Jump to content
Dogomania

Warszawa Międzynarodowa Wystawa Psów Rasowych - (CACIB) 7-8.07.2012


izabela.szczepaniak

Recommended Posts

Nie chce nikogo straszy c, ale doszły mnie info, ze nie będzie mozna rozstgawiac namiotów wokół ringów... Prawdopodobnie nie bedzie miejsca.
Za to jest "pole namiotowe". tylko jak pogodzic wystawienie 3 psów, klasa po klasie, z bieganiem od ringu do pola anmiotowego...? I czy sedziowie to zrozumieja...?
Jakos to dziwnie mi wyglada...
Myslicie, że to może byc prawda?;)

pzdr.

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 259
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='Asiaczek']Nie chce nikogo straszy c, ale doszły mnie info, ze nie będzie mozna rozstgawiac namiotów wokół ringów... Prawdopodobnie nie bedzie miejsca.(...) Za to jest "pole namiotowe". [/QUOTE]

Na planie sędziowania jest to właśnie tak rozrysowane... jakby wszyscy mieli być na tym polu, a dookoła ringów pusto :roll: jakoś też mi się nie widzi takie rozwiązanie...
Szkoda... chciałam robić zdjęcia wszystkim samoyedom po kolei... a wychodzi na to, że będę psa albo przygotowywać w namiocie i z oglądania oceny nici... albo będę psa na trawie przy ringu przygotowywać, ale tu też nie chcę go na pełnym słońcu długo trzymać...

Link to comment
Share on other sites

oj tam - organizatorzy zapewnili miejsce dla wystawców na "miasteczko namiotowe" aby sobie mogli z soboty na niedzielę spokojnie przenocować :evil_lol:
ewentualnie jeśli by były jakieś protesty - też od razu "pole namiotowe" dla tych co chcą protestować :diabloti:

Link to comment
Share on other sites

Z tymi namiotami wokół ringów to może być prawda.
Rok temu w tym miejscu odbywała się Klubowa Wystawa Chartów. Było 5 lub 6 dużych ringów plus honorowy i wokół full miejsca na namioty. Ale 20 ringów ?? obawiam się, że będzie ciasno...

Link to comment
Share on other sites

[quote name='anka_szklanka']ja jednak będę bez psów, za to z aparatem ;) Współczuję pogody...[/QUOTE]
Ja współczuje psom startującym w zawodach treningowych obok wystawy ( w tym niestety i mój), pogoda zapowiada się masakrycznie... :roll:
Wgl będę wdzięczna jeśli ktoś z aparatem wpadnie i tam :cool3:



A wiadomo, czy jest w okolicy jakiś zbiorniczek czy chociaż mini rzeczka, żeby można było psa schłodzić ?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Agata Szymczak']Będę w sobotę i niedzielę z aparatem, gdyby ktoś chciał jakieś zdjęcia to z chęcią zrobię, oczywiście za darmo, i tak to moje hobby :) Tu można zobaczyć moje niektóre zdjęcia z poprzedniej wystawy: [URL]http://www.facebook.com/media/set/?set=a.419744694723244.103205.100000631526282&type=3[/URL][/QUOTE]

ooo ja bym była chętne :)
Mam rude włosy będę z suczką briardką w klasie młodzieży ring 19 powinnyśmy wejść koło godziny 12.55-13.00

Mam nadzieję że będzie chłodniej bo przy takich temperaturach wystawa to będzie tortura dla psów...
Wie ktoś jak na terenie wystawy będzie z cieniem?

Mam nadzieje że ktoś kto się wystawia jutro da znać jak było, jak z wodą jak z cieniem, jakie ringi, teren, parking i najważniejsze czy da się namiot koło ringu rozłożyć :))

Link to comment
Share on other sites

[quote name='ankub']ja mam trochę naiwne pytanie-czy jeśli dotrę na wystawę ok 12.30 to jeszcze coś uda mi się zobaczyć?(chodzi o sobotę)[/QUOTE]
Jasne ;-)
ja w tamtym roku byłam od chyba 11 do ok 16 ;-)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='paulaa.']Ja współczuje psom startującym w zawodach treningowych obok wystawy ( w tym niestety i mój), pogoda zapowiada się masakrycznie... :roll:
Wgl będę wdzięczna jeśli ktoś z aparatem wpadnie i tam :cool3:



A wiadomo, czy jest w okolicy jakiś zbiorniczek czy chociaż mini rzeczka, żeby można było psa schłodzić ?[/QUOTE]

a o ktorej startujecie?/

Link to comment
Share on other sites

[quote name='vege*']Jasne ;-)
ja w tamtym roku byłam od chyba 11 do ok 16 ;-)[/QUOTE]
super chce najpierw rano p[odjechać nad świder(20 km za warszawe)wypluskać mojego łajdusa odstawić go do domu i dopiero podjechać pooglądać psiaki

Link to comment
Share on other sites

nie mozna rozkladac namiotow kolo ringu......... slonce prazy jak na lazy na karaibach,,,,,,,,, woda jest generalnie jest zle zly wjazd nalezy sie uzbroic w cierpliwosc przy wjezdzie wazka sciezka do wjazdu lub wyjazdu dwa auta nie wchodza .... przynajmniej tu gdzie my dzis jechalismy goraco i slonecznie bardzo naprawde nie strasze ale jest zle........mi sie generalnie nie podobalo mimo ze mam duzo blizej a dzis bylam jako gosc jutro ze swoim futrem i mam nadzieje ze damy rade

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Agasia']Godzina 8:30 i 27 stopni w Warszawie.... Do zobaczenia na patelni :)[/QUOTE]
[B]Agasia[/B], serio nie poznałam:) Ciesze się, że chociaz na chwilę wpadłaś do nas:)

[quote name='aneta...i..bouvier']nie mozna rozkladac namiotow kolo ringu......... slonce prazy jak na lazy na karaibach,,,,,,,,, woda jest generalnie jest zle zly wjazd nalezy sie uzbroic w cierpliwosc przy wjezdzie wazka sciezka do wjazdu lub wyjazdu dwa auta nie wchodza .... przynajmniej tu gdzie my dzis jechalismy goraco i slonecznie bardzo naprawde nie strasze ale jest zle........mi sie generalnie nie podobalo mimo ze mam duzo blizej a dzis bylam jako gosc jutro ze swoim futrem i mam nadzieje ze damy rade[/QUOTE]
Szczera prawda!

Gwoli ścisłości: sa namiotowe zadaszenia, ale np. przy naszym ringu nie było. Naprawde nie dla wszystkich starczy miejsca pod tymi zadaszeniami.
My wrócilismy zmęczeni nie tyle wysiłkiem fizycznym, ile tropikalnym upałem....

Uważajcie przy wjeździe na teren wystawy; nas usiłowano skasować na 30 zł za parking! Mimo, że tłumaczyłam, że wystawcy mają parking za darmo, pani powiedziała, że nas nie wpusci. Ale wpuściła.

Pzdr.

Link to comment
Share on other sites

Zmęczeni, ale zadowoleni:) A oto nasze wyniki:

[COLOR=#ff0000][B]RICH BOY Asiaczek FCI, kl.pośrednia (totalny debiutant) - dosk.1, CWC, r.CACIB(=CACIB)!!!!!! rozpoczety Championat Polski i Interchampionat:)
Dla informacji - RICH BOY totalny deb iutant na dzisiejszej wystawie:)

JAZZY BOY Asiaczek FCI - kl.championów - dosk.1, CWC, CACIB, BOS:)

JELLY JOSHREEN Asiaczek FCI - kl.championów - dosk.1, CWC. r.CACIB:)[/B][/COLOR]

Pzdr.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Asiaczek']Zmęczeni, ale zadowoleni:) A oto nasze wyniki:

[COLOR=#ff0000][B]RICH BOY Asiaczek FCI, kl.pośrednia (totalny debiutant) - dosk.1, CWC, r.CACIB(=CACIB)!!!!!! rozpoczety Championat Polski i Interchampionat:)
Dla informacji - RICH BOY totalny deb iutant na dzisiejszej wystawie:)

JAZZY BOY Asiaczek FCI - kl.championów - dosk.1, CWC, CACIB, BOS:)

JELLY JOSHREEN Asiaczek FCI - kl.championów - dosk.1, CWC. r.CACIB:)[/B][/COLOR]

Pzdr.[/QUOTE]

Jak zobaczyłem tyle pięknot w karocy to wiem,ze się mijaliśmy przy gastronomii, piesiom to tylko bacika do poganiania brakowało.:razz:
Jest sporo zdjęć championów, zamieszczę jak przegram z aparatu na kompa.
Gratulacje za tyle tytułów.:klacz:

Link to comment
Share on other sites

Boooże, organizacyjnie jedna z najgorszych wystaw na jakiej byłam. Co rusz jakieś utrudnienia, jak na złość wystawcom.
Pogoda tragiczna, jestem wycieńczona, uważajcie na psy - nawet nasza łysa sucz odmówiła chodzenia dzisiaj i miała dość.
Jeśli ktoś wybiera się z niezgłoszonym psem - koniecznie kombinujcie jakieś potwierdzenie, bo nie chcą wpuścić i dokładnie liczą liczbę psów.

Asiaczek, gratuluję!

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...