Jump to content
Dogomania

Ca de Bou---ROZMOWY


Janusz45

Recommended Posts

[B]:multi: Wzięte z NOWOŚCI--[/B]

@RJO

Czy do Ciebie listonosz nie chodzi??????:placz:

[SIZE=4][COLOR=blue]NOWOŚĆ!!!!!!![/COLOR][/SIZE]

[COLOR=black]Dzisiaj na Walnym Zgromadzeniu Członków oddziału ZK Poznań[/COLOR]

[B]Hodowla Osanna jako jedyna z grona nagrodzonych hodowli oddziału poznańskiego otrzymała dwa puchary honorowe za Zwycięzców Świata:multi: :multi: :multi: a także właścicielce Pani Renacie Jasińskiej przyznano brązową odznakę oddziałową za zasługi i wkład jaki wnosi do kynologi.[/B]

Mimo nieobecności Pani Renaty ,zostało to nagrodzone gromkimi brawami:multi: :multi: :multi: :multi: :multi: :multi: :multi: :multi: :multi: :multi: :multi: :multi: :multi: :multi: :multi: :multi:

Tak się tym cieszę że zapomniałem pogratulować więc obecnie to czynię:

[SIZE=3][COLOR=purple][B]Gratulacje dla Osanna[/B] :multi: :multi: :multi: [/COLOR][/SIZE]

Link to comment
Share on other sites

Janusz45
Dziekuję bardzo!
odpowiadam tutaj, bo podziekowania to żadna nowość, więc nie
chcę się narażać na kąśliwe uwagi na innym wątku.
Listonosz chodzi ale ta, dla której ufundowano jeden z tych pucharów, postanowiła własnie dzisiaj zostać mamą......
tak więc informuję Cię - Nuki ma przyrodnie rodzeństwo.
Maluszki czują sie dobrze i są zamówione, więc nie jest to reklama miotu:lol:

Aga4
dziekuję za gratulacje!

Link to comment
Share on other sites

@RJO

Aaaa to już wiem dlaczego dzisiaj do mnie cały czas pisała Natalia pytała mi się czy Karmen ma szczeniaczki,wiesz ona tak bardzo chciała szczeniaka z tego miotu czy w tej rezerwacji pomyślałaś o niej???
Nie miałem dzisiaj czasu z nią porozmawiać:talker: :loveu:
Nie pytam o nic ,nie chcę zapeszać niech maluchy się chowią:multi: :multi:


[B]No i gratulacje dla Karmen!!!!! i[/B] :buzi:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Janusz45'][COLOR=black][/COLOR]

[B]Hodowla Osanna jako jedyna z grona nagrodzonych hodowli oddziału poznańskiego otrzymała dwa puchary honorowe za Zwycięzców Świata:multi: :multi: :multi: a także właścicielce Pani Renacie Jasińskiej przyznano brązową odznakę oddziałową za zasługi i wkład jaki wnosi do kynologi.[/B]

Mimo nieobecności Pani Renaty ,zostało to nagrodzone gromkimi brawami:multi: :multi: :multi: :multi: :multi: :multi: :multi: :multi: :multi: :multi: :multi: :multi: :multi: :multi: :multi: :multi:

Tak się tym cieszę że zapomniałem pogratulować więc obecnie to czynię:

[SIZE=3][COLOR=purple][B]Gratulacje dla Osanna[/B] :multi: :multi: :multi: [/COLOR][/SIZE][/quote]

GRATULACJE RENA !!!! :loveu::loveu::loveu:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...