Jump to content
Dogomania

1,5 roczny malamut Maniek - w swoim wspaniałym domku!!


Klaudus__

Recommended Posts

  • Replies 207
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Witam,
pisałam już do Oli, ale wiem, że Ona nie siedzi całymi dniami przy komputerze, więc może jest tu ktoś, kto może odpowiedzieć, na takie zapytanie z gumtree o Mańka:
Witam.
Chciałam zadać kilka pytań dotyczących psa do adopcji- Haszka. W jakim mniej więcej jest on wieku i czy wcześniej mieszkał on w domu z ogrodem czy mieszkaniu? Czy ma on aktualne szczepienia i czy jest zdrowy?
Z góry dziękuję za odpowiedź i pozdrawiam.

choć wiem, że na niektóre, a właściwie większość pytań trudno odpowiedzieć, ale jak ktoś fizycznie zna Mańka, to może coś podywagować;

Link to comment
Share on other sites

[quote name='asiuniab']Witam,
pisałam już do Oli, ale wiem, że Ona nie siedzi całymi dniami przy komputerze, więc może jest tu ktoś, kto może odpowiedzieć, na takie zapytanie z gumtree o Mańka:
Witam.
Chciałam zadać kilka pytań dotyczących psa do adopcji- Haszka. W jakim mniej więcej jest on wieku i czy wcześniej mieszkał on w domu z ogrodem czy mieszkaniu? Czy ma on aktualne szczepienia i czy jest zdrowy?
Z góry dziękuję za odpowiedź i pozdrawiam.

choć wiem, że na niektóre, a właściwie większość pytań trudno odpowiedzieć, ale jak ktoś fizycznie zna Mańka, to może coś podywagować;[/QUOTE]

Jestem na chwilkę i już Ci Asiu odpisuję.
Napisz tam tak:

Pies jest młody.Ma ok 1-2 lata.
Nie wiemy gdzie mieszkał wcześniej,ponieważ przyjechał z interwencji do schroniska w którym obecnie przebywa.Nie znamy jego historii zanim trafił do schronu.
Nie posiada aktualnych szczepień.Po opuszczeniu schroniska jest możliwość zaszczepienia go na wściekliznę.
Wygląda na psa zdrowego.

Ja nic więcej nie mogę o nim powiedzieć.Tylko tyle co widać "zewnętrznie".

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...