Jump to content
Dogomania

Championat Czech


Marek z Gromem

Recommended Posts

  • Replies 100
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • 2 weeks later...

[quote name='sylrwia']Niekoniecznie bo jeżeli pies dostanie z jakiejś konkurencji np 1 punkt a z reszty mu dobrze pójdzie i będzie miał np. same 3 to już mimo dużej ilości punktów może max III stopień dostać. (pisze o punktacji na konkursie wyżłów)[/QUOTE]
racja, może być tak jak pisze sylrwia

Link to comment
Share on other sites

  • 4 months later...

[quote name='Marek z Gromem']
[FONT=Arial][SIZE=3] Breeds submitted to a working test.[/SIZE][/FONT]

[FONT=Arial][SIZE=3]Must be acquired:[/SIZE][/FONT]
[FONT=Arial][SIZE=3]2 x CAC - least 1 x CAC from International dog show in Czech Republic, [/SIZE][/FONT]
[FONT=Arial][SIZE=3] 1 x from National, Special or Club’s show in Czech republic + working test [/SIZE][/FONT]
[FONT=Arial][SIZE=3] certificate[/SIZE][/FONT]
[FONT=Arial][SIZE=3]Least in two show’s seasons (show season = calendar year) and least from two judges.[/SIZE][/FONT]
[/QUOTE]

Czegoś tu nie rozumiem. Dlaczego piszecie, że do championatu jest konieczny certyfikat użytkowości, skoro wyraźnie pisze, że certyfikat prób pracy (working test)?

Link to comment
Share on other sites

  • 3 months later...

Moja sunia zdobyła Mł. Ch. Czech. Czy mogę teraz wsadzić w kopertę 3 oceny, kopię rodowodu, 20E, podanie o wydanie dyplomu i wysłać im? Czy jakoś inaczej należy to załatwić? W zeszłym roku wydawali championaty na wystawie w Brnie. Tym razem tego nie robili. :(

Link to comment
Share on other sites

  • 5 weeks later...

hehehe, temat mi się zapodział ;)
Mamy więc próbę pracy z niezapomnianą datą 10.04.2010 i 4 CACe - pierwszy z krajówki w styczniu 2010, drugi z międzynarodówki 2010, trzeci i czwarty z 2 międzynarodówek 2011.
Pora najwyższa złożyć podanie o championat, bo szykuje nam się przerwa szczeniaczkowa ;)
Rozumiem, że mam wysłać kopię certyfikatu użytkowości, karteczki CAC (oryginały), kopię rodowodu, karty oceny (kopie czy oryginały?) no i te 20 Euro czy 15 Euro? Walutą obowiązującą w Czechach wciąż jest korona, trudno będzie więc zrobić przelew w Euro (nota bene nie wiem na jakie konto i adres wszystko wysłać, stronka czeskiego CMKU do mnie nie przemawia...) Trochę bojęsię wysłac pieniądze w kopercie... a jak znikną w eterze??

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Czesi przeszli moje najśmielsze oczekiwania ;) Jako, że suka w ciąży, a miałam "wolne" Euro, postanowiłam potwierdzić jej championaty, aby liczyły się szczeniaczkom :) Papiery wysłałam pocztą, listem poleconym, priorytetem za potwierdzeniem odbioru (pieniążki w kopercie) 16 września ok. godz. 20, dyplom i zwrot papierów dostałam dokładnie tydzień później 23 września ;) Ekspresowe załatwienie sprawy!!!!!! ;) Nadmienię, że nadal nie mam potwierdzenia odbioru hihihihi ;)

Żeby wszystkie związki działały w takim tempie!!!!! :)

Link to comment
Share on other sites

  • 7 months later...

A jak to jest z Klubowym Championatem Czech? Widziałam też na jakiejś stronie że suczka miała w osiągnięciach "Młodzieżowy Champion Klubu Czech"
Wydaję mi się że to coś innego niż Młodzieżowy Zwycięzca Klubu, chyba że na stronie źle wpisali a to chodzi po prostu o wygraną na klubowej?

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

ja po korespondencji z panią z CMKU wysłałam - orginałay karteczek CAC /co wg. niej wystarczyło by kopie/ , kopie rodowodu , wpłate 15 EU, i prosbe o wystawiene dyplomu /choc pani wcale tego nie chciała/, karty ocen nie chciała ......... i czekamy ;)

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

[quote name='Shetanka']Gratulacje :D A gdzie wysyłałaś pieniądze?[/QUOTE]

dostałam nr. konta z CMKU od babki która zarządza championatami i wystawia dyplomy.. potwierdzenie przelewu dołaczyłam do dokumentów. Co prawda Pani proponowała różne wersje- przelew, wpłate poczta czy wsadzenie gotówki do koperty z dokumentami... ale forma przelewu była dla mnie najbezpieczniejsza

Link to comment
Share on other sites

Tak ja też dostała takiego maila:
Dyplom "Champion Czeskiej Republiki" (teź Junior i Grand) zostanie wysłany pocztą po wpłacie przez Państwa kwoty 15,- EUR. Pieniądze można wysłać w kopercie listem poleconym lub za pośrednictwem banku.
Numer konto: 000000-0087135011/0100
IBAN: CZ7901000000000087135011
SWIFT: KOMBCZPP

Link to comment
Share on other sites

  • 7 months later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...