Jump to content
Dogomania

Podkładka z husky - skąd ?


basia

Recommended Posts

No znowu sie denerwuje :evil: Jak wy zamawiacie w USA? Dlaczego nie ma tekiego sklepu za złotówki?

Wiem, że wszystko można zrobić samemu ale ...

Bardzo chce kupić zabawkę pluszową haszczaka. Nie chce grac na ludzkich uczuciach :D ale Iga ma znowu mieć operacje, a kiedy sie wybudza z narkozy zawsze dostaje pluszaka. Teraz chciałabym żeby to był haszczak. Gdzie go moge kupić???????

Link to comment
Share on other sites

asiu w polskich sklepach tez sa pluszowe haszczaki, ale trzeba poszukac, bo nie ma dzielonych kategorii misie/jezyki/psy tylko wszystko wymieszane naraz. Ja juz 2 razy widzialam takie w sklepach :) Sama tez mam 2 maskotki haszczakowe :)

Link to comment
Share on other sites

Asia40, takie pluszaki haszczaki są w Carrefourze. Kosztują około 30,-zł, jak tylko u mnie będą zaraz Ci kupię i wyślę bo dla dziecka będzie to super radość. Natomiast co do zdjęć, trudno jest kupić coś na auto z psami północy. Chciałbym ale nie wiem gdzie, a zdjęcie jednak na deszczu spłynie.

Link to comment
Share on other sites

krok1: ustalamy, co chcielibyśmy mieć naklejonego na tym aucie, i na jakiej powierzchni

krok2: dzwonimy do informacji gospodarczej, telefonicznej, panoramy firm itp. prosząc o numery firm, które robią wydruki cyfrowe na folii samoprzylepnej (jeśli pani nie wie, o co chodzi, to podpowiadamy, że to tam, gdzie drukują billboardy)

krok3: dzwonimy do znalezionej firmy i ustalamy szczegóły, koszty, terminy itp.

po wykonaniu powyższych czynności mamy oklejone auto, a przy tym pewność, że nic z deszczem nie spłynie.

Link to comment
Share on other sites

Jesli możesz to kup, ja jeszcze nie widziałam nigdzie pluszaków hasków. Podam Ci adres do domu, albo spodkamy sie ??? Bedziemy na wystawie w Katowicach, operacja na kwiecien-maj zaplanowana. I to ma być tajemnica przed Igą :D Pisze to bo ona czesto na dogomanie zaglada sama :)

Link to comment
Share on other sites

Nie wiem czy wiecie, ale sami możecie zrobić sobie koszulkę z waszym piechem. Wystarczy kupić czystą kartkę prasowankę (taka kartka A4 kosztuje około 8pln, mozna ją kupić w sklepie komputerowym), drukujecie na niej dowolne zdjęcie i robicie prasowanke na koszulce czy bluzie.

ja mam ze swojim kolakiem taką bluzkę :D

tyle, że za nadruk A5 zapłaciłam 20 zł.... :cry:

Ja dałam zdjęcie z cyfrówki....

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...