Jump to content
Dogomania

Krew w kale


sslas

Recommended Posts

Witam, to moze zle miejsce na ten wątek, a może doskonałe... problem? dawałam mojemu papillonowi acane puppy small bread, (cały kupny interes super!) ale jadła ją baaaardzo słabo ;/;/ jak zaczeła to ok, ale zanim zjadła 1 kulke to wieki podrzucania nią itd... postanowiłam zmienić to na orijen puppy... i ? wcina o wiele lepiej... probowalam stoponiowo ale sama z miski juz tylko orijen wybiera i?!... jestesmy na tej karmie 10 dni... ze luzna kupa to sie nie przejmuje bo wiadomo zmiana karmy ale?!... czasami pojawia sie zaraz po kupie taka galareta z krwia... takie niteczki krwi w tej galaretce... nie zawsze... ale juz tak moze 3 razy to zauwazylam... pies zachowuje sie jak zawsze (pije, zyje, biega ;) czy mozliwe, ze to od karmy (gdzies wyczytalam, ze takie cyrki po orijen sie dzialy)? //wlasnie dzownie do weta... ale nie wiem czy on zna ta karme... prosze o szybka odp. :(

Link to comment
Share on other sites

ok, wet powiedział, że to normalne przy zmianie karmy, ale! czas na taki cyrk 2tyg... a jak po 2tyg. nadal jakaś krewka i luzno to karma specjalistyczna... i teraz pyt. dzis 8 dzien nowej karmy... dociagnac do 14 dni i wóz albo przewoz... czy wycofac orijen i zostawic acane po ktorej bylo ok, ale jadla b. niechetnie? ;//// pomozcie...

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...