwadrat- ale już kończę moje żale- że nie będzie dobrze wiedziałam już przed wejściem na ring. O dziwo- rasę wygrał pies z klasy championów który przyjechał z Litwy- Boehms Light Up The Nite, będący już Interchampionem- wzorcowy pies.

Mam sporo fotek z dnia dzisiejszego- oczywiście chihuahua (część długowłosych i całość krótkowłosych), briardy, maltańczyki, kilka owczarków- niestety później padła mi bateria i to mnie już zdołowało do końca.:angryy::evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

Witam. latam po dogo i zastanawiam się gdzie moge zadać to pytanie. Może tu ktos zajrzy i mnie oświeci. 15 .07.2012 w Nowym Targu organizowana jest wystawa psów rasowych. Czy bedą też owczarki niemieckie? Nie tak dawno była w Krakowie ale zdrówko nie pozwoliło nam się tam pojawić , a chcieli bysmy koniecznie pooglądać te pupile.

Link to comment
Share on other sites

Z terenu jestem średnio zadowolona. Dużo miejsca, a mimo tego przy ringach strasznie ciasno. Plus taki, że był cień (głównie przy ringach MP, owczarków w niedzielę i chartów w sobotę) oraz zadaszenia dla wystawców.

W sobotę na MP byłam z samoyedem, zdobyliśmy 5/5 pkt, dzisiaj wystawiałam goldena, niestety zeszliśmy z oceną bardzo dobrą - sędzia stwierdził, że sierść jest w złym gatunku. Na MP nie poszłam.

Link to comment
Share on other sites

A mnie teren wystawy się podobał, sporo miejsca, namioty dla wystawców, miejsca przy ringach byłoby więcej gdyby organizatorzy egzekwowali zakaz rozbijania namiotów, dużo cienia, ogólnie nie ma powodu do narzekania chyba że komuś nie poszło ;) :):)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='borderterrier']A ja jestem zadowolona z wyników z wystawy, natomiast z samej wystawy nie zabardzo. Organizacja średnia , teren ogromny (aż się pogubiłam) no a tam gdzie były ringi było za ciasno :/ A moje osiągnięcia na MP to wczoraj lokata 3 i dziś lokata 2 :)[/QUOTE]
Ale dałaś rade na MP i to całkiem-całkiem:) Brawo!

[quote name='Vesper']A ja... no cóż...
Uczucia mam zmienne- teren mi się podobał, w odróżnieniu od Gwardii-patelni i tego ośrodka na Bemowie (czy to może Bielany- :oops: chodzi mi o miejsce gdzie wystawa była przez ostatnie 2 lata). Drzewka, czyste powietrze... Fakt- mało miejsca żeby wyprowadzić psiaka na szybkie siusiu (np przed wejściem na ring).
O werdyktach sędziowskich się nie dyskutuje, bo i tak są nie podważalne, ale ja dzisiaj zeszłam z Chiccą i oceną dobrą- szok. Tym większy, że suczka nie została obejrzana nawet w miarę dokładnie, nie mówiąc o pokazywaniu zębów (co u ras takich jak chihuahua jest sporym problemem i powinno się przykładać wagę do tego jaki jest zgryz). Troch.ę mnie zaskoczył egzemplarz książki o chi na stoliku sędzi:crazyeye:- i chcę wierzyć że chodziło o słownictwo, pomimo tłumacza... OK, jestem rozgoryczona i może szukam dziury w całym:oops:. Ale wyraźnie sędzina preferowała dwa typy piesków- typowe miniatury i psiaki grubokościste, ale niekonieczne o sylwetce wpisanej w kwadrat- ale już kończę moje żale- że nie będzie dobrze wiedziałam już przed wejściem na ring. O dziwo- rasę wygrał pies z klasy championów który przyjechał z Litwy- Boehms Light Up The Nite, będący już Interchampionem- wzorcowy pies.
Mam sporo fotek z dnia dzisiejszego- oczywiście chihuahua (część długowłosych i całość krótkowłosych), briardy, maltańczyki, kilka owczarków- niestety później padła mi bateria i to mnie już zdołowało do końca.:angryy::evil_lol:[/QUOTE]
Tak bywa...

[quote name='dysia-u']Witam. latam po dogo i zastanawiam się gdzie moge zadać to pytanie. Może tu ktos zajrzy i mnie oświeci. 15 .07.2012 w Nowym Targu organizowana jest wystawa psów rasowych. Czy bedą też owczarki niemieckie? Nie tak dawno była w Krakowie ale zdrówko nie pozwoliło nam się tam pojawić , a chcieli bysmy koniecznie pooglądać te pupile.[/QUOTE]
Na kazdej wystaiw(no, chyba, że to specjalistyczna albo jednej rasy albo grupy) jest prezentowana rasa owczarek niemiecki. Bylabym zdziwiona, gdyby bylo inaczej.

[QUOTE=owczarek'ab;19345614]Z terenu jestem średnio zadowolona. Dużo miejsca, a mimo tego przy ringach strasznie ciasno. Plus taki, że był cień (głównie przy ringach MP, owczarków w niedzielę i chartów w sobotę) oraz zadaszenia dla wystawców.
W sobotę na MP byłam z samoyedem, zdobyliśmy 5/5 pkt, dzisiaj wystawiałam goldena, niestety zeszliśmy z oceną bardzo dobrą - sędzia stwierdził, że sierść jest w złym gatunku. Na MP nie poszłam.[/QUOTE]
Te zadaszenia dla wystawców, to dziwnie poustawiane; np. przy ringach 15 i 16 nie dalo rady do nich dojść. Z naszych ringów bylo do nich za daleko. A gdy przyjechalismy ok. godz. 8.30 - nie było juz wolnego miejsca...

[quote name='szrek']A mnie teren wystawy się podobał, sporo miejsca, namioty dla wystawców, miejsca przy ringach byłoby więcej gdyby organizatorzy egzekwowali zakaz rozbijania namiotów, dużo cienia, ogólnie nie ma powodu do narzekania chyba że komuś nie poszło ;) :):)[/QUOTE]
O, to komus udało się rozbic namiot przy ringu...? Ciekawe...
A mnie sie teren nie podobał.
Hipodrom - czy ten teren da sie porównac do Słuzewca? Nie!
Byłam na wystawie na Węgrzech, gdzie oważ wystawa odbywała się własnie na terenie hipodromu - cudo, nie wystawa! ringi ogromne, a co najwazniejszy przy drzewach. Nikt nie oszczędzał na tasmie, namiotach dla sedziów....
A, można bylo podjechać samochodem prawie pod sam ring. I te samochody tez dawały cięń!
Jakos nie słyszałam awantur o blisko parkujące samochody....
Toytoyki - w 4 czy 5 miejscach po kilka. Oprócz tego WC w budynku.

Pzdr.

Link to comment
Share on other sites

O, to komus udało się rozbic namiot przy ringu...? Ciekawe...
A mnie sie teren nie podobał.
tak i to chyba wszystkim którzy chcieli a przynajmniej dużej liczbie osób przez co miejsca rzeczywiście jak na lekarstwo no i przy tym upale duszno i tłoczno

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Banshee.']Trzeba było zagadać :)
Zwolennicy hipodromu łączcie się! :D[/QUOTE]
aj trzeba było :) Ale gnałam chyba na ring z moim młodym - bo tak to mieliśmy miejscówkę za tym ładnym drewnianym domkiem koło mega grilla pod drzewami.
Tak - hipodrom ponad wszystko!!!!!

Link to comment
Share on other sites

No to są zdjęcia z wystawy hipodromowej, ale tylko z soboty, w niedzielę mnie nie było.
Niektóre zdjęcia są nieostre/fatamorgana:cool3: drgajace z gorąca powietrze/ a tak naprawdę szalałem coby było jak najwięcej zdjęć.
Mam nauczkę żeby zaczepiać ludzi i się pytać czy są na forum dogo, napewno widziałem Asiaczka, chyba PanaBazyla/ ale bez potwora z awataru, też się grilowałem z panią z Bracco, żona w charakterze przyzwoitki była i pilnowała/ czekałem na zwycięzców grup .
Chyba było parę innych ludzi, ale nie miałem swojego opisu na czole, a psa nie brałem bo upał był straszny, spokojnie dziewczyna czekała w domu w chłodzie, aż obejrzę wszystko a potem wąchała, wąchała i chyba nie była zadowolona że się z suczkami zadaję.
[URL]https://picasaweb.google.com/117321021936229045922/NowyFolder2[/URL]#

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...